رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

از بین رفتن پول

pooriaro

ارسال‌های توصیه شده

سلام اکانت من با نام r_pooria_n حدود 2 میل پول داشت با بیز و خونه ولی یک ساله که انلاین نشدم به هلپر ها تماس گرفتم گفتند بیز و خونه می پره ولی پول نه ولی الان موجودی من 0 است کمکم کنید پولام برگرده حداقل

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

باسلام خدمت شما دوست عزیز @pooriaro

اینجور چیزی امکان نداره که پول گرفته بشه مگر اینکه خرید و فروش غیر قانونی صورت گرفته باشه یا کلاهبرداری انجام شده باشه، لطفا چک کنید قبلا کسی رمز اکانت داشته یا نه؟

یا رمز اکانت به نحوه ای بوده که کسی حدس بزنه و وارد اکانت بشه؟

موفق باشید

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام من بعد یک سال اومدم هرچی داشتم دادم خونه خریدم اونوقت بعد دو روز اومدم میبینم خونم take شده هلپر گفت برای اینه که ماه پیش بیست ساعت انلاین نبودم دوتا نکته هم من اینو نمیدونستم هم این که من تازه شروع کردم دوباره میخواستمم بیست ساعت نمیشد اگه میدونستم خونه نمیخریدم تا این ماه که بیست ساعتو پر کنم خونه خونه 363 بوده اگه نمیشه پسش بدید حداقل پولشو بهم بدید یا بگید دیگه نیام سرور چون واقعا سخته سه با یه خونرو بخری بپره حداقل بار های قبلی یکی دو ماه نبودم اینبار بعد دو روز پریده ممنون میشم پاسخگو باشید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ARTHAS گفته است:

سلام من بعد یک سال اومدم هرچی داشتم دادم خونه خریدم اونوقت بعد دو روز اومدم میبینم خونم take شده هلپر گفت برای اینه که ماه پیش بیست ساعت انلاین نبودم دوتا نکته هم من اینو نمیدونستم هم این که من تازه شروع کردم دوباره میخواستمم بیست ساعت نمیشد اگه میدونستم خونه نمیخریدم تا این ماه که بیست ساعتو پر کنم خونه خونه 363 بوده اگه نمیشه پسش بدید حداقل پولشو بهم بدید یا بگید دیگه نیام سرور چون واقعا سخته سه با یه خونرو بخری بپره حداقل بار های قبلی یکی دو ماه نبودم اینبار بعد دو روز پریده ممنون میشم پاسخگو باشید

@ARTHAS با سلام خدمت شما.

همونطور که لیدر حال گفتن اگه در ماه 20 ساعت آنلاین نباشید خونه و بیطرف میاره حتی اگر که شما خونه خودت رو 30 ماه خریده باشد روز بعدش میپره.

شما گفتین که نمیدونستم میپره. در صورتی که این در قوانین عمومی ذکر شده:

عدم فعالیت:

بازیکنانی که در طی 1 ماه حداقل زمان موردنیاز (20 ساعت) را فعال نباشند شامل ریسک از دست دادن اموال (خانه و تجارت) خواهند شد.
اگر شما امکان بازی کردن و فعالیت را ندارید ما به شما پیشنهاد میدهیم جهت جلوگیری از، از دست دادن اموال خود آنها را به فروش برسانید، اموال از دست رفته به دلیل عدم فعالیت بازگردانی نخواهند شد.

و شما موظف هستید که قوانین عمومی سرور را بلد باشین.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...