رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Milad Ban

God

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ما اومدیم سرور Sleep بودیم یکم با رفیقامون داخل WT چت میکردیم بعد برامون کار پیش اومد رفتیم بیرون، بعد اومدیم دیدیم میلاد زده بنمون کرده به دلیل همکاری نکردن در کنترل سیستم، ظاهرا وارن چت های ما رفته بود ما هم بالافاصه برامون کار پیش اومد رفتیم اینم اومده گفته کنترل سیستم بعد دیده ما Sleep هستیم زده بنمون کرده گفته عدمه همکاری، چجوری کسی که نیست همکاری کنه؟!  دیگه نمیشه داخل سرور Sleep کرد یهو میبینی بن شدی :) البته بنده داشتم ازش چندتا سوال میکردم قبل از این ها ولی ایشون هعی میگفت صبر کنید و هر سوال رو بعد از 2 دقیقه جواب میداد و یه سوال هم اصلا نتونست جواب بده! فکر میکنم به همین دلیل اعصبانی شده بود و میخواست خودشو خالی کنه، واقعا ادمین های سرور باید اینقدر عصبانی باشن؟ @PedraM @Meli رسیدگی شه ممنون

• مدارک (فیلم یا عکس):

-Milad.jpg

• دوست دارم که 1

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی

توضیحات کلی اینکه شما به چیت مشکوک شدی در ریپورت توسط لیدر محترمRoozbeh.MC و به بنده گزارشتون دادن از دیشب که چندین بار اومدم پیشتون رفتید از سرور .

امروز هم وارنتون اومد که گوتو کردم پیشتون قبلش داشتید میچرخیدید . تا اومدم به حالت AFK بودید در خواب و از حالت afk در اومدید که وقتی بهتون گفته شده بود از سرور بیرون نرید چک سیستم  با این حال که شما دیدی این رو بهتون گفتم ! حالت تمسخر آمیز وارن چت فرستادید که کاملا معلوم بود Non_RP کرده بودید در حالت خواب و چت بنده رو دیده بودید ولی بیدار نشدید

بعد از رفتن من بیدار شدید و وارن چت فرستادید و از سرور خارج شدید

_ از شکایات الکی که با مجازات همراه است بپرهیزید.

مدارک برای @Meli فرستاده شد.

بدرود

لینک به دیدگاه

بنده AFK بودم یا Sleep؟ عزیزم داری اشتباه میکنی بنده Sleep بودم و قبل از اومدن شما بنده چت هام رو برای دوستام فرستادم! بنده بعد از تقریبا 15 دقیقه اومدم و دیدم شما نیستی و رفتی و بعد به دوستان گفتم که به چه دلیل زمانی که Sleep هستم میان و درخواست کنترل سیستم میکنن و چون کنار بنده نبودی بنده هم از سرور رفتم، شما به این میگید زمانی که از تقاضای کنترل سیستم کردید بنده چت کردم و بودم؟ اگه عکسی دارید که من زمان درخواست کنترل شما چت کردم برای مدیریت بفرستید، با این عکس های جدید بنده چند دقیقه بعد از درخواست شما چت کردم و تا جایی که داخل سیستم بنده هست شما کنار من نیستید، شما باید کنار بنده باشی نه اینکه متوجه بشی اشتباه کردی بعد بری و بعد ببینی چون من از سرور رفتم بن کنی، شما کنار بنده نبودی و رفته بودی به همین دلیل منم از سرور رفتم و شما زمانی درخواست کنترل سیستم کردی که بنده Sleep بودم، مدارک این هم داخل لینک زیر هست:
http://s9.picofile.com/file/8359320992/MiladSleep.rar.html

Snow.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز  شما قبل از خوابیدن بیدار بودی و وارنتون اومد( مدارکش فرستاده شد به مدیریت) سریع رفتید خودتون زدید به خواب که کسی بهتون گفته بود چتتون رفته و با سوتی خودتون چت من رو خوندی و وارت چتتون اومد که گفتی میلاد گوتو داده که از سرور بیرون نرو! 

