رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه Bullshark

RoYce

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

daniAl4143.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

BullSharK.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت @Ali , @Pedram

من امروز امدم دیدم که اکانتم تعلیق شده به علت خرید و فروش ، اخه دوستان من به این موضوع خرید و فروش چه ربطی دارم؟ خودتون همه چی زیر دستتونه ببیند که من اصن چقد پول دارم بعد بن بدید خوده ادمین Colt میدونه که من با چه سختی پول در اوردم پس چه دلیلی داره خرید فروش کنم؟؟

بحث دوم : من دنبال خودرو Bullet بودم یه بنده خدایی با بنده تماس گرفت و عرض کرد: (( من Bullet دارم ولی اکانتم پرمیوم نیس نمی تونم سل بدم بیا بهت میدمش )) منم اون رو 2 میل گرفتم رفتم گلد گرفتم برای اکانته و ترد دادمش با Turismo  اسم پلیر masterminde81 و هنوز Bullet رو داره   شما خودتون CMD دارید برید ببنید ! من برا اون اکانته گلد گرفتم و مقداری پول توشه ! 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ویرایش شده توسط Crazy
.

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...