رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم رسیدگی به فکشن milad

Hajisnow

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BHaj_Snow%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام همانطور که گفتم ایشون فقط برای خوش گذرونی و عشق و حال به لیدری ng اومده نه فکشن براش مهمه ن ممبر که در مدارک مشاده میکنید 

اکانت ارنا 4 روزه که بنه که امروز میشه 5 روز ولی همچنان در فکشن حضور داره و رسیدگی نشده مگه نباید سه روز ان نمیشد کیک میشد؟ نشده که من چک کردم دیدم که مرخصی هم نذاشته پس رعایت به قانون سرور چی میشه؟ نکنه چون دوستت هست داری براش پارتی بازی میکنی تا شاید ان بنی خرید که کیکش نکنی؟ یا اصلا بیخیال بودی و برات مهم نبوده که بری حتی یک ثانیه کنترل پنل لیدر چک کنی و ببینیی؟ یعنی اینقدر بیخیالی , فکشن برات بی اهمیته؟ پس رسیدگی چی میشه مگه نباید روزی چند بار فکشن چک کنی رسیدگی کنی به همه چیز؟ پس نتیجه میگیرم بله کلا نه رسیدگی کردی ن چک درخواست رسیدگی دارم به این ماجرا با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس):

Screenshot_728_.png

Screenshot_727_.png

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به مننجر های محترم

بنده 2 روز مرخصی گرفتم که قابل مشاهده هست و هیچ ربطی به ایشون نداره! ولی!

@PedraM

@Meli

تقضای رسیدگی به شکایات الکی شکل گرفته توسط این آقا در پست های قبلی رو دارم.

یا حق

• دوست دارم که 2
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

بنده 2 روز مرخصی گرفتم که قابل مشاهده هست

?????هه چه جالب مرخصی بودی؟!!! ولی می یای منو FP80 می کنی!!  مرخصی بودی ولی عضو برای فکشنت می گیری !!! مرخصی بودی می یای تو سرور دور دور می کنی !!!

مرخصی بودی می یای وانتد می زنی !!! مرخصی بودی می یای همه کار هارو می کنی پست فرو Accpet می کنی همه کار می کنی UCP چک می کنی منو FP80 می کنی ولی فقط برای رسیدگی یه دونه ممبری که چن روز آنلاین نشده و تو UCP در یک ثانیه می تونستی چک کنی و FP80 کنی مرخصی بودی !!!!!!!! یعنی واسه همه کارات  مرخصی نبودی فقط برای این کار مرخصی بودی؟؟!!

عجیبه والا به خدا  و جالبیش اینه تا من به تو گفتم سریع رفتی FP80کردی؟!!!  طبق مدارک ارسال کردم و تاییمی که پایین صفحه من هست من ساعت تقریبا 5 بعدظهر از ایشون شکایت کردم ولی ایشون ساعت12 شب وقتی پست شکات من شو شده ایشون اینو FP80 مگه مرخصی نبوده؟!! پس چکار می کرده؟؟ فقد برای پیچوندن و حل ماجرا مگه مرخصی بودم چه ربطی داره؟؟!??

از منیجر محترم درخواست رسیدگی به ماجرا دارم با تشکر

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Hajisnow گفته است:

?????هه چه جالب مرخصی بودی؟!!! ولی می یای منو FP80 می کنی!!  مرخصی بودی ولی عضو برای فکشنت می گیری !!! مرخصی بودی می یای تو سرور دور دور می کنی !!!

مرخصی بودی می یای وانتد می زنی !!! مرخصی بودی می یای همه کار هارو می کنی پست فرو Accpet می کنی همه کار می کنی UCP چک می کنی منو FP80 می کنی ولی فقط برای رسیدگی یه دونه ممبری که چن روز آنلاین نشده و تو UCP در یک ثانیه می تونستی چک کنی و FP80 کنی مرخصی بودی !!!!!!!! یعنی واسه همه کارات  مرخصی نبودی فقط برای این کار مرخصی بودی؟؟!!

عجیبه والا به خدا  و جالبیش اینه تا من به تو گفتم سریع رفتی FP80کردی؟!!!  طبق مدارک ارسال کردم و تاییمی که پایین صفحه من هست من ساعت تقریبا 5 بعدظهر از ایشون شکایت کردم ولی ایشون ساعت12 شب وقتی پست شکات من شو شده ایشون اینو FP80 مگه مرخصی نبوده؟!! پس چکار می کرده؟؟ فقد برای پیچوندن و حل ماجرا مگه مرخصی بودم چه ربطی داره؟؟!??

از منیجر محترم درخواست رسیدگی به ماجرا دارم با تشکر

ایشالله وقتی بن شدی میفهمی مرخصی یعنی چی.

اگر @Meli سر شون خلوت شه رسیدگی کنن عالی میشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

ایشالله وقتی بن شدی میفهمی مرخصی یعنی چی.

انشاالله متهم معلوم‌می شه و عدالت بر قرار می شه

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Hajisnow

شکایت شما رد شد.

توضیح: به دلیل سو استفاده از باگ Arena بن شدند و در تاریخ 2019/06/06 این اتفاق افتاد سپس آقای میلاد طبق قوانین پس از گذشت 3 روز در تاریخ 2019/06/10 00:46:18 ایشان را از اقلیت اخراج کردند.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۶ در 18:21، Ali گفته است:

افرادی که 3 روز بدون گذاشتن درخواست مرخصی حضور نداشته باشند مشمول مجازات قرار می گیرند (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

مرخصی برای افرادی که از سرور محرومیت دارند رد خواهد شد و تنها راه جلوگیری از کیک شدن آنبن کردن خود هست.

همچنین در نظر داشته باشید موارد زیر ممنوع می باشد و مشمول مجازات خواهید شد:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

شما مجاز به توهین و تمسخر در شکایات نیستید (مجازات: 3 روز مسدودیت از انجمن)

با تشکر.

• بسته شد •

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...