تا اینجا یعنی خوندی و میدونی که میخواستی چک سیستم شی ولی پا نشدی!

وقتی خودندی یعنی میدونی که داری چک سیستم میشی ولی به جای پاشدن و چک سیستم شدن شما چت من رو خوندی و non_RP کردی و خودتو زدی به خواب ! و بعد از چت تمسخر آمیز از سرور رفتی !

اسکرین هایی که درحال دویدن بودید دیشب ولی non-rp کردید با اینکه وارن چت فر ستادید میلاد چرا روم گوتو کرده  روتون گوتو میکنم و از سرور میرید!! و اذیت میکردید که چک سیستم نشید. فرستاده شد به مدیریت

یا حق

ویرایش شده توسط MiLaD021
لینک به دیدگاه

انگار شما منظور بنده رو متوجه نمیشید! شما اولین بار روی بنده Goto کردید و من گفتم لگ هستم و میرم میام و شما حرفی از کنترل سیستم نزدی! اگه همون بار اول گفتید که میخوایید کنترل سیستم کنید مدارکتون رو بفرستید! و اگه گفتید چرا طبق قوانین سرور همون موقع که رفتم بن نکردید؟ بنده روز بعد اومدم و با دوستای خودم چت کردم و بعد Sleep کردم! مدرکی دارید که من بعد از Goto کردن شما من Sleep کردم؟ اگه میتونید اونم ادیت کنید و اینجا بفرستید! شما به یک بازیکن که Sleep بوده گفتید میخوایید کنترل سیستم کنید! بنده هم عکس فرستادم که شما از روی عقده به بازیکن Sleep گفتید باید کنترل سیستم بشه! بچه زرنگ کجا هستی عزیزم؟? 

Snow.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، God گفته است:

انگار شما منظور بنده رو متوجه نمیشید! شما اولین بار روی بنده Goto کردید و من گفتم لگ هستم و میرم میام و شما حرفی از کنترل سیستم نزدی! اگه همون بار اول گفتید که میخوایید کنترل سیستم کنید مدارکتون رو بفرستید! و اگه گفتید چرا طبق قوانین سرور همون موقع که رفتم بن نکردید؟ بنده روز بعد اومدم و با دوستای خودم چت کردم و بعد Sleep کردم! مدرکی دارید که من بعد از Goto کردن شما من Sleep کردم؟ اگه میتونید اونم ادیت کنید و اینجا بفرستید! شما به یک بازیکن که Sleep بوده گفتید میخوایید کنترل سیستم کنید! بنده هم عکس فرستادم که شما از روی عقده به بازیکن Sleep گفتید باید کنترل سیستم بشه! بچه زرنگ کجا هستی عزیزم؟? 

مدارکتون فرستاده شده

یا حق

لینک به دیدگاه

بازم یاد آوری میکنم! فقط شخصی که عقده داره به دلیل مشکلات و فشار های زندگی روی بازیکنی که Sleep و داخل سرور نیست Goto میکنه و میگه کنترل سیستم! بنده اومدم و تونستم از این زرنگ بازی های شما عکس بگیرم و شما فقط سعی دارید بحث رو عوض کنید، اولین بار که Goto کردید هیچ حرفی نزدید و بنده گفتم که لگ هستم و میرم و میام! بعدا که من اومدم دیگه نیومدید و منم گفتم میخوام برای Goto های الکی شما شکایت کنم و ظاهرا وارن براتون اومده بود، شما هم خواستید زرنگ بازی دربیارید و از بازیکنی که Sleep هست کنترل سیستم بگیرید و چون نیست بنش کنید! چهار نفر بخوان مثل شما ادمینی کنن و برای عقده دیگران رو بن کنن باید با خودتون بازی کنید :)

• هاها 1

Snow.png

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

البته ناگفته نمونه،از ادمینی که یک بار از تیم کارکنان مسدود میشه و برای رفع مسدود شدن خواهش و التماس میکنه توقعی بیشتر از این نمیشه داشت، امیدوارم قوانین رو کامل مطالعه کنید تا برای جواب دادن به بازیکنان به فروم مراجعه نکنید، زمانی که دارید مطالعه میکنید قوانین سرور رو بیشتر بخونید و با خودتون تکرار کنید عقده ایی نباشیم برای سلامتیتون مفیده!

