رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اخراج و دشمنی کردن میلاد

Hajisnow

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BH%5Daj_%5BS%5Dnow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

%28Kimia%29.png

Amil.png

ShayaNSeveN.png

• توضیحات: با سلام واقعا نمیدونم چه توضیحاتی بدم اصلا نمیدونم جریان چیه اما با نگاه به شکایت قبلی فکر کنم میشه یه حدث های زد

ایشون سر اشتباهش سر رنک اپ من که ازش شکایت شد و کلی توهین بی احترامی بهم کرد نتوانست حقایق تحمل کنه و دست به کار عجیبی زد موقع wita ایشون با Arrow ساب لیدرش اومدن پیش من و با تمسخر و طعنه اومدن پیش من و گفتن کیکت کردیم اک دومت کیک شد بعد من رفتم چک کردم دیدم نه شکایتی ازم شده نه مشکلی پیش اوردم بی دیلیل و الکی کیکم کردند

سعی کنید که کسای بیارید تو استف و بالا دستی ما باشن که احساسی و بچه گانه رفتار نکنند که سر اشتباهی که کردند و توهین و تهدید هاشون سعی در قایم کردن ماجرا داشته باشن و بیان که اینطوری من از فکشن اخراجم کنند 

اصلا واقعا نمیدونم که چرا ایشون اینطوری کردند و سر شکایت دیروز من اینطوری فشار خونشون رفته بالا و با اخراج کردن و خالی کردن فشار خود روی من و بقیه سعی در اروم کردن خود دارند  نمیدونم که چه توضیحی بدم درخواست رسیدگی کامل و برقراری عدالت در این جریان هستم با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

Screenshot_713_.png

Screenshot_712_.png

Screenshot_710_.png

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من حتی مشکوک شدم و رفتم USP چک کردم که شایدFW گرفتم ولی چیزی در USP نبود، واقعا در تعجب هستم بدون AV   یا FW بنده 

اخراج شدم.?

Screenshot_714_.png

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

امید وارم طبق این قانون :

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)

ایشون مجازات بشن.

این پسر بچه طبق مدارکی که قرار داده میشه در چت /R توهین به لیدر و ساب لیدر کردن-برداشتن Vehicle رنک بالا- جرو بحث با رنک بالا تر - و گوش ندادن به رنک بالا از فکشن هم کیک شدن.

هم طبث هماهنگی هایی که بعد انجام میشه از فکشن پلیس ساسپند میشن.

مدارک بدون شرح:

توهین به لیدر و ساب لیدر شما خیلی گدا هستید

وسیله نقلیه رنک بالا.

جرو بحث با لیدر و ساب لیدر.

تقاضی دارم ایشون بن بشن به دلایل شکایات الکی و بیمورد.

یا حق

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

این پسر بچه

تو کی که اجازه توهیین به من می دی؟؟!!فک کردی یه رنک لیدری داری می تونی هرکاری دلت خواست بکنی 

چت /R توهین به لیدر و ساب لیدر کردن-

در ادامه توضیح میدم

هم طبث هماهنگی هایی که بعد انجام میشه از فکشن پلیس ساسپند میشن.

هرکاری دلت میخواد بکنی بکن من بدون مدارک و الکی اخراج شدم بهترین رنک در این فکشن بودم طبق ثابقه که دارم پس انجام بده

1توهین به لیدر و ساب لیدر: بنده هیچ گونه توهینی نکردم حتی اگر دقت کنید علامت خنده هم گذاشتم خود شما هم پا به پا من داشتید جواب میدادید و حتی تهدید کردید

خط اول نوشتی که نباید یه چیز صد بار بگم توهین مگر چیه که نگی یه چیز یه بار میپرسم چون وظیفته بهم جواب بدی جواب که نمیدی هیچ میپیچونی و تهدیدم میکنی خودت گفتی تو مدارک خودت

