رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی-Hydro

RoKSanU

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: roksanu.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hydro.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: همانطور که در مدارک قابل مشاهده است تاریخ درخواست مرخصی tcz تا 2019/07/13 بوده که بعد این تاریخ آنلاین نشده که در شکایت قبل مطرح کرده بودم. بعد از ارسال شکایت گویا لیدر Hydro به tcz گفته که بیاد دوباره درخواست مرخصی بده که باعث رد شکایت بشه که در مدارک تاریخ و ساعت دقیق ارسال هر دو پست شکایت و درخواست مرخصی مشخص شده.

شکایت قبل به خاطر نداشتن تاریخ رد شد که در این شکایت مدارک رو اصلاح کردم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

عکس از پست درخواست مرخصی tcz در فروم:

2xjb1lu5w7jb.png

عکس از پنل کاربری tcz که نشان دهنده‌ی تاریخ آخرین ورود به سرور است:

02yj3u739pil.png

عکس ار تاریخ ارسال پست شکایت قبل:

7kudo9frl5tm.png

عکس از پست درخواست مرخصی tcz در فروم که دقیقا بعد نمایش داده شدن پست شکایت در فروم ارسال شده است:

me9njo0ml3k5.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حرفی ندارم....

افکار خودتون رو به دیگران نسبت ندید. تنها راه ارتباطی من با این شخص از طریق پیام خصوصی انجمن می باشد که دوستان مدیریت میتونن بررسی های لازم رو انجام بدن.

skin3.png

لینک به دیدگاه

با سلام؛

در در ۱۳۹۸/۴/۳۰ در 17:43، RoKSanU گفته است:

بعد از ارسال شکایت گویا لیدر Hydro به tcz گفته که بیاد دوباره درخواست مرخصی بده که باعث رد شکایت بشه که در مدارک تاریخ و ساعت دقیق ارسال هر دو پست شکایت و درخواست مرخصی مشخص شده.

24 ساعت زمان دارید برای حرف خود مدرکی ارائه دهید، در غیر این صورت 3 روز از انجمن محروم خواهید شد. @RoKSanU

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...