رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت میلاد

samiraw

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mahtiw.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: وقتی ایشون به بنده وارن داد و ریپورت دادم گفتم دوست عزیز ایشون میخواد بنده رو Check PC کنه برگشت گفت به هم Kiss میدادید!

بنده به ایشون Kiss دادم ولی ایشون روی بنده Spec بودن!!! یعنی دیگه امنیت نداریم چت خصوصی کنیم؟؟!

• مدارک: sa_mp_752.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید

مدارک حداکثر برای 7 روز معتبر بوده و بعد از آن از اعتبار ساقط می شوند، همچنین مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد؛ به جز مواردی مانند تقلب، تجارت غیرقانونی و مودهای غیرمجاز (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

از اعتبار ساقت شده هست مدارک شما. ولی جدا از این

ولی نمیدونم اصلا شکایت شما در مورد چی هست؟ گفتم کیس میدادید بخشی از جوابتون بوده

اخطارتونم امروز فقط یک دونه گرفتید در این تاریخ 2019/06/15 20:53:40

اگر دلیل این اخطار رو میخواین بگم

اگر نه که برای حرف هاتون لطف کنین مدارک بیشتری بگزارید.

یا حق

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، MiLaD021 گفته است:

ولی نمیدونم اصلا شکایت شما در مورد چی هست؟

شما کلا بی دلیل Spec میشید!! دفعه ی قبل هم (مربوط به شکایت God) بی دلیل Spec شدید و به شما هشدار داده شد!!

عزیزم من دارم با ایشون صحبت خصوصی میکنم شما Spec میشی ببینی ما چی داریم میگیم؟؟؟! 

واقعا همین امروز فقط 8 شکایت از شما شده!! این طبیعیه؟!!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، samiraw گفته است:

شما کلا بی دلیل Spec میشید!! دفعه ی قبل هم (مربوط به شکایت God) بی دلیل Spec شدید و به شما هشدار داده شد!!

عزیزم من دارم با ایشون صحبت خصوصی میکنم شما Spec میشی ببینی ما چی داریم میگیم؟؟؟! 

واقعا همین امروز فقط 8 شکایت از شما شده!! این طبیعیه؟!!

میشه مدارک بزارید؟

من مردکی نمیبینم در موردش حرفی بزنم.

یا حق

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

این مدرکتون در مورد چی هست اصلا؟؟

بدون عوض کردن بحث بفرمایید:

از کجا متوجه Kiss دادن بنده شدید؟

لینک به دیدگاه

@Meli من ریپورت دادم به AmiL بگید بنده Mute هستم ایشون زد به من وارن داد!

بنده اومدم داخل بازی ریپورت دادم گفتم ایشون میخواست بیاد چک پیسی کنه تو زدی وارن دادی! برگشته میگه داشتید به هم kiss میدادید و... 

درواقع ایشون بدون مشاهده هیچ وارنی spec بنده شده و تمام چت ها و کارایی که کردیم و دیده!!! :)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، samiraw گفته است:

درواقع ایشون بدون مشاهده هیچ وارنی spec بنده شده و تمام چت ها و کارایی که کردیم و دیده!!!

ادمین در هر شرایطی میتوانند Sp/ شوند و محدودیت ندارد، اگر چت هتی شما توسط این ادمین جا های دیگر درز کرده باشد یعنی صحبت های شما را به کسانی دیگر گفته باشد مجازات اعمال می شود اما تنها در صورتی که مدارک سفت و محکمی داشته باشید.

در 4 ساعت قبل، samiraw گفته است:

من ریپورت دادم به AmiL بگید بنده Mute هستم ایشون زد به من وارن داد!

اگر به قول شما موضوع Check PC بوده میتوانستید داخل Report/ بنویسید "آقای Amil میخواهند Check PC کنند و من Mute هستم امکان صحبت وجود ندارد خیلی لحن مودبانه و کاملا بدون درخواست.

متنی که شما نوشتید کاملا درخواستی هست و طوری که شما دارید تعریف می کنید مثل اینکه به بهونه ی Check PC برای ارتباط با Amil از Report/ استفاده کردید "مدارک محکم تری ارائه کنید"

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...