رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چیت

Gambull

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Gambull.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: fagscvSAQawa.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: همه پلیر های آنلاین در سرور که موقع چیت زدن کاربر بودند.

• توضیحات: یکی از کاربر های سرور که قصد اذیت کردن من و پلیر ها با ساختن اکانت دیگر و زدن چیت به سرور آمد و همه پلیر هارو اذیت کرد اون موقع ادمینی در سرور نبود جز ...king_of که اونم afk بود . این کاربر قصد مزاحم شدن داشت و درخواست دارم که بن شه ( با IP ) و اکانت های دیگرش هم بن شه چون این کاربر با فحاشی هم کرده( شدت بالا ) و دیگر به سرور و پلیر های ارزشمند سرور و ادمین های گل آسیبی نرسونه و وقت ارزشمند مارو به هدر نده .

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8290953234/gta_sa_2017_04_02_14_56_35_129.avi.html

http://s8.picofile.com/file/8290953776/gta_sa_2017_04_02_14_47_01_334.avi.html

تو این ss معلومه که یه کاربر هست با مولتی اومده و قصد اذیت منو داشت:

gta_sa_2017_04_02_14_57_59_459.jpg

و فحاشی کاربر :gta_sa_2017_04_02_14_42_18_561.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام شما  كه ميومديد تيكه مينداختيد ميگفتيد ميدونستي كسي چيت بزنه با ايپيش بن ميشه جالبه كه شما فكر ميكردي فرد چيتر من هستم از ادمين درخواست ميكنم لاگين من رو چك كنن ببينن اين ايپي اون ساعت با من يكي بوده يا نه چون خودم تو سرور بودم ديدم يدفعه شوت ميشدم هوا با تشكر

.FanDaK.

ویرایش شده توسط hosseinjmm
لینک به دیدگاه

بازیکن خاطی برای همیشه از سرور محروم شد.

پس از بررسی Logه سرور اکانت های اصلی ایشان نیز مجازات خواهند شد.

ممنون از گزارش.

بسته شد.

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...