رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Churchill

JAnSoN3

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  JaNSoN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Churchill.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:   Teleport va respawn va goes to  bi dalil 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

j096_sa-mp-970.png

gg7p_sa-mp-968.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم همان طور که در عکس خود مشاهده میکنید شما بنده رو Find کردید خب بعد من ادمین 8 هستم برای من وارن میاد که کی بنده رو فایند کرده بعد بنده پیش شما میام که بنده رو فایند کردید بعد میگی بله چکار داری :D:D معلوم هست که مشکل از شماست .

لینک به دیدگاه

برای respawn هم بنده میخواستم id 100 رو بیارم که اشتباهی 10 رو آوردم و برای اولین بار همچین اشتباهی رخ داده هست و اشتباه یکبار ممکن هست رخ بده و اگر تکرار بشه میشه گفت که از عمد بوده وگرنه شما sleep هم بودید و بنده وقتی دیدم شما sleep هستید مجبور بودم respawn بدم آیا باید در وسط خیابان میزاشتم باشید ؟ :D

لینک به دیدگاه

با سلام.

لطفا وقتی دارید به طور جدی صحبت می کنید در کلمات خود کمی فکر کنید. وقتی جدی حرف می زنید لفظ خود را به تمسخر گرفتن تغییر ندهید. و وقتی به حالت سخره گرفتن صحبت می کنید انتظار احترام نداشته باشید

1. من نمیدانستم فایند کردن باعث نمایش وارن در تصویر می شود. همانطور که مشاهده می کنید من تعداد زیادی از بازیکن هارا به دلیلی فایند کردم. مطمعن باشید اگر باهاتون کار داشتم حتما ارتباط از طریق تماس برقرار می کردم و یا پیامی مبنی بر برقراری ارتباط ارسال می کردم. به هر حال حق با شماست.

2. شما دارید میگید  "به اشتباه تلپورت کردید". این همه صحبت برای چیه؟ می توانید بگید عذر میخوام اشتباه شد. جایه مسخره کردن و به سخره گرفتن بنده. 

امیدوارم هاستر عزیز در آینده از این اشتباهات کوچک نکنند که مجبور شوند کسی را برای اشتباهشان به سخره بگیرند.

با تشکر .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Diamondd گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم همان طور که در عکس خود مشاهده میکنید شما بنده رو Find کردید خب بعد من ادمین 8 هستم برای من وارن میاد که کی بنده رو فایند کرده بعد بنده پیش شما میام که بنده رو فایند کردید بعد میگی بله چکار داری :D:D معلوم هست که مشکل از شماست .

با سلام.

این مورد چندین بار است که تکرار شده، Find شدن شما چه ضربه ای به شما میزند که با آن مقابله می کنید؟ این جزئی از بازی است!

در 11 ساعت قبل، Diamondd گفته است:

برای respawn هم بنده میخواستم id 100 رو بیارم که اشتباهی 10 رو آوردم و برای اولین بار همچین اشتباهی رخ داده هست و اشتباه یکبار ممکن هست رخ بده و اگر تکرار بشه میشه گفت که از عمد بوده وگرنه شما sleep هم بودید و بنده وقتی دیدم شما sleep هستید مجبور بودم respawn بدم آیا باید در وسط خیابان میزاشتم باشید ؟ :D

حرف شما منطقی است.

این اشتباه سهوی بوده و شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط Shayan
  • مرسی 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...