رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Cheats-War

SFC

ارسال‌های توصیه شده

• سرپرست کارکنان

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MrSFC.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ConjurinG.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ----

• توضیحات: 

1- با توجه به فیلم های میشه 100% فهمید که بازیکن Conjuring در وار از چیت Silent Aim استفاده کرده اند. این بازیکن چطور ممکنه  بدون حالت نشسته تمام تیراش با دمیج های معلوم شده در فیلم برخورد کنند؟

ایشون فقط در جی خود ساکن ایستاده و شروع به تیر اندازی میکنن که این سطح از دمیج زدن بدون استفاده از چیت ممکی نیست.

2- دوست عزیز Wise من نمیدونم شاید مشکل در تفهیم شکایت من بوده که شما بدوم باسخ به شکایت من آنرا  بستید. شکایت اصلی من در مورد چیت این فرد در وار هست نه اینکه چه کسی بشت کدام اکانت بوده.

3- از شما درخواست دارم تا با دقت دوباره شکایت را به خوبی برسی کیند.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s9.picofile.com/file/8349444568/LMFAO.avi.html

http://s9.picofile.com/file/8349445350/wmplayer_2019_01_20_21_05_39_144.avi.html

ویرایش شده توسط SenioR

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

@SenioR شکایت شما تایید شد, بازیکن مورد نظر 48 ساعت زمان برای ارسال مدارک دارا میباشد.

در هم اکنون، SenioR گفته است:

2- دوست عزیز Wise من نمیدونم شاید مشکل در تفهیم شکایت من بوده که شما بدوم باسخ به شکایت من آنرا  بستید. شکایت اصلی من در مورد چیت این فرد در وار هست نه اینکه چه کسی بشت کدام اکانت بوده.

شما فرمودید که بنده پشت این اکانت بودم و Ali و Shayan را تگ کردید که رسیدگی کنند, بنده به شما گفتم که اگر به رسیدگی بنده اطمینان ندارید در قسمت شکایت از ادمین ها شکایت خودتون رو ذکر کنید که افراد ذکر شده بررسی کنند!

در مورد گفته ی خودتون هم که فرمودید بنده پشت حساب کاربری ذکر شده بودم, باید عرض کنم خیر بنده نبودم, اما حق با شماست که غیر از این فکر کنید, پس بهترین کار اینه که از طریق پیام خصوصی @Shayan یا @Ali این موضوع رو پیگیری کنید.

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

با سلام.

تاریخچه ای مرتبط با اتصال مشترک این دو حساب کاربری (Wise و Conjuring) یافت نشد.

موفق باشید!

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

با سلام.

تاریخچه ای مرتبط با اتصال مشترک این دو حساب کاربری (Wise و Conjuring) یافت نشد.

موفق باشید!

سلام، پس اکانت مذکورو چک کنید ببینید واسه کی بود چون این اکانت مولتیه " Viper " هست و امکان نداره کسی جز Arcane یا یکی دیگه پشتش بوده باشه پس صد در صد مولتی بوده، کاری با مولتی بودنش نداریم ایشون به این سادگی اومدن چیت زدن عین خیالشونم نیس، لطفا تورفی که با چیت ازمون گرفتن رو بهمون پس بدید !

http://s9.picofile.com/file/8349444568/LMFAO.avi.html

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

جناب @SaSaNDevil

‫اسمی از شما به عنوان شاهد در پست نام برده نشده، پس دخالت نکنید البته معلوم است که یک فرد با 14 سال سن و بدون میکروفون با قصد و هدف ایجاد مزاحمت بازی بازیکنان و تیم کارکنان برای بازی کردن شما بوده، از قضا مدارک برای استفاده از تقلب باری شما نیز موجود است(You can check UCP) و زیرکشی  هایی که روی نزدیکترین دوستان خود انجام دادید!
و در نتیجه شما در حالت کلی باید 1 الی 2 سال صبر کنین تا بتونین در سرور بازی کنید و این رفتار زشت و کریهه شما نشاندهده ی زود باری کردن شما و تاثیرات مضر ان بر زندگی شخصی و خانوادگی شماست!‬‎

‎‫و یاد ازان روز که شما با ShreddeR به PB رفتید، شما ادعای چیتر بودن ایشون رو کریدی اما بعدش خودتون Ban شدید و بعد از ان هم در Check-PC توسط Rockgame شما فلش حاوی چیت خود را در اوردید و باز هم Ban شدید، در کل شما از نظر روحی و روانی صلاحیت دخالت و نظر دادن در هیچ زمینه ای را ندارید ( #EZ NOOB )

‬‎

همه از خاکیم اما ساسان اول تفنگ بوده بعد دست و پا در آورده حتما‬‎!

• هاها 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...