رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن الکی

fkthecops

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: fk_the_cops.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 2Pac.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _mnsid.png

• توضیحات: یک شنبه ساعت 1:30 صبح @Pedram اونت Duel گذاشتن به مبلغ 1.000.000 دلار که بنده برنده شدم و شک و ابهامات زیادی مبنی بر چیتر بودن من باری بعضی افراد بوجود اومد برای همین ادمین @2Pac از ساعت 2 صبح تا 4:30 صبح من رو چک پیسی کرد و عین حرفش به پدرام این بود که پیسیه ایشون از میرم مقدس پاک تره . از سال 2017 تا سال 2019 تمام اکتیویتی های پیسی رو چک کرد تنها چیزی که پیدا کرد یک چیت که تونم مربوط به csgo بود و خودش تستش کرد و گفت اقا اوکیه مال csgo هستش و البته درخواست فیلم کرد که گفت امشب گذشت فردا صبح ازت میگیرم منم فردا ویدیو هارو اپلود کردم که فقط مربوط به Duel ها نبود بلکه تمام اونت تو ویدیو بود تقریبا 6-5 Duel دادم که این مقدار دقیق یادم نیست اما خب ویدیو رو هم چک کرد و بعد 1 ساعت goto کرد و اوکی داد و گفت ویدیو ها اوکیه و داستان از اینجا شروع میشه که روز بعد پدرام goto میکنه و میگه ویدیو هارو دادی سجاد ؟ میگم آره دادم و حتی اوکی داد میگه نهاوکی نداده میگه autoshot داری که خیلی جالبه اولین باره اسم این چیت رو میشنوم ... مدارک بن شدن من و دلایل محکم مبنی بر اینکه من این چیت رو داشتم لطفا در همینجا بدهید چون شک دارم برای مدارک بن وارن ادمینی وجود داشته باشه اگر قرار بر این باشه که ادمین اوکی بده بعد بگه نه به نظرم چیت داری باید بن بدم . بگید که اینجا الکی زمان  پولمونو صرف نکنیم راحت بگید اقا پلیر ها دوست ندارن اینجا باشید برید ما هم حرفی نمیزنیم ام وقتی ادم نزدیک 800 تومن گلد میخره و میشینه پلی دادن انتظار داره بر روی مدرک بن بدن نه بر روی اینکه ادمین لوکی داده بعد نظرش عوض شده  

• مدارک (فیلم یا عکس): نیازی نیست UCP زده 30 روز بن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

در 2 ساعت قبل، fkthecops گفته است:

ادمین @2Pac از ساعت 2 صبح تا 4:30 صبح من رو چک پیسی کرد و عین حرفش به پدرام این بود که پیسیه ایشون از میرم مقدس پاک تره . از سال 2017 تا سال 2019 تمام اکتیویتی های پیسی رو چک کرد تنها چیزی که پیدا کرد یک چیت که تونم مربوط به csgo بود و خودش تستش کرد و گفت اقا اوکیه مال csgo هستش و البته درخواست فیلم کرد که گفت امشب گذشت فردا صبح ازت میگیرم منم فردا ویدیو هارو اپلود کردم که فقط مربوط به Duel ها نبود بلکه تمام اونت تو ویدیو بود تقریبا 6-5 Duel دادم که این مقدار دقیق یادم نیست اما خب ویدیو رو هم چک کرد و بعد 1 ساعت goto کرد و اوکی داد و گفت ویدیو ها اوکیه

من چک پیسی رو گفتم اوکی بود و به هیچ وجه نگفتم فیلم هات اوکی هستن، درضمن AutoShot یک چیتی هست که تو فیلم خیلی کم مشخص میشه مگر اینکه فیلم رو صحنه آهسته بکنی، برای همین هر فرد معمولی ای نمیتونه این چیت رو تشخیص بده و اینم به شما بگم که چیت AutoShot خیلی خوب رو Deagle کار میکنه، درضمن من فقط فیلم های اون ایونت رو چک نکردم بلکه تمامیه فیلم های Duelهایی که بعد از اون دادی رو بررسی کردم و مشخص شد که AutoShotهستش.

پ ن: چک پیسی رو میشه پیچوند اما فیلم هارو نه

• هاها 1

Some things never changes

لینک به دیدگاه

متاسفانه یکی از مشکلات من این هست که در هر مساله مدرک جمع نمیکنم وگرنه چتت بعد باس هست که اوکیه فیلم هارو دادی 

در ضمن برای اینکه ثابت بشه من چیت نزدم باید ویدیو رو با 240FPS ضبط میکردم اما خب یکی از دلایلی که این کار رو نمیکنم حجم بیش از حد زیاده فیلمه و سرعت پایین آپلود وگرنه اگر با 240 FPS ضبط میشد صد درصد نشون میداد که چیت نیست .

من از ادمین ها مخصوصا جنابعالی انتظار بیشتری در تشخیص چیت داشتم اما مثل اینکه تو این موردم اشتباه کردم .

