رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل ورود به سرور

saeedkhodaie

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام خدمت شما بازیکن محترم @saeedkhodaie ؛

این مشکل به دلیل استفاده از تابع Create-process می باشد، که برنامه ی Samp شما تلاش می کند که بازی را اجرا کند اما با مشکل UAC برخورد می کند. (User Account Control)

با فعال کردن تیک "Run this program as an administrator" مشکل شما رفع خواهد شد.

آدرس: 1. روی سمپ خود کلیک راست کنید. 2. Properties را انتخاب کنید. 3. بر روی گزینه ی Advanced کلیک کنید.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تیک زدمم این قسمتو ولی وقتی میخوام بیام داخل UAC میاد و اگه کلیک NO رو بزنم سم÷ بالا نمیاد حتما باید YES رو کلیک کنم تا باز شه وقتی هم که باز میشه مشکل سرجاشه

لینک به دیدگاه

آيا حساب شما در ويندوز Administrator است؟ چون بعضي ها حساب Guest وارد ميشن. چنانچه مشكل از اين قسمت نبود روي سمپتون كليك راست كنيد و گزينه ي Run as adminstrator رو بزنيد.  فرق اين با راه حل قبلي اينه كه هربار براي ورود به سمپ بايستي از اين روش براي بازكردن برنامه استفاده كنيد.

لینک به دیدگاه

لطفاً یکی از برنامه های Ammy admin و یا Anydesk رو نصب کنید و آی دی آن را به صورت PM برای من بفرستید تا مشکل را از نزدیک بررسی کنم.

لینک به دیدگاه

خيلي كار باهاش راحته وقتي اجراش كنيد يه كد داره اونو بايد بديد به من بعدش تاييد ميكنيد و من ميام تو سيستمتون و با نظارت شما سمپتون رو بررسي ميكنم.

لینک به دیدگاه

با بررسی نزدیک سیستم، دلیل اجرا نشدن برنامه، مشکل "نصب نبودن کامل بازی بر روی کامپیوتر" حدس زده  شد، که با نصب دوباره این مشکل حل شد.

با توجه به اینکه این بازی بر روی بیشتر سیستم ها نیاز به نصب داره، تنها با کپی کردن بازی از یک سیستم به سیستم دیگر نمیتوان آن را اجرا کرد. موفق باشید.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...