رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ادمین Salatin cbug deagle in event

Chanleo

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Chanleo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SaLaTiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: من در ساعت اولی که به سرور بک دادم ازم در خواست فیلم شد اونم از ادمینی که خودش قانونارو بلد نیست و این یکم منو اذیت کرد.بنده در اونت شرکت کردم و ایشون همونجور که تو فیلم مشخصه جلوم cbug زد و منم در جوابشون cbug زدم و مشکلی با وارن گرفتم ندارم اما ایشون  باید ادب شه که وقتی خودش قانونارو نقض میکنه نباید سر باختن به پلیر گیر بده.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8359425800/salatin_2_.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.

• بنده اون زمان با لانچر انلاین بودم و این کار با لانچر خیلی سخت و بعضی وقت ها انجام نمیشه
  • ثانیه ی 21 تا 24 فیلمی که اپلود کردید رو ببینید. اگه دقت کنید داخل این 3 ثانیه شما حدود 7 تیر به طرف من شلیک کردید اما من یک تیر (فکر کنم متوجه بشید CBug چیه!)
  • بنده بخاطر باخت یک دوئل از شما فیلم نخواستم. بازیکنان هم فکر میکردند که درحال استفاده از چیت هستید و منم به همین دلیل از شما درخواست فیلم کردم.
ویرایش شده توسط Mahdiw
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 4

Try and fail, but never fail to try 

Salatin.png

لینک به دیدگاه

این فیلمو هر کی نگاه کنه میفهمه که شما بعد از تیر زدنتون دارین C میزنین و استان نمیشین اصلان. هی تیر میزنید و c بعد شروع به دویدن میکنید.بنده توضیح دیگه ای ندارم منتظرم رسیدگی شه شما هم الکی توجیح نکن خودتو . منم گفتم اره من c bug زدم در جواب شما اول زدی مشکلیم با وارن گرفتن ندارم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

ادمین مربوطه حق درخواست فیلم از شما را دارند ولی برای CBug , ایشون اخطار های لازمه را دریافت کردند. 

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...