رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Nariman - Kick

TRaiToR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TraiToR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Nariman.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید.

بنده در جلسه ای که امروز لیدر محترم ترتیب داده بودن شرکت کردم در پایان جلسه محترمانه از ایشان تقاضا کردم که بنده رو از اقلیت کیک کنن ولی ساب لیدر ایشون بدون دلیل به من  Fw دادند و Fp 60 از اقلیت اخراج کردن بنده هیچ گونه توهینی به ایشون نکردم و دلیل Fw ایشون رو هم نمیدونم. 

لطفا رسیدگی کنین. با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، TRaiToR گفته است :

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TraiToR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Nariman.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید.

بنده در جلسه ای که امروز لیدر محترم ترتیب داده بودن شرکت کردم در پایان جلسه محترمانه از ایشان تقاضا کردم که بنده رو از اقلیت کیک کنن ولی ساب لیدر ایشون بدون دلیل به من  Fw دادند و Fp 60 از اقلیت اخراج کردن بنده هیچ گونه توهینی به ایشون نکردم و دلیل Fw ایشون رو هم نمیدونم. 

لطفا رسیدگی کنین. با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

سلام شما باید در گزارش اعضا از بنده شکایت کنین ولی اینجا توضیح میدم

شما امروز با بی احترامی در میتینگ با بنده و لیدر صحبت کردید و قوانین میتینگ که اینها هستن رو اجرا نکردین

در طول جلسه موبایل خاموش باشد و برای سوال از wave/ استفاده کنید.

اگر دیر رسیدید بدون هیچ گونه مزاحمت در جلسه به دیگران بپیوندید.

در این عکس مشخصه که شما با بی احترامی به من و لیدر بدون هیچ اجازه ای از میتینگ بیرون رفتین

sa_mp_052.png

که از روی قوانین حتی شما /wave هم نزدین ولی باز من چیزی نگفتم ولی به لیدر و بنده بی احترامی کردینو بدون اجازه خارج شدین

1fw به این خاطر دریافت کردید که طبق قانون

اگر عضوی در یک هفته 2 تا FW بگیرد از اقلیت کیک خواهد شد.

https://agsa.arsacia.ir/players/faction/TraiToR

شما در این هفته 1 fw به دلیل توهین و صحبت شخصی در /r دریافت کردید

و این 1fw برای میتینگ که شما از اقلیت کیک شدید

بدرود

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Mehdi گفته است :

سلام شما باید در گزارش اعضا از بنده شکایت کنین ولی اینجا توضیح میدم

شما امروز با بی احترامی در میتینگ با بنده و لیدر صحبت کردید و قوانین میتینگ که اینها هستن رو اجرا نکردین

در طول جلسه موبایل خاموش باشد و برای سوال از wave/ استفاده کنید.

اگر دیر رسیدید بدون هیچ گونه مزاحمت در جلسه به دیگران بپیوندید.

در این عکس مشخصه که شما با بی احترامی به من و لیدر بدون هیچ اجازه ای از میتینگ بیرون رفتین

sa_mp_052.png

که از روی قوانین حتی شما /wave هم نزدین ولی باز من چیزی نگفتم ولی به لیدر و بنده بی احترامی کردینو بدون اجازه خارج شدین

1fw به این خاطر دریافت کردید که طبق قانون

اگر عضوی در یک هفته 2 تا FW بگیرد از اقلیت کیک خواهد شد.

https://agsa.arsacia.ir/players/faction/TraiToR

شما در این هفته 1 fw به دلیل توهین و صحبت شخصی در /r دریافت کردید

و این 1fw برای میتینگ که شما از اقلیت کیک شدید

بدرود

دوست عزیز اولا که من هیچ گونه بی احترامی در این تصویر نمیبینم محترمانه ازتون خواستم که منو کیک کنین. دوما من قانون شکنی نکردم و با اجازه خوده شخص شما شروع به صحبت کردم. لزومی نداشت شما به من اخطار اقلیت بدین. در ضمن وقتی لیدر به شما رنک ساب لیدری رو میده یعنی شما از طرف ایشون فکشن رو اداره میکنین. پس هرکار اشتباهی که شما انجام میدین به لیدرتون برمیگرده.

ویرایش شده توسط TRaiToR
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Nariman گفته است :

با سلام

شما می توانید در قسمت شکایت از اعضا شکایت کنید.

با تشکر فرآوان

دوست عزیز وقتی شما ایشون رو به عنوان ساب لیدر خودتون انتخاب می کنین یعنی ایشون از جانب شما اقلیت رو اداره میکنن پس هر خطا و اشتباهی که ایشون انجام بدن به شما برمیگرده و شما موظف هستید که پاسخگو باشید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، TRaiToR گفته است :

و اشتباهی که ایشون انجام بدن به شما برمیگرده و شما موظف هستید

این قانون رو شما نوشتید ؟ 

بعدشم شما که میگی محترمانه درخواست رفتن کردی مگه من به شما اجازه دادم ؟ هرکسی که تو میتینگ نباشه یا بدون اجازه من از اون میتینگ بره fw دریافت می کنه اینم در داخل قسمت اطلاعیه ها گزاشتم شما بدون اجازه من و ساب لیدر میتینگ رو ترک کردید و fw گرفتید مثل بقیه کرد در میتینگ حضور نداشتد 2 fw هم کیک از فکشن داره که ساب لیدر کارشونو درست انجام دادن

جلسه‌ این هفته - مورخ 31 فروردین 1396

ساعت 15:00

غیبت ، اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق به دنبال خواهد داشت!

حالا اگر باز شکایت داشتید جاش اینجا نبود با اینکه ساب لیدر کار درست رو انجام داده بود باید این شکایت را در قسمت شکایت از اعضا میکردید نه اینجا!

با تشکر فرآوان

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Nariman گفته است :

این قانون رو شما نوشتید ؟ 

بعدشم شما که میگی محترمانه درخواست رفتن کردی مگه من به شما اجازه دادم ؟ هرکسی که تو میتینگ نباشه یا بدون اجازه من از اون میتینگ بره fw دریافت می کنه اینم در داخل قسمت اطلاعیه ها گزاشتم شما بدون اجازه من و ساب لیدر میتینگ رو ترک کردید و fw گرفتید مثل بقیه کرد در میتینگ حضور نداشتد 2 fw هم کیک از فکشن داره که ساب لیدر کارشونو درست انجام دادن

جلسه‌ این هفته - مورخ 31 فروردین 1396

ساعت 15:00

غیبت ، اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق به دنبال خواهد داشت!

حالا اگر باز شکایت داشتید جاش اینجا نبود با اینکه ساب لیدر کار درست رو انجام داده بود باید این شکایت را در قسمت شکایت از اعضا میکردید نه اینجا!

با تشکر فرآوان

ساب لیدر شما میگه چون بی احترامی کردم Fw گرفتم و شما میگی چون در میتینگ حضور نداشتم. در صورتی که من در میتینگ حضور داشتم و هیچ گونه بی احترامی نکردم.

حتی شما خودتون هم دلیل ثابتی برای Fw دادن به بنده ندارید.

منتظر تصمیم نهایی مدیریت هستم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما بسته شد!

نقل قول

کار هایی که Sub-Leader انجام می دهد با مسئولیت شماست و به پای شما نوشته خواهد شد.

ایشان دیگر جزو تیم کارکنان نیستند

با احترام

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...