رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین و ندادن فیلم از پینت بال توسط Saman.GH

SFC

ارسال‌های توصیه شده

• سرپرست کارکنان

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .SenioR..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SamaN.GH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -------

• توضیحات: چند روز پیش با دوستان رفتیم پینت بال و آقای Saman.GH هم تشریف آوردن.بعد تموم شدن پینت بال من از آقای سامان درخواست فیلم از بازی خودشو خواستم و ایشون به من فیلو رو دادند.ولی در فیلم فوق نشونه رو نمیشه دید و تشخییصش سخت میشه.

من دوباره از ایشون در خواست فیلم با کیفیت بالا کردم و آقای سامان  جواب هایی به من دادند که تو عکس ها معلومه.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

فیلم از پینت بال:http://s9.picofile.com/file/8290808926/avc_gta_sa_2017_03_31_16_52_29_758.mp4.html

عکس از توهین ایشون:sa_mp_019.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازیکن خاطی به مدت 80 دقیقه از صحبت کردن محروم شد.

از @SamaNBrave درخواست میشه فیلم کیفیت بالای 3 دقیقه اول paintball رو همینجا قرار بدن

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

سلام .

1_بنده فیلم رو همیشه با همون کیفیت به همه ادمین های محترم سرور میدم و تا به حال کسی به من نگفته بی کیفیته.

2_بنده با پی سی نمیتونم به فروم  بیام و فیلم رو دادم به ایشون یک بار.(اگه لینک خراب بود در گیم بگید تا بدهم ولی تست کردم درست بود)

3_ایشون کمی تازه کار هستند و فکر میکنن همه مثل خودشونن.

http://s9.picofile.com/file/8290808926/avc_gta_sa_2017_03_31_16_52_29_758.mp4.html

موفق باشید.بنده به جناب Senior تمرین بیشتری رو پیشنهاد میدم

ویرایش شده توسط SamaNBrave
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

آقای سامان بهتر است که همون فیلم رو با کیفیت بالا بدین و پیشنهاد زیاد ندین.

چون چیت هایی هستند که با همین کارا میشه از بین برد.مثل چیت LessDamage و  BlackPage تو فیلم هایی با این کیفیت معلوم نمی شن.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، SamaNBrave گفته است :

سلام .

1_بنده فیلم رو همیشه با همون کیفیت به همه ادمین های محترم سرور میدم و تا به حال کسی به من نگفته بی کیفیته.

2_بنده با پی سی نمیتونم به فروم  بیام و فیلم رو دادم به ایشون یک بار.(اگه لینک خراب بود در گیم بگید تا بدهم ولی تست کردم درست بود)

3_ایشون کمی تازه کار هستند و فکر میکنن همه مثل خودشونن.

http://s9.picofile.com/file/8290808926/avc_gta_sa_2017_03_31_16_52_29_758.mp4.html

موفق باشید.بنده به جناب Senior تمرین بیشتری رو پیشنهاد میدم

کیفیت فیلم شما جوری نیست که بشه No spread رو داخلش تشخیص داد.

درخواست میشه طی ۲۴ ساعت آینده فیلم ۳ دقیقه اول paint ball رو با کیفیت بالاتر همینجا قرار بدید.در غیر این صورت بن خواهید شد.

@SamaNBrave

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۶/۱/۱۳ در 22:20، SamaNBrave گفته است :

1_بنده تمام تلاشم رو میکنم که با کیفیت بیشتری آپلود کنم.

2_اگر مشکلی وجود داشت ادمین The_King_Of_Grate به من میگفتن.

3_لطفا خصومت های قدیمی رو هنگام رسیدگی به شکایات کنار بزارید

4_خواهش میکنم از ادمین های با تجربه تر در تشخیص چیت  مثل FarHaN - Arsenal - Infernal وِ... برای رسیدگی به این شکایت استفاده کنید.باز بنده اگر توانستم فیام رو با کیفیت آپلود میکنم.

ویرایش شده توسط SamaNBrave
لینک به دیدگاه

با سلامی دیگر تمام تلاشم را کردم و بهترین کیفیت رو آمده کردم.

http://s8.picofile.com/file/8291120976/gta_sa_2017_03_31_16_52_29_758_25_0_1_.mp4.html

حجم زیاد است در ضمن برای جلو گیری از افت کیفیت Vedio Size رو تغییر نداید کمی با دقت نگاه کنید همه از همه چی آگاه میشید.

با تشکر از شما و ادمین BullShark

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

هیچ گونه خصومتی در کار نیس و فقط از شما فیلم پینت بال با کیفیت بالا درخواست شده است.

ممنون میشم اگه همکاری کنین.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، SamaNBrave گفته است :

1_بنده تمام تلاشم رو میکنم که با کیفیت بیشتری آپلود کنم.

2_اگر مشکلی وجود داشت ادمین The_King_Of_Grate به من میگفتن.

3_لطفا خصومت های قدیمی رو هنگام رسیدگی به شکایات کنار بزارید

4_خواهش میکنم از ادمین های با تجربه تر در تشخیص چیت  مثل FarHaN - Arsenal - Infernal وِ... برای رسیدگی به این شکایت استفاده کنید.باز بنده اگر توانستم فیام رو با کیفیت آپلود میکنم.

خصومت شخصی درکار نیست.

برای تشخیص تقلبِ No spread نیاز هست تا Crosshairه شما واضح باشه و ربطی هم به تجربه ی ادمینی نداره.

فیلم 3 دقیقه ی اول PaintBall رو با کیفیت بالا همینجا قرار بدید.

@SamaNBrave

لینک به دیدگاه

با سلام دوباره. تمام تلاشم رو کردم و این کیفیت مناسب ایت که آپلود آن به علت حجم بالا بسیار طول کشیدِVedio Size. رو لطفا تغییر ندهید که بی کیفیت میشود با کمی دقت بیشتر تماشا کنید.با تشکر از شما و ادمین BullShark

http://s8.picofile.com/file/8291120976/gta_sa_2017_03_31_16_52_29_758_25_0_1_.mp4.html

در. ضمن بنده این پست رو دیشب گذاشتم روز سه شنبه نمیدونم چرا Unhidden نشده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...