رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

RoMeN - تحدید , فحاشی

HarleyQuinn

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Visage.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Romen.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام بنده در HQ هیتمن منتظر بودم لیدر هیتمن که درخواست عضویت منو تایید کرده بود از من تست بگیره یهو ایشون که هم کلنی لیدر هیتمن هستن اومدن گفتن از اینجا برو من گفتم نمیرم میخوام تست بدم منو تحدید به بن کرد و با لحن بدی حرف زد امیدوارم رسیدگی بشه . . .

• مدارک (فیلم یا عکس): http://yon.ir/8KrQG , http://yon.ir/lcTD0

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2
  • هاها 1

?ezgif.com-gif-maker_dr8a.gif?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت مدیریت محترم . همین عکس گویای همه چی هست و مشاهده میکنید ک ایشون تند حرف زدن و بنده برای ایجاد مزاحمتشون گفتم ک بن میشن ولی ایشون تهدید کردن ک شخصا بنده رو بن میکنن. و بنده 3 شاهد دارم که admin Valor و leader _Lux و  player finbaler . در صورت نیاز شهادت میدهند.

لینک به دیدگاه

تو نمی خواد نظر بدی ادمین نظرش مهمه که تهش با پارتی بازی این سرور کلا معلومه که به نفع دوستشون رای میدن  , طرف 1 هفته بعد من اومده پست داده واسه عضویت بعد چون ادمینه درجا نیم ساعت بعد درخواستش پذیرفته میشه ولی من چون یه پلیر سادم حقم پایمال میشه بعد 1 هفته ازم تست گرفته نمیشه به جاش لیدر تصمیم میگیره هم کلنیاشو بیاره تو فکشنش ... در ضمن این کسایی که ایشون قید کرده همشون از یه کلنن پلیر Finbaler , Romen و Lux همه از یه کلن هستن و این ادمینی که دارن میگنم تو فکشنشون قرار داره بعیدی نیست که همه بیان علیه من شهادن بدن :))))

• دوست دارم که 3
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

ایجاد مزاحمت برای کارکنان و بازیکنان:

شما مجاز به ایجاد مزاحمت برای بازیکنان هنگام کار کردن، انجام فعالیت، دزدی از بانک، امتحانات مجوزها، مسابقات و ادمین‌ها در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick).
در صورت تکرار مستقیماً مجازات فرد 
اخطار خواهد بود

لیدر فکشن نشنال گارد هنوز قوانین عمومی سرور رو به طور کامل نمی دونه واسه خودش قوانین تعین میکنه کی از این تست لیدری گرفته ؟ تو تست ازش خواستید تعداد دوستاشو نام ببره ؟ یا تعداد قوانینی که میتونه از خودش بسازه ؟ یا تعداد فحش هایی که بلده بده ؟

ویرایش شده توسط Goth
  • هاها 1

لینک به دیدگاه

سلام قربونت برم لیدر نشنال گارد از سال 2014 تو این سرور بوده و هیچ گونه مشکلی با قوانین نداره به دلیل افلاین بودن به مدت زیاد ادمین نشده بود و این که شما حق نداری به تیم کارکنان انقد بی احترامی کنی و با تندی صحبت کنی منم پلیر سادم کلی اینا همش نصیحته

لینک به دیدگاه

پستو جواب بدین انقد نقل قول های ابکی نکنید طرف ابویز کرده نمی خواد زیر بار بره چون کلا این سرور با پارتی بازی میره جلو اگه جرعت دارین بگین طرف ابیوز کرده دیگه چه قد سخته رفیقتون یه اخطار بگیره مگه 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۹ در 00:38، AMIRHOSSEINSJN72799 گفته است:

سلام قربونت برم لیدر نشنال گارد از سال 2014 تو این سرور بوده و هیچ گونه مشکلی با قوانین نداره به دلیل افلاین بودن به مدت زیاد ادمین نشده بود و این که شما حق نداری به تیم کارکنان انقد بی احترامی کنی و با تندی صحبت کنی منم پلیر سادم کلی اینا همش نصیحته

با سلام به مسایلی بهت مربوط نیست دخالت نکن برو بازیتو بکن لذتشو ببر سرت به کار خودت باشه

لینک به دیدگاه

درود،

شکایت شما درباره تهدید:

نقل قول
  • تهدید و باج‌گیری:

شما مجاز به تهدید و باج‌گیری از بازیکنان به دلایلی مانند جلوگیری از شکایت کردن یا دادن اموال نیستید (مجازات: اخطار).

در رابطه با موضوع توهین:

نقل قول

نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها):
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.
- توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: **** رو بخور، **** رو بلیس، *** و...
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...).

با این حال در شأن یک راهبر اقلیت نیست که اینطور صحبت کنند.

اخطار های لازمه به لیدر مربوطه + تمامی دیگر لیدر ها داده خواهد شد.

ممنون از گزارش شما.

بسته شد

• ناراحت 1

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...