رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تلاش به دزدی اکانت - AmyLee

WilliamLP

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WilliamLP.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AmyLee.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: SXE.png

• توضیحات: من توی بازی وسط ایونت بودم که Amylee به من زنگ زد و آی‌دی تلگرام خواست و تو تلگرام برنامه‌ای برای دزدین اکانت بقیه‌ی بازیکنان رو فرستاد که تو مدارک موجود است. قبل از اینکه این پیام ها رو برای من بفرسته، سه روز قبلش همین پیام ها رو به امیر SXE فرستاده بود. وقتی هم داشتم شکایات انجمن رو بررسی می‌کردم به این شکایت از @alireza2411 برخوردم که همین شخص، اکانت این بازیکن رو به بهونه‌ی دادن ماشین رایگان، دزدیده بود. طبق قوانین، تلاش برای دزدین اکانت شامل مجازات می‌شه.

نقل قول

شما مجاز به دزدیدن و یا تلاش برای دزدیدن حساب‌های کاربری افراد نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت + ضبط اموال دزدیده شده)
مجازات تکرار آن برای بار دوم 30 روز محرومیت + ضبط اموال دزدیده شده و برای بار سوم محرومیت دائم و ضبط اموال دزیده شده می باشد.

• مدارک (فیلم یا عکس): AmyLee Complaint.zip -  8.0 MB

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما رد شد, مدارک شما کافی نیست و همچین قابلیتی برای هک کردن حساب ها وجود ندارد.

* بسته شد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...