ساب لیدر شما Arrow گفتن که مگه کشکه و شما هیچ مجازاتی براش در نظر نگرفتید فقط سر دعوا و لج بازی با من به من دارید میگید توهین کردم وقتی اقای ارو جواب کامل داد که این جریان ابیوز هست و مشکل داره دیگه من چیزی نگفتم به این میگن جواب گویی نه اینکه با لحن بد بگی 1000 بار گفتم ارو یه بار جواب منطقی داد و ماجرا ختم شد که ایشونم برگشت گفت که حالت خوش نیستا  که بعدش من به شوخی و دوستانه گفتم شما هم بعدش هیچ چیزی نگفتید اما وقتی دیدید که بی قانونی شما به فروم و شکایت ختم شد سریع مدارک گرفتید و لحن دوستانه کردید تمسخر که قشنگ معلومه من اگر توهین کردم همون لحظه هیچ اتفاقی نیافته اومدی فروم دید شکایت کردم حالا یه هو نظرت عوض شد؟ 

2بردشتن وسیله نقلیه رنک بالا: خیلی باحاله ازت تو مدارک خودت پرسیدم بعد صبر کردم که اجازه بدی حتی روشن هم نکردم بعد گفتی با اجازه کی برداشتی؟ در صورتی که بشینیم هم مجازات داره؟ من در حال تایپ بودم و وقتی دیدم اینطوری میگی پیاده شدم

من حتی روشنش هم نکردم شما سر این جریان من مجازات کردید پس درخواست مدارک کامل دارم که اینکه شما دیدید من وسیله بالاتر از رنک خود برداشتم و بردم این مدارکش بفرستید چون من حتی روشنش هم نکردم پس مجازاتی نداره ولی چون میگید که من برداشتم پس مدارک بده که من در حال پرواز با وسیله نقلیه بودم که اگر این مدرک ندید به دلیل عدم داشتن مدارک و دادن اخطار و مجازات کردن الکی مجازت خواهید شد چون مثل این میمونه برم بشینم تو ماشین بدون حرکت دادن و اقدامی کردن مجازاتم کنند

اسکرین اخری هم که اصلا جای توضیحی نداره مشکلت داشتم بت میگفتم هیچ اخطاری ندادی توهینمم کردی که تو نمیفهمی و اینطوری نیمشه بات تا کرد (قشنگ منظورت همین بوده) بعد برداشتید نوشتید بار بعدی چت بی مورد و الکی در /R مجازات میشید و بنده کامل گوش دادم بعد چت شما حتی یک کلمه هم دیگه چیزی نگفتم بعد خیلی خوبه خودت حرفات نقض میکنی؟ 

گفتی که این بار حرف بزنی مجازاتت میکنم حرفت حق اما چهطور وقتی بعد حرفت چیزی نکفتم مجازات شدم؟ مدارک خودت داره روند شکایت و کیک الکیتو کامل میکنه دستت درد نکنه 

شما به من اخطار چت نکردن دادیدمنم کامل گوش دادم دیگه چتی نکردم و چت اف شد ولی یه هو چی شده که میگی جر و بحث کردم بات؟ تو عکس اخر اصلا ساب لیدر هست؟ تقاضای رسیدگی دارم که ایشون به سزای اعمالش برسند خودت اخطار دادید که جریان تموم شه ولی شب که میای فروم میبینی که ازت سر اشتباهت شکایت کردم با خشم و فشار خون بالا برمیگردی تو گیم که هرچیزی دستت میاد و bold کنی تا بتونی مجازات کنی ؟ 

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

از توضیحات شما هیچ چیز نفهمیدم جز مدارکی که گزاشتم گویایه همه چیز هست

فقط مننجر محترم برای رسیدگی به این مضوع در نظر بگیرن مجازات این فرد رو

آوردن اسم شاهدین دروغین برای جو دادن الکی. که هیچ کدام در چت /R حضور نداشتن.

و شکایت الکی که باید مجازات بشن.

یا حق

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۱۹ در 22:25، MiLaD021 گفته است:

آوردن اسم شاهدین دروغین برای جو دادن الکی. که هیچ کدام در چت /R حضور نداشتن.

بله اینا تو /Rنبودن ولی شاهد دشمنی شما بودن که بعد از اخراج من با داداشت ارو امدی و به تمسخر جلو همین شاهدین گفتی اخراج شدی و علامت :D دادین.

امیدوارم در این ماجرا به حق داوری شه و عدالت بر قرار شه.

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hajisnow گفته است:

امیدوارم در این ماجرا به حق داوری شه و عدالت بر قرار شه.

در انتظار بن شما هستیم....

