رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Emanoel - صلاحیت لیدری نداشتن - توهین - پارتی بازی

Ryder

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ryder.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Emanoel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: NazLi.png

SamaN.GH.png

• توضیحات: ایشون فحاشی در /F میکند و هرچی که از دهنشون میاد بیرون رو میگن همچنین داداش خودشونم اوردن در faction و خودشون اکانت داداششونو در میتینگ میارن و AFK میزارن و همچنین از دوستاشون Mats , Drugs نمیگیرن و وقتی دوستشون Playboy که سابلیدر هست به همسر من فحاشی میکنه میگن insult = FP60 اما هیچ کاری انجام نمیدن و حتی FW هم ندادن بهشون مدارک و Voice Record های بیشتری هم از فحاشی خودشون و سابلیدرشون در TeamSpeak هم موجوده که اگر خواستید در خدمتتون میزارم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_509.pngsa_mp_509.png

sa_mp_511.png

sa_mp_514.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود !

اولا که بنده تو خونه یک سیستم دارم برای همین موقع میتینگ اکانت برادرم رو خودم میارم.

دوما من اون روز 100 بار تو چت اقلیت گفتم که چت نکنید بحث نکنید که شما شروع کردید به اسپم کردن.

سوما سالیدر من حرفه بدی به شما نزده و این شما بودی که فحاشی و حرف های رکیک میزدی.

چهارما بنده از همه دراگ و مت رو گرفتم و توی اون میتینگ که از چند نفر نگرفتم به این دلیل بوده که روزه اول یا دومی بود که میان تو افلیت و از اونا چیزی نگرفتم و حقوقی به اونا ندادم.

پنجما اگر بنا به فحاشی باشه شما و اون به اصطلاح همسرتون خیلی فحاشی کردین و میکنید.

ششما اس اس اخری که دادی دوسته خودت سامان گفته چت ندید میخواد حقوق هارو بده توضیح نیاز نیست واضحه.

و در اخر  بد نیست ادمینی که میخواد به این مسئله رسیدگی کنه اینارو ببینه 

http://s8.picofile.com/file/8290094776/RyderF.zip.html

و در ضمن اگر این مسئله با پست گذاشتن در انجمن حل نشد بنده حاضرم توی سرور تیم اسپیک سرور ادامه بدیم نه اینجا!

موفق و سربلند باشید.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

شما به هیچ عنوان حق فحاشی ندارید شما لیدر هستید و این که ساب لیدر شما در چت اقلیت به دوست بنده فحاشی کرده و مدارک هم موجود هست همچنین شما در سرور تیم اسپیک به بنده فحاشی کردید لطفا رسیدگی بشه

لینک به دیدگاه

درود!

طبق بررسی های انجام شده، و با توجه به عدله های ارائه شده لیدر مربوطه اخطار دریافت خواهند کرد. در صورت تکرار از تیم اخراج خواهند شد!

با تشکر 

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...