رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت میلاد

Hajisnow

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BH%5Daj_%5BS%5Dnow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: با سلام به مدریت محترم 

طبق این مدارک ادمین میلاد 7 بار موقع هلپ می  از سرور رفتن و جواب منو ندادن.

بنده درخواست رسیدگی هرچه سریع تر به این شکایت دارم.

• مدارک (فیلم یا عکس): Screenshot_1089_.png

Screenshot_1084_.pngScreenshot_992_.png

Screenshot_1055_.png

Screenshot_1072_.png

Screenshot_1137_.png

Screenshot_1146_.png

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید.

خدمت مدیریت محترم و شاکی عرض کنم که لانچر دارای مشکلاتی هست که همگی آگاه هستند و متاسفانه بسیاری کرش میخورم و همین الانشم همین صورت هست.

به دلیل اینکه لانچر اجازه ی باز شدن نرم افزاره من که با اینترنت 4جی به کاپیوتر وصل میشم رو نمیده و میبنده.

بنده در این اسکرین

http://s9.picofile.com/file/8364412768/Screenshot_1089_.png

کاملا محترمانه گفتم مشکلی دارم و نمیتونم ولی نمیدونم چرا شکایت کردن.

لانچر کرش داره و اسکرین کرشش رو برای مدیریت ارسال میکنم.

ولی نمیدونم شما چرا ارسال شکایت کردید؟ فکر کردید بنده از قصد این کار رو انجام دادم؟؟ مگر نمیتونستید دوباره هلپ می بدید ؟ چرا ندادید ؟  بسیار ادمین و هلپر بودن برای جواب دادن به شما.

خدمت مدیریت محترم عرض کنم ضمن این که در همه ی اسکرین ها به ایشون گفتم بنده مشکل اینترنت دارم و کرش شدن من از قصد نیست!

در این چند روزه به فکر حل مشکل اینترنت خود هستم.

و بنده برای اکتیویتی باید /SAR کنم تا جایی که میتوانم و کرش نمیشوم کمک کنم.

یا حق

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

خدمت مدیریت محترم و شاکی عرض کنم که لانچر دارای مشکلاتی هست که همگی آگاه هستند و متاسفانه بسیاری کرش میخورم و همین الانشم همین صورت هست

خدمت شما دوست عزیز عرض کنم تا جای که بنده می دونم کسی با لانچر کرش نمی خوره بلکه با سمپ کرش می خوره و اینم بگم که علم پیشرفت کرده و برنامه های مثل انتی کرش امده و توصیه میکنم  که ازش استفاده کنید.

املا محترمانه گفتم مشکلی دارم و نمیتونم ولی نمیدونم چرا شکایت کردن.

عزیز من شما هفت بار در هلپ بنده بودید و کرش خوردید این حجم کرش شما که در هلپ می بنده بوده یکم تعجب است و بنده فکر می کنم سوال هارو بلد نبودید.

ولی نمیدونم شما چرا ارسال شکایت کردید؟ فکر کردید بنده از قصد این کار رو انجام دادم؟؟ مگر نمیتونستید دوباره هلپ می بدید ؟ چرا ندادید ؟  بسیار ادمین و هلپر بودن برای جواب دادن به شما.

اگه شما به عکس دوم و اول بنده و تاییم استم هاشون نگاه و سوال بنده کنید فکر می کنم به جوابتون برسید و بنده شده دوباره ه بهت پ می دادم و پرسیدم از هلپر کیمیا ک هم الان ادمین هستن و ادمین ماتریکس می تونید بپرسید که وقتی شما از سرور رفنین بنده هلپ می دوباره دادم و جوابم رو گرفتم

و بنده برای اکتیویتی باید /SAR کنم تا جایی که میتوانم و کرش نمیشوم کمک کنم.

خب شما که اینرنت ضعیف یا لانچرت خراب می تونید یه درخواست مرخصی بزارید و تا وقتی ک مشکلتون حل نشده SAR ان نکید که موجب این مشکلات و مزاحمت پیش بیاد و وقته کسی که در هلپ می با شما هستن گرفته شه و اخر سر هم بی جواب بزاریشون

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hajisnow گفته است:

خدمت شما دوست عزیز عرض کنم تا جای که بنده می دونم کسی با لانچر کرش نمی خوره بلکه با سمپ کرش می خوره و اینم بگم که علم پیشرفت کرده و برنامه های مثل انتی کرش امده و توصیه میکنم  که ازش استفاده کنید.