ویرایش شده توسط God
  • مرسی 1

Snow.png

لینک به دیدگاه

از اونجا که بعد از گذشت 3 روز @Meli به شکایت رسیدگی نمیکنن بنده تقاضای رسیدگی از طرف @PedraM رو دارم، قراره شکایت من باز بمونه و به بن من رسیدگی نشه؟ 

Snow.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام و احترام.

در 2 ساعت قبل، God گفته است:

از اونجا که بعد از گذشت 3 روز @Meli به شکایت رسیدگی نمیکنن بنده تقاضای رسیدگی از طرف @PedraM رو دارم، قراره شکایت من باز بمونه و به بن من رسیدگی نشه؟ 

یک جوری اظهار می کنید که از الان به بعد به دست Pedram سپردید انگار از اول به دست Pedram نسپرده بودید.

reYj8r.png

توضیحی برای این دو تصویر دارید؟

aain_bandicam_2019-05-03_10-19-17-902.jp

p9t3_bandicam_2019-05-03_10-19-22-444.jp

در اولی آیکن NameTagStatus شما معلوم است (یا به قول دوستان "AFK" هستید) و در دومی وجود ندارد.

پ.ن. قبلاً در یک تاپیک شکایت یک فرد شاکی وجود داشت و یک فرد متشاکی که با احترام از حق خود دفاع می کردند، ما در این تاپیک دو قاتل تشنه به خون یک دیگر مشاهده می کنیم که یکی از این قاتل ها رویای به آتش کشیدن "سرور" را هم دارد. در صورتی که این تاپیک اینگونه ادامه پیدا کند دو فرد مجازات می شوند.

لینک به دیدگاه

@Ali من به @Meli توضیح دادم، سیستم من روشن و داخل بازی بود ولی خودم پشت سیستم نبودم، اگه قرار بود کنترل سیستم رو رد کنم زمانی که Goto کردن Sleep میکردم، ولی از قبل من Sleep بودم، به @PedraM هم برای شکایت گفته بودم که رسیدگی کنن و گفتن چون مدارک به خودشون داده نشده نمیتونن و من باید منتظر بمونم تا @Meli که مدارک رو دریافت کرده به شکایت رسیدگی کنه، این تقصیر بنده نیست که میلاد مدارک رو فقط برای یک منیجر فرستاده نه هر دو با اینکه من تقاضا کردم هر دو رسیدگی کنن، این کوتاهی ادمینه که مدارک رو فقط برای یک نفر میفرستن تا به شکایت دیرتر رسیدگی بشه، از زمان بن من هم تقریبا 4 روز میگذره ولی من با پدارم صحبت کردم و گفتن مدارک رو از میلاد میگیرن تا سریع تر به شکایت و بن من رسیدگی بشه

Snow.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

شما فقط به یک قسمت از پست من پاسخ دادید، قسمت کم اهمیتی هم بود چون طبق چیزی که فرمودید به گفته مدیریت همانند "Zombie" بر سر او هجوم آورده و دلیل و برهان می خواهید. موارد داخلی تیم مربوط به خود تیم می باشد نه مربوط به شما.

زمانی که شکایت می کنید باید صبور باشید تا به شکایت شما رسیدگی شود و همچنین کامل پاسخ دهید.

