رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بهبود اقلیت امدادگران

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 
طی 2 ماهی که در اقلیت امداد گران هستم به نقاط ضعفی در این اقلیت پی بردم که برای بهبود وضعیت این اقلیت قابل ذکر است امیداورم که مفید واقع شود.

• مشکلات
    1. برای استفاده از cmd های (Heal - Sheal) بر روی هر کاربر باید 2 دقیقه صبر دهیم و گاها همزمان چند نفر از ما درخواست کمک می کنند و ما تنها هر 2 دقیقه یکبار می توانیم به یک شخص رسیدگی کنیم
    2. تا زمانی که 2 دقیقه سپری نشود ما حتی /service medic  هم نمیتوانیم قبول کنیم. (ارور میدهد)
    3. آپدیت جدید سرور (اونت ها) باعث شده این اقلیت تا حد زیادی از کار افتاده شود و از جذابیت آن کم شود .

•  پیشنهادات برای بهبود اقلیت
    1. برای جلوگیری از تقلب و همچنین بهبود وضعیت اقلیت پیشنهاد میشود:
    - تایم 2 دقیقه را ابتدا تبدیل به 1 دقیقه کنید 
    - 1 دقیقه زمان تنها بر روی کاربرانی لحاظ شود که یک بار در همان لحظه از کمک امدادگر بهره برده اند یعنی اعضای اقلیت در هر دقیقه و ثانیه بتوانند به هر شخصی که نیاز به کمک داشته باشد جواب دهند منتهی در صورتی که همان شخص دوباره درخواست کمک کند باید 1 دقیقه امدادگر صبر دهد ولی محدودیتی در ارائه کمک به بقیه پلیر ها وجود نداشته باشد.
    -  در صورتی که محدودیت از روی همه کاربران برداشته شود اعضای اقلیت امدادگران می توانند در مسابقاتی مانند (Duel) سریعا به بازیکنان کمک کنند و یاری گر organizer مسابقه باشند.

با سپاس
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۸/۳/۲۲ در 13:46، maethe گفته است:

با سلام 
طی 2 ماهی که در اقلیت امداد گران هستم به نقاط ضعفی در این اقلیت پی بردم که برای بهبود وضعیت این اقلیت قابل ذکر است امیداورم که مفید واقع شود.

• مشکلات
    1. برای استفاده از cmd های (Heal - Sheal) بر روی هر کاربر باید 2 دقیقه صبر دهیم و گاها همزمان چند نفر از ما درخواست کمک می کنند و ما تنها هر 2 دقیقه یکبار می توانیم به یک شخص رسیدگی کنیم
    2. تا زمانی که 2 دقیقه سپری نشود ما حتی /service medic  هم نمیتوانیم قبول کنیم. (ارور میدهد)
    3. آپدیت جدید سرور (اونت ها) باعث شده این اقلیت تا حد زیادی از کار افتاده شود و از جذابیت آن کم شود .

•  پیشنهادات برای بهبود اقلیت
    1. برای جلوگیری از تقلب و همچنین بهبود وضعیت اقلیت پیشنهاد میشود:
    - 1 دقیقه زمان تنها بر روی کاربرانی لحاظ شود که یک بار در همان لحظه از کمک امدادگر بهره برده اند یعنی اعضای اقلیت در هر دقیقه و ثانیه بتوانند به هر شخصی که نیاز به کمک داشته باشد جواب دهند منتهی در صورتی که همان شخص دوباره درخواست کمک کند باید 1 دقیقه امدادگر صبر دهد ولی محدودیتی در ارائه کمک به بقیه پلیر ها وجود نداشته باشد.
    -  در صورتی که محدودیت از روی همه کاربران برداشته شود اعضای اقلیت امدادگران می توانند در مسابقاتی مانند (Duel) سریعا به بازیکنان کمک کنند و یاری گر organizer مسابقه باشند.

با سپاس

با پیشنهادتون موافقم

و اینکه من خودم حدود 3 سال پیش که medic بودم هر وقت event میشد دست و پا میشکستیم واسه اینکه کی بره medic اونت بشه.

اما از وقتی سیستم جدید اونت اومد دیگه همچین اتفاقی نیوفتاد و اکتیویتی ها خیلی خیلی افت کرد.

باید یه فکری بشه برای این موضوع

پیشنهاد من اینه که hotdog ها را موقعی که medic داخل بازی هست غیرفعال بشه یا مثلا وقتی می خایم توی house از دستور /heal استفاده کنیم یکم زمان بر باشه یه سختی تو کار باشه تا این اقلیت هم فعالیتش بیشتر بشه

ویرایش شده توسط BenyamiN

.benyamin.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام
یک پیشنهاد هم برای /service medic  دارم 
وقتی سرویس قبول میشه (تایم برای قبول سرویس وجود نداشته باشه) و وقتی که medic قبول کرد به صورت distance فاصله را هم به بیمار نشون بده و هم به خود شخص medic 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس
در در ۱۳۹۸/۳/۲۲ در 13:46، maethe گفته است:

Targeted Ver: 3.4.1

در در ۱۳۹۸/۴/۱۴ در 14:16، maethe گفته است:

وقتی سرویس قبول میشه (تایم برای قبول سرویس وجود نداشته باشه) و وقتی که medic قبول کرد به صورت distance فاصله را هم به بیمار نشون بده و هم به خود شخص medic

Targeted Ver: 3.4.1

با یک دستور Distance قابل مشاهده است.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...