رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Suspend eshtebah

MamadDemon22

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KillShOt.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: مدارک کافی هستش!

• توضیحات: سلام، ایشون اومدن چک پیسی من یه چیت پیدا کردن برای 11 نوامبر ( 2018 نه ) این چیت که نمیدونم کی دان شده (1 سال یا 2سال پیش ) شما اگه دقت کنید در فیلم چک پیسی اگه این دانلود برای 2018 بودش چرا دانلود های بعدی هم که به صورت مرتب گزاشته شده بود برای 14 15 16 17 18 نوامبر بود که یعنی این چیت برای 2018 نیستش، مگه من سفر در زمان دارم! در کل بگم کاملا اشتباه بود اینکار و خواهش مندم از این به بعد به صورت دقیق چک کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8342828884/MAdrak.mp4.html

I just kill you with 1 shot

That's why people call me

KillShOt.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، اولا که فکر کنم مدارک شما قبل از شکایتتون برای مدیریت فرستاده شده، دوما خیلی جالبه که دارید میگید برای 1 سال پیش یا 2 سال پیش، بنده کامل و بطور واضح مدارک رو برای مدیریت فرستادم، شما خیلی جالبه که چندین بار اون چیت رو دانلود کرده بودید (نشون میده برای وار دانلود و بعد از وار پاک میکردید) چیز جالب تر اینکه شما پوشه ی دانلود ندارید و میگید به خاطره اینه که حجم درایور C تون پره، باشه باز هم قبول، جلوی خودتون داخل Last activity که خیلی سعی داشتید من نتونم اجراش کنم، دیدید که کامپیوتر شما تا برج 4 سال 2017 بیشتر روشن نبوده و تا چند ماه 

پیش شما وارد کامپیوتر نشده بودید، فکر میکنم برج 5 سال 2018 دوباره ویندوز نصب کردید..

• دوست دارم که 2

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

طبق مدارک ارسالی ادمین مورد نظر شما داخل سیستم خودتون چیت دانلود میکردید و این عمل شما شناسایی شده

اما ادمین مورد نظر با هماهنگی بنده فقط به مسدودیت از گنگ اکتفا کرده و شمارا بن نکرده

طبق قوانین مدیریت حق استفاده از مجازات کمتر یا بیشتر را داراست

بسته شد.

• دوست دارم که 1

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...