رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاداتی خوب/بد برای سرور

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید من یه سری پیشنهاد دارم خوب بخونید و بررسی کنید

1_اظافه شدن شغل خلبانی

2_حذف شدن دستور heal/درخانه

3_وقتی کشته میشویم از بیمارستان respawn شویم

4_قبل از دادنه بن یک اخطار بدهید

5_زمان afk در حالت sleep  نامحدود نباشد

6_زمانی که شخصی وارد بازی میشود از همان ابتدا یک bmx یا faggio داشته باشد

7_بتوانیم از بانک وام بگیریم

8_قیمت spryبیشتر باشد تا mechanicها پول بیشتری دریافت کنند

ویرایش شده توسط mostafa8390
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

عزیز به نظر چنتا از پیشنهاداتت خوب بود ولی بعضیاشم نه مثلا اگر قرار باشه پول spray بیشتر بشه اولا که ممکنه اگر مکانیک آنلاین نباشه یه نفر نتونه بره spray و ماشینش از بین بره !!و دوما همین الانش TTC یکی از پر درآمد ترین فکشن های بازی هس و درخواست زیادی هم براش هست اما اگر درآمدش از این هم بیشتر بشه باعث میشه که درخواست ها برای اقلیت هایی مثل NG به شدت کم بشه و بعضی از پیشنهادات شما اگر اعمال نشه بنظر من بهتره ولی بازم میگم یه مقداری از پیشنهادات شما اینجوریه و درباره ی بقیش هم ادمین ها حتما تصمیم درست رو خواهند گرفت 

با تشکر

R』『E』『Z』『A         

294.png271.png                  

ToxicBoy.png

No Pain 

No Gain                                                                                                      

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...