رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر pd

Shawyan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SHayAnb.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RoMeL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

بنده از hq pd رفتم یک ماوریخ برداشتم  

رنک من 4 هست 

رنک مورد نیاز ماوریخ 3 !

بنده نیازی ندارم درخواست بدم ولی c-14 اعلام کردم برداشتم 

جناب romel نمیدونم چه فکری با خودشون کردن درخواست c-14 رو رد میکنن 

بعد هم شروع به بحث میکنن میگن شما مجاز نیستید از hq pd بدون اجازه من بردارید

میخاستم بدون کجای قوانین چنین حرفی رو نوشته وقتی بهتون میگم فقط برای ng نیاز به اجازه داریم گارد میگرین؟ 

مگه hq رو خریدین که اینطور صحبتی میکنین وقتی اصلا داخل قوانین نیست ! 

وسایل hq  مربوط به کل اعضای دستس 

موفق باشید .

بخش از قوانین هم براتون ذکر میکنم شاید ی یاداوری بشه ! به تجربه باشه خودم 4 ماهه تویه دسته ویژه هستم تا الان ی fw هم نداشتم چون قوانین رو بهتر از شما میدونم

شما مجاز به استفاده از تمامی وسایل نقلیه مربوط به رنک خود بعد از اعلام آن در چت عمومی دسته هستید [به جز درخواست وسایل نقلیه‌ای که برای رنک بالاتر از شماست که باید توسط اعضای رنک +4 تائید شود] (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn).

شما مجاز به استفاده از وسایل نقلیه اقلیت NG بدون قبول شدن درخواست توسط اعضای رنک +3 آن اقلیت نیستید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn).
اعضای رنک +4 نیازی به درخواست برای برداشتن وسایل نقلیه اقلیت ندارند ولی دلیل آن را باید در چت دسته مطرح کنند (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn).

از مدیریت میخام بگم کجای کار من خلاف این قانون بوده ؟ کجای قانون نوشته شده وقتی از hq pd وسیله برمیداریم باید مثل ng اجازه بگیریم ؟ 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1.png

2.png3.png

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

وقتی شما وسیله ای رو از HQ مربوط به یه اقلیت بر میدارین, باید از رنک بالاتر اجازه بده میتونه رد کنه یا نکنه, حتی اگه برای C-14 باشه, در اون لحظه من احساس کردم duty با هر وسیله دیگه ای هم میشه و شما میخواستین برای دور دور استفاده کنید.

شما اجازه بحث در چت اصلی دپارتمنت رو ندارین حتی اگه حق با شما باشه باید به لیدرتون بگید یا بیاین فروم شکایت کنید.

کجای قوانین نوشته شده که رنک 4 لازم نیست اعلام کنه وقتی وسیله ای میخواد برداره؟

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، RoMeL گفته است:

با سلام

وقتی شما وسیله ای رو از HQ مربوط به یه اقلیت بر میدارین, باید از رنک بالاتر اجازه بده میتونه رد کنه یا نکنه, حتی اگه برای C-14 باشه, در اون لحظه من احساس کردم duty با هر وسیله دیگه ای هم میشه و شما میخواستین برای دور دور استفاده کنید.

شما اجازه بحث در چت اصلی دپارتمنت رو ندارین حتی اگه حق با شما باشه باید به لیدرتون بگید یا بیاین فروم شکایت کنید.

کجای قوانین نوشته شده که رنک 4 لازم نیست اعلام کنه وقتی وسیله ای میخواد برداره؟

اول اینکه نگاه کنید به این بند از قوانین :

شما مجاز به استفاده از تمامی وسایل نقلیه مربوط به رنک خود بعد از اعلام آن در چت عمومی دسته هستید

به صراحت نوشته شده مجاز هستیم وسیله رنک پایین تر از خودمون یا رنک خودمون رو برداریم ! الان از کجای این برداشت کردید که ما باید اجازه بگیریم شما رد کنین ؟

یا احساس کنید من برای دور دور میخام ؟ این حرفتون خیلی جالبه

حالا به قانون زیر دقت کنید

اعضای رنک +4 نیازی به درخواست برای برداشتن وسایل نقلیه اقلیت ندارند ولی دلیل آن را باید در چت دسته مطرح کنند

اگر نگاه کنید ما نیازی به درخواست و اکسپت یا ریجکت شما نداریم ! فقط باید اعلام کنیم

بنده هم اعلام کردم ، شما حق ریجکت یا هرچی رو نداری!