موردی دیگری که اشتباه کردم این بود که من هیچ وقت سرور ایرانی پلی نمیدادم در هیچ گیمی اما به اصرار دوستان مبنی بر این که این سرور عالی هستش و این داستانا اومدم و راضی بودم تا با نحوه ی قضاوتتون آشنا شدم که خیلی هم جالبه.  شما به هیچ وجه نمیتونید هیچ چیز رو از روی ویدیو ثابت کنید مگر اینکه از پشت دیوار کسی بزنه و میگید که به خیلیا نشون دادم گفتن چیته و من بن کردم و اینم چیز جالبی بود برام که ملاک بن دادن شما اینه که بقیه تایید میکنن چیته 

تکرار مکرراته از طرف من اما بازم میگم منی که 800 تومن گلد خرید کردم تو این سرور نمیام با ترس از بن شدم پلی بدم ولی خب بازم تصمیم با مدیریت هستش که  البته بازم مدیریت به نفعه شما رای میده اما بازم میگم شما نمیتونید چیتر بودن بنده رو از روی ویدیو بگید که شاید شاید ایشون autoshot باشه و بنا بر تایید چند نفر من رو بن بدید مگه اون چند نفر که تایید کردن وحی مطلق بودن ؟

مگه علم غیب دارن؟ مگه پیامبرن که علم تمام و کمال داشته باشن؟ ولی خب بعضیا هستن میگن ما این کاره هستیمو و میدونم چیت داری در جواب بهشون میگم که فقط چیتر بقیه رو چیتر میبینه 

اما باز هم تصمیم مدیریت در این شکایت برای من فرقی نمیکنه من به هر حال از این سرور رفتم شکایت کردم که شاید برای بعد از من اتفاق نیوفته.

با بن دادن پلیر ها از روی ویدیویی با تایید چند نفر که انگار وحی مطلق هستند فقط و فقط پلیر ها رو میپرونید.

صحنه ی جالبتر این بود که من میگم نمیتونی از روی ویدیو قضاوت کنی و میگی سعی کن سالم پلی بدی من در تمام مدت بودنم تو این سرور سالم بودم .

باز هم میگم با بن دادن پلیر ها از روی ویدیویی  با تایید  چند نفر که انگار وحی مطلق هستند فقط و فقط پلیر ها رو میپرونید و چیز دیگه ای ثمره نداره 

هیچ وقت انقد طولانی تو یه بحث حرف نزدم اما خواستم تمام و کمال حرفامو زده باشم که تمام کسایی که این متن رو میخونن بدونن

به هیچ وجه Duel نرید چون اگر خوب بازی کنید و چند تا گنده گوز رو بزنید ازتون ویدیو میگیرن و بدون هیچ مدرکی فقط به دلیل اینکه شما خوب تیر اندازی کردید چیتر میخونن و به همین سادگی مثل من بن میکنن.

از این پست به بعد پستی از طرف من تو فروم گذاشته نمیشه ...

امیدوارم موفق و موید باشید. 

ویرایش شده توسط fkthecops
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ در 06:36، 2Pac گفته است:

درود،

من چک پیسی رو گفتم اوکی بود و به هیچ وجه نگفتم فیلم هات اوکی هستن، درضمن AutoShot یک چیتی هست که تو فیلم خیلی کم مشخص میشه مگر اینکه فیلم رو صحنه آهسته بکنی، برای همین هر فرد معمولی ای نمیتونه این چیت رو تشخیص بده و اینم به شما بگم که چیت AutoShot خیلی خوب رو Deagle کار میکنه، درضمن من فقط فیلم های اون ایونت رو چک نکردم بلکه تمامیه فیلم های Duelهایی که بعد از اون دادی رو بررسی کردم و مشخص شد که AutoShotهستش.

پ ن: چک پیسی رو میشه پیچوند اما فیلم هارو نه

شاید این چیتی که میگید ساخته ی ایرانی هایی (که توی سرور arsacia ) هم بازی میکنن  باشه! چون من تمام گوگل رو سرچ کردم چیتی برای Aim جز aim bot برای GTA San. نیست! 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ در 19:11، fkthecops گفته است:

متاسفانه یکی از مشکلات من این هست که در هر مساله مدرک جمع نمیکنم وگرنه چتت بعد باس هست که اوکیه فیلم هارو دادی 

در ضمن برای اینکه ثابت بشه من چیت نزدم باید ویدیو رو با 240FPS ضبط میکردم اما خب یکی از دلایلی که این کار رو نمیکنم حجم بیش از حد زیاده فیلمه و سرعت پایین آپلود وگرنه اگر با 240 FPS ضبط میشد صد درصد نشون میداد که چیت نیست .

من از ادمین ها مخصوصا جنابعالی انتظار بیشتری در تشخیص چیت داشتم اما مثل اینکه تو این موردم اشتباه کردم .

