رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Daniiw

Vahidkorde

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.FuUny.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Daniiw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: آقا مردم الکی بیکار نیستن که بیان شکایت کنن.الان ظرف یک هفته ده تا شکایت از خود ایشون هست که رد شده 30 تا از یکی از ممبرهاشون.توی صفحه ی شکایات پلیس برید میبینید 30 تا شکایت هست که یا دیر پیگیری میکنه یا به یه بهونه ای ردش میکنه.چرا ایشون اینقدر اصرار داره که طرف اشتباه نکرده؟شاید بحث روشه ای باشه.لطفا ادمین ها پیگیری کنن

• مدارک (فیلم یا عکس):

bandicam_2019_09_07_00_15_56_912.jpgbandicam_2019_09_07_00_15_41_263.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

الان من چیو باید جواب بدم دقیقا؟

شما میگی بیکار نیستند بیان شکایت کنن ما بیکاریم جواب شکایت الکی شما رو بدیم؟ شکایت الکی و بی مورد نکنید که رد نشه تمامی شکایت ها بنا به مدارک ارسال شده رد شده که مدارک به مراتب ارسال شده....

در مورد دیر پیگری کردن جالبه هست این حرف، تاریخ ارسال پاسخ من رو ببینید کمتر از 12 ساعت تمامیه شکایت ها پاسخ داده شده که این تایم برای گرفتن مدارک و بررسی اونها سپری شده

چرا شما اتقدر اصرار دارید که شخص اشتباه کرده؟ شاید بحثی روی شما باشه.

کسی که خلاف انجام میده این شخص درجا برخورد میکنه شما از چیه ناراحتی؟ از اینکه درست و قاطع برخورد میکنه یا اینکه با شما برخورد شده؟ 

چرا دنبال مواردی هستید که به اشتباه انجام دادید و قبول نمیکنید اشتباه کردید که مجازات شدید مورد بعدی به جای شکایت های بی مورد و الکی وقت رو بزارید قوانین رو مطالعه کنید که به مشکلی بر نخورید

ویرایش شده توسط Daniiw

ƤƊ Lєαɗєя#

دانـــــــــــــDaniiw#¯̶̄یـــــــــــــال

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

با سلام،

@maral در صورتی که توضیحات دیگری دارید در 24 ساعت آینده در شکایتتان قرار دهید.

• دوست دارم که 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

اصل شکایت من مبتنی بر دیر پاسخ دادن به شکایات بود من چیزی برا گفتن ندارم همتون دارید ازش دفاع میکنید و روز به روز داره به شکایات افزوده میشه.ایشون خودش چند تا شکایت باز داره که جوابشو ندادید.سرور داره داغون میشه به دادش برسید.روزی سه بار دارم تست رانندگی میدم.یه بار از یه لاین با دو جهت مخالف ساسپند خوردم.همیشه نمیشه فیلمم باز باشه که اگر مدرک هم بخوام که یک سال بعد هم به شکایتم پاسخ داده نمیشه

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

دیر پیگیری شده؟ شما تاریخ ارسال تمام شکایت ها رو ببین زمان ارسال پاسخ من رو ببین نه شما همه متوجه این موضوع میشید که دیر پیگری شده یا؟

دفاع نیست شما مدارکت و شکایتت درست باشه من اخطار رو میگیرم یا از تیم خارج میشم 

- اشتباه نکنید که گواهینامه شما گرفته نشه

ƤƊ Lєαɗєя#

دانـــــــــــــDaniiw#¯̶̄یـــــــــــــال

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

با سلام،

قوانین اداره پلیس بزودی بازنویسی خواهد شد و تمامی موارد اعم از حرکت در جهت مخالف توضیح داده خواهد شد. همچنین در صورتی که پیشنهاداتی در این رابطه داشتید می توانید از طریق پیام خصوصی به بنده ارسال نمایید.

بسته شد/

• مرسی 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...