در در ۱۳۹۸/۲/۱۷ در 02:33، Ali گفته است:

توضیحی برای این دو تصویر دارید؟

aain_bandicam_2019-05-03_10-19-17-902.jp

p9t3_bandicam_2019-05-03_10-19-22-444.jp

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

باید صبور باشیم؟ اینقدر صبور باشیم که 30 روز بشه و اموال ازمون گرفته بشه؟ من خودم رو آنبن کردم ولی اگه شکایت من تایید بشه گلد رو میدید؟ به همین دلیل هست که میخواستم شکایت سریع تر رسیدگی شه، 5 روز شد و هنوز جوابی نگرفتم و فکر نکنم قرار باشه جوابی بگیرم، فقط میخواستم به شکایت رسیدگی بشه تا بدونم آنبن میشم یا خودم رو آنبن کنم ولی خب دیگه خودم رو آنبن کردم (مطمئنم که به شکایت دیر رسیدگی میشه و یا حتما رد میشه، بالاخره دوست ندارن Milad بره)، اگه اسم این رو میذارید "رویای به آتش کشیدن سرور" بذارید،  برای عکس شما هم جواب رو دادم فکر کنم متوجه نشدید، من Sleep بودم ولی Alt + Tab نکرده بودم، قبل از اینکه ادمین مربوطه Goto کنه Sleep بودم و ایشون به بازیکنی که Sleep بوده گفته کنترل سیستم بده، اگه من یک ساعت دیرتر میومدم و چت هاشون میرفتن و ایشون من رو بن میکردن مدرکی برای شکایت داشتم؟ چرا زمانی که من از هر دو منیجر تقاضای رسیدگی کردم فقط مدارک رو به یک نفر فرستادن؟ چرا خودتون به منیجر ها نمیگید به شکایت رسیدگی کنن؟ من مدارکم رو فرستادم و معلوم بود که Sleep بودم، این مدرکی هم که شما از ادمینتون گذاشتید نشون میده که من Sleep هستم و شما از قسمت اول فیلم عکس نذاشتید که معلوم باشه من قبل از Goto ایشون Sleep بودم یا بعدش، اگه من بعد از Goto کردن ادمین شما Sleep کردم تاپیک رو ببندید و شکایت من رو رد کنید، اگه از قبل Sleep بودم که فکر کنم باید شکایت تایید شه، الان اگه شما پیش بازیکنی که Sleep هست برید، NameTagStatus بالا سرش نیست، این که به چه دلیل بالای اسم من بود و بعد رفت رو من نمیدونم تنها چیزی که داخل عکس میبینم اینه که من Sleep بودم، پدارم گفته باید ملی به شکایت رسیدگی کنه چون مدارک رو ایشون فقط داره، منم دیدم ایشون داخل فروم انلاین میشن ولی جوابی نمیدن تقاضای رسیدگی از طرف پدارم رو کردم و منظورم این بود که ایشون هم مدارک ادمین رو بگیره و ببینه ولی شما میگید "رویای به آتش کشیدن سرور"؟ میتونم بپرسم شکایت من از ادمین و تقاضا برای رسیدگی سریع تر بعد از 5 روز چه ربطی به سرور داره؟ اگه شکایت از ادمین ها برضد سرور هست به چه دلیل این تاپیک رو ساختید؟ ادمینتون قبلا شخصی رو برای چیت آفلاین بن کرده بود و تا جایی که به خاطر دارم گفته بود از اون شخص بدش میومد و دنبال بهونه بود، شخصی که چنین حرفی هایی رو میزنه عقده ایی نیست؟ شما میگید مثل Zombie به سرش هجورم بردم و دلیل میخوام؟ 

در در ۱۳۹۸/۲/۱۴ در 13:25، MiLaD021 گفته است:

دوست عزیز  شما قبل از خوابیدن بیدار بودی و وارنتون اومد( مدارکش فرستاده شد به مدیریت) سریع رفتید خودتون زدید به خواب که کسی بهتون گفته بود چتتون رفته و با سوتی خودتون چت من رو خوندی و وارت چتتون اومد که گفتی میلاد گوتو داده که از سرور بیرون نرو! 