بحث نکردم فقط خواستم در مورد اشتباهتون توضیح بدم که خودتون باز ادامه دادین

به قانونی زیر دقت کنید

شما مجاز به استفاده از وسایل نقلیه اقلیت NG بدون قبول شدن درخواست توسط اعضای رنک +3 آن اقلیت نیستید 

کجای قوانین نوشته شده  به جز دسته Ng ما نیاز به درخواست برای برداشتن وسیله داریم ؟  

وسایل نقلیه در Hq pd به دلیل دور بودن hq خودمون در ls هست ! مال شما نیست مال تمام اعضای دسته ویژست

وگرنه مدیریت همون روز اول FBI Truck و infernus رو برای همه فکش ها یکسان میزاشتن ! وسایل رو زیاد گذاشتن چون همه اعضای دسته حق استفاده دارن طبق قوانین

• دوست دارم که 1

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

جهت یاد آوردی:

قوانین عمومی دپارتمنت:

لیدر به همراه افراد با رنک بالاتر در تمامی موارد حرف آخر را میزنند.

.

.

.

اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

و

چت عمومی دپارتمان‌ها [D/] فقط جهت موارد مهم و ضروری مورد استفاده قرار می گیرد.

شما مجاز به انجام موارد زیر نیستید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn):
- صحبت کردن و یا بحث با افراد با رنک بالاتر هنگام حرف زدن.
- استفاده از شکلک‌ها
- شوخی‌ها و حرف‌های نامربوط
- بحث و مشاجره لفظی (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

ویرایش شده توسط NavidSilent

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

جهت یاد آوردی:

قوانین عمومی دپارتمنت:

لیدر به همراه افراد با رنک بالاتر در تمامی موارد حرف آخر را میزنند.

.

.

.

اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

و

چت عمومی دپارتمان‌ها [D/] فقط جهت موارد مهم و ضروری مورد استفاده قرار می گیرد.

شما مجاز به انجام موارد زیر نیستید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn):
- صحبت کردن و یا بحث با افراد با رنک بالاتر هنگام حرف زدن.
- استفاده از شکلک‌ها
- شوخی‌ها و حرف‌های نامربوط
- بحث و مشاجره لفظی (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

اول در شکایتی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید ! 

دوم لیدر حق نداره حرفی ناحق و خلاف قانون بزنه برا خودش و از خودش قانون دربیاره صرفا برا اینکه لیدره ! 

چیزی که تویه قوانین نوشته شده باید رعایت بشه شما یا حتی ادمین و سوپروایز هم حق ندارین خلاف قوانین حرفی بزنین صرفا برا اینکه رنک بالاترین یا مقامی دارین!

ایشالا شما هم فرق بحث و مشاجره رو با یه جمله توضیحی بدونید ، من دوبار به لیدر مورد نظر گفتم اگر مشکلی هست به لیدر بگن باز ایشون صحبت کردند 

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

ادامه پست بالا :

@NavidSilent 

نه این پست اسمی از شما برده شده 

نه ادمین پاسخگویی شکایات هستید

نه در حد وظایف شماست ! 

نیازی نیست از آب گل الود ماهی بگیرید دوست عزیز 

@Shayan رسیدگی کنید ممنون

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، shayanb گفته است:

من دوبار به لیدر مورد نظر گفتم اگر مشکلی هست به لیدر بگن باز ایشون صحبت کردند 

شما اجازه ندارین تو چت D/ بحث کنید چه برسه بگید برم با لیدرتون حرف بزنم یا نزنم.

• هاها 1

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

اگر به بحث کردن باشه شما نباید صحبت میکردید نه من !  

