رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جواب اشتباه

hosseinnajm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Only_King.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NoiSe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم.

• توضیحات: خب موضوع از این قرار بود که من n/ دادم و پرسیدم که ماشین بمب گزاری شده با کدوم کلید بمب اش فعال میشه و هلپر Noise گفتن که وقتی سرعت ماشین بالا باشه به صورت خودکار بمب فعال میشه. من هرچی امتحان کردم نشد. دوباره n/ دادم و ی هلپر دیگه گفت با چپ کلید فعال میشه و درست هم بود. در این وضعیت دوباره n/ دادم و اقای Noise باز کرد ازشون پرسیدم مجازات هلپری که جواب اشتباه بده چیه ایشون بعد از پاسخ دادن گفتن چی شده؟ و من گفتم که جواب اشتباه داده بودی. بعد ایشون گفتن وقتی جواب سوالی رو میدونی چرا n/ میکنی؟! و این کارت ایجاد مزاحمت بزای Staff هست!! خب دوسته عزیز باید بگم که من از هلپر دیگه پرسیدم و تازه من با ادمین Aspirin صحبت کردم و ایشون این حرف رو تاکید کرد که حتی ما اگه جواب سوالی رو بدونیم و از هلپر بپرسیم این ایجاد مزاحمت نیس ! زیرا وظیفه یک هلپر اینه که به سوال ما جواب بده{ایا حواب دادن به سوال برای هلپر ایجاده مزاحمته؟} در خواست پیگیری دارم.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8342148634/مدرک.rar.html

Love is Like War ... Only its start is easy

Only_King.png

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مدارک ارسالی شما جهت برخورد با هلپر مورد نظر کامل نیست، در مورد توضیحات خود مدرک ارسال کنید

مدارک خود را در تاپیک جدید درج کنید

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...