رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رفتار خلاف قوانین همچنین گفته های خود - MorningStar

Daenerys

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Daenerys.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MorningStar.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

با سلامی دوباره

ادمین MorningStar که Supervisor مجموعه و مسئول تیم کارکنان هستن یعنی ورود و خروج تمامی اعضای staff زیر نظر ایشون صورت میگیره 2 روز پیش در این پست ادمین "Wise" رو به دلیل cheat و سوءاستفاده مجدد فرد از دستورات ادمینی وی رو 30 روز ban و از تیم کارکنان مسدود کردند، که فکر میکنم نیاز به توضیح نباشه ولی کلمه «مسدود» یعنی اخراج بدون بازگشت.

علاوه بر آن، طبق گفته خودشون در این پست بازیکنانی که قصد عضو شدن در تیم کارکنان رو دارن باید در 6 ماه گذشته کمتر از 2 بار از سرور محروم شده باشن، که خب بازیکن "Wise" طبق این لینک در 6 ماه گذشته بیشتر از 2 بار بدلیل cheat بن شده.

خب طبق مطالب بالا این سوال مطرح میشه که شخصی که توسط Supervisor از تیم کارکنان مسدود هست همچنین آمار درخشانی در استفاده از cheats و سو استفاده از دستورات ادمینی داره چطور دوباره وارد staff شده و مستقیما به رنک 5 ارتقا پیدا میکنه؟

اگر قرار هست جواب یک جمله ساده باشه به این صورت که (تیم staff یک تیم شخصی است) پس فکر میکنم بهتر باشه قسمت شکایت از ادمین ها همچنین درخواست ورود به تیم کارکنان رو در انجمن کلا حذف کنید چون هر دو قسمت با جمله ی یاد شده مغایرت دارن!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک مسدود شدن ادمین سابق از تیم کارکنان

ban log ادمین Wise

پست مربوط به درخواست ورود به تیم کارنان

ویرایش شده توسط Daenerys
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 1

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام و روز بخیر.

سه خط از قوانین:

زمانی که یک ادمین به هر دلیلی Ban شود یک AV دریافت می کند. (تعلیق = Demote همیشگی)

در صورت غیبت فرد به مدت 3 روز بدون مرخصی فرد Demote می شود.

زمانی که Ban هستید حق درخواست مرخصی ندارید.

کدام خط از قوانین رعایت نشده؟

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...