رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

[Darkhast film event [Mashkuk be cheat

hosseinnajm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Only_King.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %24snap%24.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: افراد حاضر در مسابقه.

• توضیحات: با سلام" بازیکن مورد نظر در event با من duel داد و جالبیش اینه با اینکه من مدام در حال حرکت بودم ایشون با 3 تیر من رو زدن { هیچ کدوم از تیر ها خطا نرفت } و بعدش وقتی به ایشون گوشزد کردم که حتما فیلم از Duel داشته باش میبینید که سریع از event va game میرن و تا جایی که من میدونم تا چند دقیقه ای نیومدن ""از این پلیر در خواست دارم که فیلم رو ارسال کنند"" با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8346988126/gta_sa_2018_12_26_23_08_16_634_000157_251_000300_666_1_.avi.html

به خودت نگو مشکل بزرگی دارم.. به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم..

Only_King.png

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و همچنین این رو هم اضافه کنم که اگه به جهت سر Deagle و جهت تیر سوم توجه کنید به واضح میشه گفت از چیت استفاده کردند!=))

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

درود.

شکایت شما تایید شد, بازیکن مورد نظر به مدت 24 ساعت زمان برای ارسال مدارک خود را دارا میباشد.

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

- به دلیل مشکل پیش آمده طی 24 ساعت گذشته برای انجمن, بازیکن مورد نظر 12 ساعت دیگر زمان برای ارسال مدارک خود را دارد.

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...