مدیریت در جریان هستن عزیزم.

عزیز من شما هفت بار در هلپ بنده بودید و کرش خوردید این حجم کرش شما که در هلپ می بنده بوده یکم تعجب است و بنده فکر می کنم سوال هارو بلد نبودید.

7بار پشت هم نبوده . و شما انقدر بیکار بودید که هر چند روز که بنده کرش میخوردم اسکرین تهیه میکردید.

اگه شما به عکس دوم و اول بنده و تاییم استم هاشون نگاه و سوال بنده کنید فکر می کنم به جوابتون برسید و بنده شده دوباره ه بهت پ می دادم و پرسیدم از هلپر کیمیا ک هم الان ادمین هستن و ادمین ماتریکس می تونید بپرسید که وقتی شما از سرور رفنین بنده هلپ می دوباره دادم و جوابم رو گرفتم

مدارکی در این مورد بنده نمیبینم و اگر هلپمی دوباره دادید چرا شکایت کردید ؟؟؟؟؟ پس ابیوس شکایات کاره شماس.....

خب شما که اینرنت ضعیف یا لانچرت خراب می تونید یه درخواست مرخصی بزارید و تا وقتی ک مشکلتون حل نشده SAR ان نکید که موجب این مشکلات و مزاحمت پیش بیاد و وقته کسی که در هلپ می با شما هستن گرفته شه و اخر سر هم بی جواب بزاریشون

نمیتوانم این کار را بکنم چون از حد مرخصی گزشته.

یا حق

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

7بار پشت هم نبوده . و شما انقدر بیکار بودید که هر چند روز که بنده کرش میخوردم اسکرین تهیه میکردید.

نقل قول

عزیز این نشون دهنده بکاری بنده نیست نشون دهنده این که من چقدر ریز بین و دپست دارم عدالت واسه همه یکسان باشه و طبق فروم شکایت گفته شده اگه ادمینی قوانین زیر پا گذارش بدهیم

و شما چطور اجازه توهین به بنده در شکایت به خودتون می دید بنده از مدرییت محترم درخواست مجازات شما دارم که دیگه اجازه توهیین ندیدن به خودتون

مدارکی در این مورد بنده نمیبینم و اگر هلپمی دوباره دادید چرا شکایت کردید

عزیز من بنده جواب درست گرفتم و فک نکنم باید از ادمین های که درست جواب دادن اسکرین شات گرفت و گزارش بدم اگه دوست دارین که مطمئن شو قبل د می توانید از خودشون بپرسید

نمیتوانم این کار را بکنم چون از حد مرخصی گزشته.

عزیز من یه بار گفتم به شما که علم پیشرفت کرده و برنامه های زیادی واسه انتی کرش درست شده شما با یه سرچ کوچیک در اینرنت حتما برنامه که کمکتون کنه پیدا می کنید

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Hajisnow گفته است:

عزیز این نشون دهنده بکاری بنده نیست نشون دهنده این که من چقدر ریز بین و دپست دارم عدالت واسه همه یکسان باشه و طبق فروم شکایت گفته شده اگه ادمینی قوانین زیر پا گذارش بدهیم

و شما چطور اجازه توهین به بنده در شکایت به خودتون می دید بنده از مدرییت محترم درخواست مجازات شما دارم که دیگه اجازه توهیین ندیدن به خودتون

عزیز من بنده جواب درست گرفتم و فک نکنم باید از ادمین های که درست جواب دادن اسکرین شات گرفت و گزارش بدم اگه دوست دارین که مطمئن شو قبل د می توانید از خودشون بپرسید

بیکار بودن توهین نیست عزیزم شما در سرور فقط میچرخید این میشه بیکار بودن و اگر توهینه که باید قاوانین رو تغیر داد.

عدالت برای همه یکسان هست و بنده خیلی واضح و شفاف توضیحاتی که دادم تایید شده هست و اگر فاندر سرور لانچرشون مشکل نداشت این پست رو

ایجاد نمیکردن که مشکلات لانچر هست و متاسفانه برای همه این مشکل هست و اگر فکر میکنین همه مشکلی در لانچر ندارن  باید بگم سخت در اشتباهید و این همه پست ایجاد شده حدود 100 تا برای اینه که به شما بفهمونن لانچر ایراد هایی داره. و بنده هم یکیش.