فقط ّFEnglish تو در همین حد که به UCP میگی USP  . از همین طرز حرف زدنت سنت معلوم هست عزیزم.

به لطف دوستان مدیریت مدارکی که بنده دادم در پی ام شخصی تحدید استف شما مجازاته دیگری جز بن در انتظار شماست

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

طبق این مدارکی که بالا داده شد در مورد جروبحث و توهین به لیدر که به نه تنها بنده بلکه به ساب لیدر بنده گفتید گدا و گفتید منو تهدید میکنی؟ نحوه ی حرف زدن شما به صورت طلبکارانه و بی ادبانه بود کار نداریم و با وسیله نقلیه رنک تر از خود که باره ها هشدار داده شد به شما.

شما همچنان در میتینگی که تایید شده و تایین شده حضور نداشتید حتی و هیچ پست مرخصی هم نزاشته بودید!

http://uupload.ir/files/x9kk_gta_sa_2019-06-07_02-14-17-763.jpg

در اینجا

شما هیچ پست مرخصی قرار ندادید و در میتینگ حضوری نداشتید به هیچ عنوان! و بن بودید. حتی اگر مرخصی هم میزاشتید قبول نبود!

خدمت مننجر محترم عرض کنم:

بنده دیدم حجم خطا های ایشون بیش از حد ممکن است (برداشتن وسیله نقلیه رنک بالا + کل کل و جرو بحث با رنک بالا + حضور نداشتن در میتینگ + توهین و تمسخر لیدر + تایم اکتیویتی بسیار پایین که قابل مشاهده در UCP هست)

تصمیم من و ساب لیدرم بر این شد که به جای دادن 2 FW به ایشون که خطا هاشون از رو عمد بوده برای کیک شدن ایشون رو یک راست بدون FW کیک کنیم بنا بر قانون :

استثناها:

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.
استثناها جهت مجازات افراد فقط با هماهنگی با مدیران صورت می پذیرد.

و بنده با هما هنگی ادمین  Mahoo و ساب لیدرم  این کار رو انجام دادم که در فکشن بنده حضور داشتن

یا حق

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۲۳ در 20:12، MiLaD021 گفته است:

فقط ّFEnglish تو در همین حد که به UCP میگی USP  . از همین طرز حرف زدنت سنت معلوم هست عزیزم.

1.احترام خودت نگه دار و توهیین نکن.

2.این اشتباه تایپی و واسه همه پیش میاد.

3.ایشون به من توهین می کنه و مسخره مجازاتی نداره ولی من توهیین می کنم مجازات داره  این چه عدالتی هست.

در در ۱۳۹۸/۳/۲۴ در 15:49، MiLaD021 گفته است:

شما همچنان در میتینگی که تایید شده و تایین شده حضور نداشتید حتی و هیچ پست مرخصی هم نزاشته بودید!

1.اون موقع شما لیدر نبودی و بنده ساب لیدر بودم

2.بنده مسافرت رفتم و به دلیل نبودن لیدر در خواست مرخصی نزاشتم

3.بنده امدم و در چت رادیو گفتم شما گفتین مشکلی نیس عزیز اصلا متینگ واسه لیدر قبلی بوده

4.اصلا حرف شما درست من میتینگ نبودم شما چرا FWندادین و بعد از دیدن شکایت فشار خون شما بالا رفت و به من بدون دریافت  FW  اخراج کردین.

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۲۷ در 14:58، Hajisnow گفته است:

4.اصلا حرف شما درست من میتینگ نبودم شما چرا FWندادین و بعد از دیدن شکایت فشار خون شما بالا رفت و به من بدون دریافت  FW  اخراج کردین.

بخاطر بی احترامی شما باید مورد مجازات قرار بگیرید .

مدارک و توضیحات داده شد و اگر خدا بخواد @Meli یک مجازات خوب براتون در نظر بگیره تا دیگه شکایت الکی نکنین

یا حق

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Hajisnow

شکایت شما رد شد.

توضیح: دلایل کافی برای اثبات حرف هایتان ندارید و داخل هیچکدام از مدارک شما توهینی از جانب لیدر دیده نمیشود طبق گفته ی میلاد و ارسال مدارک، ثابت کننده ی این هست که تخلفات زیادی داشتید.

با تشکر.

• بسته شد •

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...