رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حمله کردن با اسلحه به تاکسی

Ehsan031

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ehsannopo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Number2PNM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا

• توضیحات: با سلام ایشون با اسلحه به تاکسی من حمله کردن و 3تا لاستیکمو پنچر کردند.از مدیریت محترم سرور خواهشمندم اقدامات مربوطه را با شخص خاطی لحاظ کنند. با تشکر    یا حق

• مدارک (فیلم یا عکس): 

AG_SA_0013.jpg

AG_SA_0011.jpg

• چی چی 1

Just Life

Best

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی و تیم استف . دوست عزیز در عکسی که قرار دادید کاملا مشخصه  که لاستیک های شما سالم هستش ( همه میدونن که اگه لاستیک پنچر شه کج و کوله میشه ) بعدم تفنگه من درسته لحظه عکس گرفتن  سمت شماست و من اون لحظه داشتم به چراغا و به اسمون بی هوا تیر می زدم و نه تیری به شما برخورد کرد نه من با شما مشکلی دارم و توی عکسا واضحه که مدرکی دال بر تیر اندازی من به شما موجود نیستش . دوست عزیز اگه تاریخچه اکانت من رو ببینید مشاهده می کنید که سابقه ی من تماما پاکه حتی کوچکترین اخطار و بن و ادمین جیل و محرومیت از صحبت وجود نداره و کوچکترین خطایی از من سر نزده توی این سرور چون سرم به کار خودمه و بیشتر کمک می کنم به لولای پایین حال اگه ناخواسته من به شما تیری زدم و اگه اصابت به شما کرده بنده از شما عذر میخوام و بدونید سوتفاهمی بیش نیست اگه مجازاتی در کار باشه پذیرا هستم این حق شماست . با تشکر از شما

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...