موردی دیگری که اشتباه کردم این بود که من هیچ وقت سرور ایرانی پلی نمیدادم در هیچ گیمی اما به اصرار دوستان مبنی بر این که این سرور عالی هستش و این داستانا اومدم و راضی بودم تا با نحوه ی قضاوتتون آشنا شدم که خیلی هم جالبه.  شما به هیچ وجه نمیتونید هیچ چیز رو از روی ویدیو ثابت کنید مگر اینکه از پشت دیوار کسی بزنه و میگید که به خیلیا نشون دادم گفتن چیته و من بن کردم و اینم چیز جالبی بود برام که ملاک بن دادن شما اینه که بقیه تایید میکنن چیته 

تکرار مکرراته از طرف من اما بازم میگم منی که 800 تومن گلد خرید کردم تو این سرور نمیام با ترس از بن شدم پلی بدم ولی خب بازم تصمیم با مدیریت هستش که  البته بازم مدیریت به نفعه شما رای میده اما بازم میگم شما نمیتونید چیتر بودن بنده رو از روی ویدیو بگید که شاید شاید ایشون autoshot باشه و بنا بر تایید چند نفر من رو بن بدید مگه اون چند نفر که تایید کردن وحی مطلق بودن ؟

مگه علم غیب دارن؟ مگه پیامبرن که علم تمام و کمال داشته باشن؟ ولی خب بعضیا هستن میگن ما این کاره هستیمو و میدونم چیت داری در جواب بهشون میگم که فقط چیتر بقیه رو چیتر میبینه 

اما باز هم تصمیم مدیریت در این شکایت برای من فرقی نمیکنه من به هر حال از این سرور رفتم شکایت کردم که شاید برای بعد از من اتفاق نیوفته.

با بن دادن پلیر ها از روی ویدیویی با تایید چند نفر که انگار وحی مطلق هستند فقط و فقط پلیر ها رو میپرونید.

صحنه ی جالبتر این بود که من میگم نمیتونی از روی ویدیو قضاوت کنی و میگی سعی کن سالم پلی بدی من در تمام مدت بودنم تو این سرور سالم بودم .

باز هم میگم با بن دادن پلیر ها از روی ویدیویی  با تایید  چند نفر که انگار وحی مطلق هستند فقط و فقط پلیر ها رو میپرونید و چیز دیگه ای ثمره نداره 

هیچ وقت انقد طولانی تو یه بحث حرف نزدم اما خواستم تمام و کمال حرفامو زده باشم که تمام کسایی که این متن رو میخونن بدونن

به هیچ وجه Duel نرید چون اگر خوب بازی کنید و چند تا گنده گوز رو بزنید ازتون ویدیو میگیرن و بدون هیچ مدرکی فقط به دلیل اینکه شما خوب تیر اندازی کردید چیتر میخونن و به همین سادگی مثل من بن میکنن.

از این پست به بعد پستی از طرف من تو فروم گذاشته نمیشه ...

امیدوارم موفق و موید باشید. 

بنده باید در جواب شما بگم که چیت چیزه خیلی مشخصیه و راحت میشه تشخیصش داد و اینکه شما میگید هیچ چیتی نزدید دلیل بر این نمیشه که شما چیت نزده باشید زیرا هیچ بقالی نمیگه که ماست من ترش هستش و اینجور داستانا

در 15 ساعت قبل، saeed844 گفته است:

شاید این چیتی که میگید ساخته ی ایرانی هایی (که توی سرور arsacia ) هم بازی میکنن  باشه! چون من تمام گوگل رو سرچ کردم چیتی برای Aim جز aim bot برای GTA San. نیست! 

خیلی چیت ها هستند که شما ازشون خبر ندارید

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ در 17:06، 2Pac گفته است:

درضمن AutoShot یک چیتی هست که تو فیلم خیلی کم مشخص میشه مگر اینکه فیلم رو صحنه آهسته بکنی

در در ۱۳۹۸/۱/۲ در 03:13، 2Pac گفته است:

بنده باید در جواب شما بگم که چیت چیزه خیلی مشخصیه و راحت میشه تشخیصش داد

عزیز شما حرفات اصلا مطابقت نداره و من واقعا نمیتونم جلوی حرف های بی اساس شما حرفی نزنم و پست ندم

اول ببین چه دروغی میخوای سر هم کنی که تو پست بعدی خودتو ضایع نکنی

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۵ در 22:21، fkthecops گفته است:

عزیز شما حرفات اصلا مطابقت نداره و من واقعا نمیتونم جلوی حرف های بی اساس شما حرفی نزنم و پست ندم

اول ببین چه دروغی میخوای سر هم کنی که تو پست بعدی خودتو ضایع نکنی

دوست عزیز بعضی جاها مشخص میشه و بعضی جاها خیلی درصد کمی متوجه چیت زدن فرد میشن، در واقع بستگی به خود پلیر داره که بلد باشه چطوری ازش اسفتاده بکنه که ضایع نباشه و یا اینکه ضایع باشه.

درضمن باید یاد آوری کنم که شما یک متهم هستید نه من که میگید دارید دروغ سرهم میکنید

بدرود.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

مدارک لازمه توسط ادمین مربوطه برای بنده ارسال و تایید شده است.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...