جوابی که گرفتید به قوله خودتون پس مشکلتون حل شده.

پس چرا شکایت کردید؟

عزیز من یه بار گفتم به شما که علم پیشرفت کرده و برنامه های زیادی واسه انتی کرش درست شده شما با یه سرچ کوچیک در اینرنت حتما برنامه که کمکتون کنه پیدا می کنید

عزیزم این لانچر رو فاندر مجموغه ساخته و بنده با سمپ نمیام که کرش بخورم بنده با لانچر میام که آنتی کرشش دست خود فاندر محترم هست

اگر شما برنامه نویسی لطف کن بنویس اینم از نوشته کرش بنده : http://s9.picofile.com/file/8355736542/AGloG.png

.

لطف کنین براش برنامه بنویسین

یا حق

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۳ در 15:09، MiLaD021 گفته است:

بیکار بودن توهین نیست عزیزم شما در سرور فقط میچرخید این میشه بیکار بودن و اگر توهینه که باید قاوانین رو تغیر داد.

عدالت برای همه یکسان هست و بنده خیلی واضح و شفاف توضیحاتی که دادم تایید شده هست و اگر فاندر سرور لانچرشون مشکل نداشت این پست رو

ایجاد نمیکردن که مشکلات لانچر هست و متاسفانه برای همه این مشکل هست و اگر فکر میکنین همه مشکلی در لانچر ندارن  باید بگم سخت در اشتباهید و این همه پست ایجاد شده حدود 100 تا برای اینه که به شما بفهمونن لانچر ایراد هایی داره. و بنده هم یکیش.

جوابی که گرفتید به قوله خودتون پس مشکلتون حل شده.

پس چرا شکایت کردید؟

عزیزم این لانچر رو فاندر مجموغه ساخته و بنده با سمپ نمیام که کرش بخورم بنده با لانچر میام که آنتی کرشش دست خود فاندر محترم هست

اگر شما برنامه نویسی لطف کن بنویس اینم از نوشته کرش بنده : http://s9.picofile.com/file/8355736542/AGloG.png

.

لطف کنین براش برنامه بنویسین

یا حق

با سلام خدمت شما 

زمانی که من اون پست رو گذاشتم کامپیوترم مشکل داشت و وقتی وارد بازی میشدم هم لانچر و هم سمپ کرش میخوردم ولی از روز بعد درست شد و دیگه کرش نمیخورم.

میخواستم بگم که کسی که سیستمش مشکل داره ادمین . هلپر . لیدر نمیشه چون کار اینها زیاد هست و باید به راحتی بازی کنند نه اینکه یه نفر که هر 2 دقیقه کرش میخوره و نمیتونه درست بازی کنه بیاد هلپر بشه.

همانطور که هیچ کاری بی دلیل نیست کرش خوردن شما هم بی دلیل نیست ولی دلیل آن خرابی بازی و برنامه لانچر و سمپ نیست شما می توانید برای درست شدن بازی یک بار لانچر را حذف و دوباره نصب کنید .

(( دلیل این پیشنهاد اینه که اولین بار که خودم لانچر نصب کرده بودم و کرش میخورد همین کار رو کردم و درست شد توصیه میکنم شما هم این کار رو کنید تا دیگه این مشکلات برای خودتون و دیگر بازیکناان پیش نیاد ))

@Ali

@Meli

@MiLaD021

@Hajisnow

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

قاوانین رو تغیر داد.

کاری با "تغیر" "قاوانین" ندارم ولی:

مدرکی که فرستادی مربوط به 3 ماه پیش هست که تنها یک لاگ هست شما که 7 بار کرش شدی چرا داخل انجمن قسمت لانچر پست نزاشتی؟ :)

راستی! جالب نیست هر سوال سختی که پرسیده شده شما کرش خوردید؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Hajisnow

شکایت شما پذیرفته شد.

توضیح: ایشون مشکل نت داشنتند و مدام از بازی می افتادند بیرون + ادمین مورد نظر 1SV دریافت کردند به دلیل بن کردن Madrak fake که با مدیریت هیچ هماهنگی نداشتند ئ خودسرانه اینکار را انجام دادند.

و شما نیز آنبن خواهید شد، برای آنبن شدن به تاپیک درخواست رفع محرومیت مراجعه کنید.

با تشکر.

•بسته شد•

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...