رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن - روزبه

God

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Roozbeh%5Bmc%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: من توسط ادمین روزبه کنترل سیستم شدم، ایشون از نرم افزار Search Everything استفاده کردن (میتونین داخل گوگل everything download سرچ کنید و دانلود کنید) و یک فایل پیدا کردن، اصرار دارن این نرم افزار فقط فایل هایی که داخل سیستم هست رو نشون میده، از اونجایی که من اسم نرم افزار رو گفتم فکر کنم تقریبا طرز کارش رو متوجه شده باشین، یعنی شما یک سال پیش یه چیزی رو دانلود کردید بعد پاک کردید، حالا چون قبلا یکبار دانلود کردید زمانی که داخل این نرم افزار سرچ میکنی اسمش رو میاره! دقت کنید فقط اسم! یعنی نمیگه کی دانلود شده، کی پاک شده و یا داخل سیستم هست یا نه! من طرز کار این نرم افزار رو به ادمین مربوطه توضیح دادم ولی ایشون میگه تا خودت دیدی سوتی دادی و این حرفا! زمانی که من این فایل رو دیدم به ادمین گفتم شما رو داخل وار بدون چیت میزدم و فیلم دارم (یه وقت فکر نکنن با چیت از من میخوردن) ولی ظاهرا ایشون یه جور دیگه برداشت کردن! لطفا اگه از نرم افزاری برای کنترل سیستم استفاده میکنید اول طرز کار رو یاد بگیرید! اگه امکانش هست یک ادمین دیگه که از نرم افزار ها اشنایی کامل دارن کنترل سیستم کنن، دلیل نمیشه چون این نرم افزار رو شخص @Ali به ادمین هاشون معرفی کرده باشن کاملن درست باشه و مشکلی نداشته باشه!

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8366766984/Roozbeh.rar.html

ویرایش شده توسط God

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @God

شکایت شما رد شد.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

داشتن فایل‌ها و نرم‌افزارهای تقلب حتی درصورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشند به عنوان نرم‌افزار استفاده شده محسوب شده و مجازات استفاده از آنها شامل حساب کاربری فرد می گردد.

•بسته شد•

• هاها 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...