رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری

ElioT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: azaz0909.png 2_azaz0909_2.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mandi.mi.i.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:---

• توضیحات:  با سلام. من از هیشون تعداد 808 Gold(طلا) خواستم که به صورت کد به من بفروشند ولی تا 30دقیقه تلاش میکرد که Sellgiftcard/ کنه ولی نشد. بعدش گفت که آی دی Telegram رو بهش بدم. منم دادم و گفت که من الان عکس کد رو برات میفرستم. فرستاد ولی هرچی که میزدم نمیشد. منم رفتم پیشش و گفتم که پولم رو پس بده اونم نداد. تا اینکه قضیه ر به ادمین گفتم و دیدم که میگه ایشون کد رو زده و بعد به من داده.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8349689484/Badbakhti.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شکایت شما رد شد.

نقل قول

تمامی خرید و فروش‌های امکان پذیر در سرور فقط و فقط با دستورات تعبیه شده امکان پذیر است و خرید و فروش‌های خارج از این دستورات (مانند انتقال پول) شما را در معرض از دست دادن اموال قرار می دهد.

نقل قول

ما سهل انگاری های افراد را در استفاده از دستورات مانند عدم توجه به اسم، قیمت و... تضمین نخواهیم کرد.

بسته شد

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...