رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

kick هنگام FTP - ه Royaaa

Daenerys

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Daenerys.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Royaaa.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: TheKinG.png

• توضیحات:

با سلام. ما وسط FTP بودیم و تاجایی که من میدونم کسی که wanted داره DM براش آزاد هست. همینطور هم که در فیلم میبینید ما در قسمت safezone هستیم و فقط به عضو پلیس تیراندازی میکنیم نه شخص دیگه ای، دلیل kick چی هست ؟

در ضمن اینکه wanted بنده بخاطر car jack از بازیکن theking بوده نه کشتن یا مزاحمت برای شخص دیگری!

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8344430526/royaaa.mp4.html

• هاها 3

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمال سهوی بودن خطا از سمت ادمین مربوطه وجود دارد.

@Royaaa لطفا دفاعیه خود را حداکثر تا 24 ساعت آینده ارسال نمائید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Shayan گفته است:

احتمال سهوی بودن خطا از سمت ادمین مربوطه وجود دارد.

@Royaaa لطفا دفاعیه خود را حداکثر تا 24 ساعت آینده ارسال نمائید.

بله درسته که احتمال سهوی بودن خطا همیشه وجود داره ولی سهوی بودن به این معنی هست که مثلا ID اشتباه تایپ بشه و یا reason به اشتباه چیز دیگری نوشته بشه. ولی طبق فیلم ایشون 2 نفر که کنارهم هستن رو به فاصله چند ثانیه از هم کیک میده و این یعنی قطعا ایشون در صحنه حضور داشتن ویا در حال spec بودن، که اگه اینطور بوده حتما wanted بالای سر skin ما رو دیدن و با توجه به وجود wanted باز هم اقدام به kick کردن و یا اینکه wanted رو ندیدن که توجه نکردن به wanted داشتن یا نداشتن فردی که درحال تیراندازی در قسمت safezone هست موقع spec نمیتونه اسمش اشتباه سهوی باشه!

همچنین با گذشت بیشتر از 3 روز از شکایت هیچ پاسخی از سمت ایشون نشنیدیم، درخواست رسیدگی دارم. با تشکر

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

همینطور که شایان عرض کردند اشتباه سهوی بوده به دلیل این که بنده spec بودم ولی وانتد شما رو ندیده بودم. و از طرفی هم ریپورت اومده بود و از شما شکایت کرده بودند که حواسم به وانتد شما نبود و ناخواسته این اتفاق افتاد. پوزشم را پذیرا باشید و بدانید که اشتباه عمدی نبود و به دلیل کمی بی توجهی و پرش افکار  بود. ولی اگر شما دوست عزیز @Daenerys درخواست مجازات دارید و قصد صرفه نظر ندارید، حرفی در تصمیم شما و مدیریت نخواهم داشت. 

ممنون و موفق باشید :)

ویرایش شده توسط Royaaa
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخ شما @Royaaa

توضیحات کامل در 2 پست بالایی داده شده. مدیریت محترم @Shayan لطفا بررسی نمایید.

لینک به دیدگاه

کسی که کارش درسته و نقصی نداره، همیشه افرادی هستند که دنبال فرصت باشند برای (مثلاااا) تخریب کردن آن شخص:)

مهم نیست، میگذره و بنده هم چنان در خدمت سرور و اعضای سرور هستم :D

موفق باشید B|

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...