RepSoL

Maede - ادمین جیل

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeaThrowHaCkeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maede.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام از ادمین محترمانه شکایت دارم که ایشون بی دلیل UCP من را خراب کردن و نمیتونم تیم Sttaf برم . و من بعد Event Over /Call 110 دادم. و من Ss نکرفتم ایشون که ادمین جایل کردن هتمن مدرک دارن و دیدند.       دوست عزیز Maede مدارک که دارید به Maneger محترم یا (Founde

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_094.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

‫سلام طبق بررسی های که بنده در زمان پاسخ گویی در گزارش ارسال شده توسط بازیکن مربوطه را داشتم مدارکی مبنی بر استفاده از دستور Call 110/ در Event را انجام دادید.
و پس از دقایقی مدارکِ دیگه از تمام شدن مسابقه ارائه شد که پس از بررسی شما از مجازات خارج شدید.

• UCP شما همچنان به غیر از ادمین جیل من مشکل داشت!
  • دوست دارم که 1

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Madoo گفته است :

‫سلام طبق بررسی های که بنده در زمان پاسخ گویی در گزارش ارسال شده توسط بازیکن مربوطه را داشتم مدارکی مبنی بر استفاده از دستور Call 110/ در Event را انجام دادید.
و پس از دقایقی مدارکِ دیگه از تمام شدن مسابقه ارائه شد که پس از بررسی شما از مجازات خارج شدید.

• UCP شما همچنان به غیر از ادمین جیل من مشکل داشت!

بله دوست عزیز  من شاید میخاستم لیدری بگیرم که یک بار نباید ادمین جیل شم و این بار هم شما الکی و اشتباه و بی دلیل ادمین جایل بدین و بگید؟, UCP شما همچنان به غیر از ادمین جیل من مشکل داشت! واقعا که اگه شما جای من بودید و ادمین لیدر نبوودی و میخاستی لیدری بگری که یهویی ادمین جایل شی چی کار میکنید؟ بلکه اعصبانی نمیشوید>:(           

لینک به ارسال

درود!

طبق مدارک ارسال شده توسط ادمین مربوطه و انجام بررسی های که انجام شده کارِ فرد در مرحله اول صحیح بوده اما به دلیل عدم بررسی مجدد اخطار لازم را دریافت خواهند کرد.

بسته شد.

با احترام

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.