رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چیت و سوء استفاده در ایونت

PabloEscobar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%5BThomas%5DShelby.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

2Pac.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام!

جدا از اینکه چیت ایم ایشون واضحه (و چیتای دیگه که نمونش در دقیقه 1:34 دیده میشه)، در فیلم میبینیم که من با Sawn-off مقداری دمیج به ایشون میزنم و بعد میرم یه سمت دیگه ، ولی آخر فیلم میبینیم ایشون جونشون کامله !

دو حالت داره دیگه، یا از دستورات ادمینی سوء استفاده کردن یا تبانی و ناداوری در ایونت بوده ، چون بعد از اینکه من کشته شدم هم هیچ باف فعالی نداشتند! فیلم ایونت ایشون همه چیز رو مشخص خواهد کرد

من بافِ های لول زده بودم و خیلی متضرر شدم!

درخواست رسیدگی دقیق رو دارم (چون فکر کنم مجازات نداشتن فیلم از ایونت با سوء استفاده از دستورات ادمینی خیلی متفاوت باشه و ایشون میتونه انتخاب کنه که فیلم بفرسته یا نفرسته!)

با تشکر!

عکس+فیلم گذاشته شد

• مدارک (فیلم یا عکس): 

فیلم

عکس 1

عکس 2

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 ساعت قبل، Tommy گفته است:

درخواست رسیدگی دقیق رو دارم (چون فکر کنم مجازات نداشتن فیلم از ایونت با سوء استفاده از دستورات ادمینی خیلی متفاوت باشه و ایشون میتونه انتخاب کنه که فیلم بفرسته یا نفرسته!)

@Tommy

Use_drug_2PaC.png

Usedrug_2Pac_2.png

پ ن: من فیلم کامل رو دارم و بخاطر یک سری محدودیت ها من نمیتونستم فیلم کامل واستون بفرستم و از شک درتون بیارم، فقط زمان هایی که از مواد استفاده کردم را واستون عکس گرفتم فرستادم لطفا به زمان هایی که از مواد استفاده کردم دقت کنید

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

Some things never changes

لینک به دیدگاه

با سلام

مرسی از پاسخ و ارائه مدرک شما

من ادعای دیگری ندارم

با تشکر

• دوست دارم که 1

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...