برای که بحث نشه من به شما گفتم به لیدر بگید تا موضوع ادامه پیدا نکنه باز شما 5 خط مینویسید که فلان فلان حق با منه ، اگر به مجازات باشه شما باید برای حرف زدن  و کش دادن بحث در /d مجازات بشید نه من

شکایت سر اینه که شما یه کار اشتباه و خلاف قانون کردین همه چیزم ثابت شده  نیازی نیست موضوع شکایت رو منحرف کنید ! 

قضاوت نهایی رو میزاریم بر عهده مدیریت و نویسنده قانون!

رستگار باشید 

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، shayanb گفته است:

نیازی نیست از آب گل الود ماهی بگیرید دوست عزیز

منظورتونو از این حرف متوجه نمیشم.

خواستم به لیست قانون هایی که اضافه کردید این دو مورد رو اضافه کنم.

و اینکه

جر و بحث در [/D] = یک FW

به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندادن = یک FW

در 5 ساعت قبل، shayanb گفته است:

دوم لیدر حق نداره حرفی ناحق و خلاف قانون بزنه برا خودش و از خودش قانون دربیاره صرفا برا اینکه لیدره ! 

لیدر میتونه توی شرایط خاص به شما دستور بده که کاری رو انجام بدید، دلیل حضور لیدر در فکشن چیه؟ 

دیگه تو این شکایت پستی نمیزارم، الانم چون دو بار مِنشِن شدم توسط شما پست گزاشتم...

موفق باشید.

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، NavidSilent گفته است:

منظورتونو از این حرف متوجه نمیشم.

خواستم به لیست قانون هایی که اضافه کردید این دو مورد رو اضافه کنم.

و اینکه

جر و بحث در [/D] = یک FW

به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندادن = یک FW

لیدر میتونه توی شرایط خاص به شما دستور بده که کاری رو انجام بدید، دلیل حضور لیدر در فکشن چیه؟ 

دیگه تو این شکایت پستی نمیزارم، الانم چون دو بار مِنشِن شدم توسط شما پست گزاشتم...

موفق باشید.

نمیدونم چطوری لیدر شدید که هنوز فرق جر و بحث رو با صحبت نمیدونید !

زمانی لیدر خودش خلاف قانون عمل میکنه و حرف از خودش درمیاره بنده طبق قوانین عمل میکنم !

لیدر میگه من احساس کردم برای دور دور میخای ریجکت کردم ! این حرف ایشون کجای قوانین نوشته شده ؟ به علاوه اینکه بنده حتی میتونم به دلیل گشت زنی وسیله بردارم که جزئی از duty محسوب میشه. اینو لیدر نمیدونه ؟

خودم 5 ماه در این فکشن هستم سنم به حدی هس ک بهتر از شما خوب و بد رو تشخیص میدم 

لیدر برای مدیریت اقلیت خودشه ،  کارشو من نباید توضیح بدم ولی چیزی که تویه قوانین شده رو حق نداره نقض کنه صرفا برای اینکه لیدره!

گفتن لیدر در موارد خاص میتونه تصمیم بگیره ولی نه در مواردی که قانون در موردش نوشته شده

اینو بهتره شما هم که لیدر هستید بفهمید 

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، shayanb گفته است:

نمیدونم چطوری لیدر شدید که هنوز فرق جر و بحث رو با صحبت نمیدونید !

کارتونو با توهین نمیتونید پیش ببرید چه تو زندگی واقعی چه اینجا.

امیدوارم اینو بتونید به زودی درک کنید!

موفق باشید!

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

توهینی نبود ولی سرتون تو کار خودتون باشه چه تو بازی چه تو زندگی واقعی!

تا باعث نشه کسی بهتون حقیقتو بگه ناراحت بشید

موفق باشید

• هاها 1

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

احتمالاً لیدر مربوطه به دلیل اینکه قبلاً قوانینی مرتبط با امکان رد درخواست وسایل نقلیه مرتبط با اقلیت خودشان وجود داشت این اشتباه را مرتکب شدند که با این حال به ایشان اخطارهای لازمه داده خواهد شد.

همچنین شما حق اینکه به لیدر مربوطه در D/ صحبتی جز C-1 داشته باشید ندارید و مستقیماً موظف به ارائه دفاعیه خود به لیدر خود هستید. کار شما نیز اشتباه بوده است.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...