رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Reset kardan gmail

Huge

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان ارساکیا عزیز.                                                                                                                                                                                                                                          بنده با یک مشکل برخورد کردم که منو بسیار نگران میکند. از انجا که تنها راه تشخیص هویت از روی ایمیل هست و بنده پسوورد ایمیل ام را فراموش کردم و دیگر قادر به بازیابی پسوورد نیستم جایز دونستم این پست را بذارم بلکه بتوان کاری برای بنده انجام داد. بنده دارای دو اکانت بودم و برای اینکه امنیت اکانت هایم بالا بره اکانتام را ولیدته کردم اما الان که ایمیلی که روی اکانت بنده تایید شده قابل استفاده نیست و نمیتوان از ان استفاده کرد.        بنده تقاضا دارم ایمیل بنده برداشته بشه تا بتوانم یک ایمیل جدید که معتبر هست را روی اکانتم بذارم تا اگر خدایی نکرده مشکلی پیش امد بتوانم از ایمیلم پسوورد اکانتم را بازیابی کنم.                                                            ممنون از کارکنان زحمت کش سرور عزیزمون ارساکیا                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     mohammadreza8425.png                                                                      

ویرایش شده توسط Mohammadreza8425

FormatFactory120_1_1_1_1_1.png

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام خدمت بازیکن محترم؛

با مشورتی که با مدیریت انجام شد، متأسفانه تنها راه به خاطر آوردن و یا Recovery کردن رمز ایمیل شماست. مدیریت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال ایمیل هایی که توسط خود فرد تأیید شدن نمیپذیرد. 

وقتی شما امنیت حسابتون انقدر براتون ارزشمند هست که با ایمیل تأیید میکنید، آیا نبایست امنیت ایمیل را هم بالا ببرید که بتوانید از راه های مختلفی که شرکت ارائه دهنده ی ایمیل در اختیارتون گذاشته مثل ایمیل دیگر، شماره تلفن و... رمز فراموش شدتون رو Recovery کنید؟ از این قبیل مشکلات بخاطر سهل انگاری، کم اهمیتی و یا نداشتن اطلاعات کافی خود ما اتفاق میوفتد و متأسفانه قابل جبران نیست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...