شما قبل از خوابیدن خواب هستید؟ آقای میلاد قبل از اینکه به بنده برای کنترل سیستم بگه به کسی گفته بود که بخوان به من بگن؟ ادمینتون باید به خاطر داشته باشن زمانی که اولین بار روی بنده Goto کردن من از سرور رفتم و دوباره اومدم و خودم Report دادم، زمانی که اومدن من گفتم لگ هستم و دوباره میام و ایشون هم حرفی از کنترل سیستم نزده بودن ولی خب همون شب Demote شدن و دوباره ادمین شدن، بنده زمانی که Sleep بودم گفتم میخوام از میلاد برای Goto های الکی شکایت کنم ایشون Goto کرده ولی دلیلش رو نمیگه و شاید من داخل سرور وسط کار مهمی باشم( به دلیل الفاظ رکیک اینجا نمیشه گفت)فکر کنم وارن همین کلمه من رفته بود، بعد من Sleep کردم و دیدم ایشون اومده و ادامه ماجرا که میدونین.

اگه هنوز جواب سوالتون رو نگرفتید پست رو دوباره بخونید فکر کنم متوجه میشید.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

Snow.png

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام و خسته نباشید شاکی محترم

بنده با هیچکس هیچ دوستی ندارم و نه با هیچکس هیچ دشمنی. همانطور که فاندر سرور اینطور هستن و همانطور که مننجر سرور این چنین هستن.

اگر مسئولیتی بین تیم کارکنان پخش شده و موظف به انجامش هستیم بدونه منت انجام میدیم هر چند سخت و دشوار.

کار بنده تست گرفتن از اعضاء تیم کار کنان و انتخاب شهروند به عنوان کارکنان . البته هر چقدر که طول بکشه فرقی نمیکنه که بنده 100 سوال از دوستان بپرسم و 2 ساعت درون یک ماشین بچرخم

یا فاندر محترم سرور کل روز مشغول نوشتن برنامه و رسیدگی به برنامه نویسان که براشون کار میکنن.

یا مننجر سرور یا هر کسه دیگری که کارشون سخت هست.

این سختی کار هر چقدر سخت و با مشقت فراوان و پیچیدگی که باشد در صورت اشتباه دیموت یا AV خواهیم گرفت و هیچ گلگی و شکایتی و منتی نمیتونیم داشته باشیم.

این یعنی عدالت.

و قوانین برای همه یکسان هست و بنده چیزی نیستم که اگر کاری بکنم منت بگزارم یا اگر دیموت شوم ناراحت بشوم.

خیر . بنده تابع قوانین و عدالت سرور هستم و همه باید این چنین باشن.

تنها و تنها فاندر سرور هستن که باقی خواهند ماند گر چه همه دیموت بشن ولی تنها ایشون باقی خواهد ماند که برای سرور بدون معتلی زحمت میکشن

پس هر کاری که ما در تیم انجام بدیم جبران زحمات فاندر خواهد شد.

چیزی به نام پارتی بازی در این سرور وجود ندارد.

بنده اگر اشتباه کرده باشم قبول کرده و هیچ حق اعتراضی ندارم.

یا حق.

لینک به دیدگاه

@PedraM @Meli هنوز دارید فکر میکنید که چه تصمیمی بگیرید؟ وقت رسیدگی نرسیده؟ یک هفته شد! اگه قراره به شکایت رسیدگی نشه تعارف نکنید، فکر نکنم برای جواب دادن به یک شکایت 7 روز لازم باشه!

Snow.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شاکی محترم @God

شکایت شما رد شد.

همانطور که در داخل عکس ها مشخص است در اولین عکس آیکن NameTagStatus شما معلوم است  "AFK" هستید و در دومی وجود ندارد.

توضیح: 

در در ۱۳۹۸/۲/۱۸ در 12:46، God گفته است:

من Sleep بودم ولی Alt + Tab نکرده بودم،

به گفته ی خود شما Alt + Tab نکرده بودید و داخل عکس ها مشخص هست و حتی عکس های دیگر کامل کننده ی بهانه ی شما هستند که Alt + Tab کردید و آیکن  NameTagStatus نمایان شده است

شما در اصل سعی در انکار کار هایتان دارید و مجرم ساختن ادمین مربوطه، بن شما کاملا درست بوده و اشتباهی صورت نگرفته است.

• بسته شد •

• مرسی 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...