رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه Bullshark

hoseinsh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HoseinSH.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BullSharK.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات:

بنده نبودم و دوستانم بهم اطلاع دادن ک ایشون بن کردن من رو واسه خرید و فروش ب پول واقعی

خدایی اخه نمیفهمم این رو از کجات در اوردی؟با چه مدرکی؟چیکار کردم اصلا که مدرک وجود داشته باشه؟

شما برید UCP من رو ببینید برای خودم و برای بقیه بازیکن ها چقدر گلد خریدم از مجموعه ..چقدر خرج کردم  گلد خریدم فروختم بعد خودتون متوجه میشید  ک اصلا این حرفا و دلیل ها به من نمیچسبه که با فروش گلد و گیفت کارت دارم پول بازی رو میخرم..و در ریپورت هم داخل بازی ادمین Never اومدن گفتن که با ادمین مربوطه حرف زدن و گفته شما @Ali تایید کردید

و همچنین بر اثر این بن اشتباه house و sbiz من هم take شدن

من درخواست رسیدگی فوری تنبیه ادمین مربوطه و آنبن + برگشت اموالم رو از شما دارم @Ali

همینجوری یهم میان 10 نفر بن میکنن میرن ...خنده داره..جای اینکارا واسه خودت سرگرمی های دیگه درست کن

• مدارک (فیلم یا عکس):

sa_mp_332.png

ویرایش شده توسط hoseinsh
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا هرکی گلد میخواد میاد ب من میگه میخری یا نه

از چند نفر ک براشون خریدم بپرسید درست میگم یا نه.. میتونم معرفی کنم چندتاشون رو

پول من از فروش گلد بوده ک سودش هم عاید فاندر میشه و لاغیر...ک اگه جرمه نباید وجود داشته باشه تو بازی.. 

لینک به دیدگاه

خوب خوب ..من الان شکایت قبلی که از این ادمین شده دیدم و متوجه شدم که بن من هم به دلیل معامله با shayadx هست انگار

بنده از این که بین اون 2نفر چی بوده بی اطلاع بوده و هستم و تنها معامله من با این فرد این بود که ما با هم Trade انجام دادیم

sbiz spray ساحل برای بنده بود و با ایشون معاوضه کردم ایشون به من house پله برقی رو +sbiz 18 دادن(که قبلا هم مال من بود و چند دست چرخید و باز خریدمش)

ارزش پولی این معامله هم دقیقا یکسان بود ..به همین دلیل ما معامله رو با قیمت 1$ انجام دادیم

لطفا بررسی شود

لینک به دیدگاه

مدرکه چی برادر من

بگید بدونم حداقل.. جز این مورد ک من توی کامنت قبل گفتم هیچ چیزی ب ذهنم نمیرسه واقعا... ک اون هم ب بنده ربط نداره اگر بقیه خرید فروش کردن با پول واقعی

شما ک بررسی کردی خوب اینم بررسی کن 

من یه sbiz به ارزش 10 میل دادم ایشون و ازشhouse و sbiz معادل همون 10میل گرفتم

یعنی Trade کردن مشکل داره؟

من باید هزینه خطای بقیه رو بدم مگه؟ 

لینک به دیدگاه

با سلام

زمانی که Hoseish در حال معامله با shayadx بودن من کنارشون بودم

هیچ گونه خرید و فروشی انجام نشد

فقط ایشون یک تجارت رو معاوضه کردن

صد درصد شما اگه بخواید معاوضه کنید با قیمت ۱$ میفروشید

#کمی_دقت_کنیم

لینک به دیدگاه

اموالی که گرفته شده مختص به سرور بوده و پول پرداختی شما بابت اموال خریداری شده به شما بازگردانده خواهد شد، همچنین محرومیت شما به اشتباه صورت گرفته و شما رفع محرومیت خواهید شد.

بسته شد.

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...