رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رسیدگی به سرور

HosseinLogan2018

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hossein%5BLogan%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تمام بازیکنانِ ArSaCiA

• توضیحات: با سلام 
ببخشید من تجربم کمه ولی با همین تجربه کم هم بی عدالتی و ناتوازنی سرور میشه دید
چند تا درخواست دارم از اقا @Ali که خواهش میکنم رسیدگی کنن

1-بالانس کردن Bank Robbery:
اخیران از هر 10 تا راب 7-8 تاش fail میشه که ازتون میخوام یه فکری به حال این وضعیت کنید تا همه بیخیالِ راب نشدن و NG دیگه کلاً از کار نیفتاده

2-تغییر قوانین:
قوانینِ کنونی سرور فقط مخصوص سروریه که روزانه حد اقل 5 الی 10 بازیکن جدید بهش اضافه میشه نه سروری که کلا 50 نفر دارن توش یازی میکنن با مولتی میکنَنِش 150-200
مخصوصاً قانون توهین به ادمین چون ادمین مسیول هستند و باید دارای صبر و تحمل زیاد باشند نه این که تا یکی بهشون گفت (تو) 30 روز بن بدن قابل توجه امیر آقا @HiTLeR

3-کمتر کردن یا صفر کردن فعالیت های فکشن ها در Forum: 
به این دلیل که بعضی بازیکنان جدید و یا کم سن و سال که توانایی اومدن به سایت ندارن و فقط در بازی میتوانند فعالیت کنن هم بتونن در فکشن ها شروع به کار کنن

4-جذاب کردن سرور با ایده های بازیکنان:
به پیشنهاداتی که بازیکنان میدهند توجه کنید و تا توان دارید آن ها را عملی کنید زیرا سرور برای بازیکنان باید جذاب باشد نه شما و دیگر ادمین ها 

5-Unban کردنِ @TheParadox%5BP%5Daradox.png
در مورد درخواست (5):
اقا این امیر هیتلر زد ماشین دوستمونو TD داد, بیمشو پَر داد بعد این اقا پارادوکس عصبی شد گفت (ک**م تو امیر هیتلر)
تا قبل امروز میگفتم حق با امیره(عرفان نباید فحش میداد) اما الان میگم حق با اقا عرفان پارادوکسِ باید فحش میداد تو اون لحظه و امیذ هیتلر حق نداشت بن کنه چون جهت مخالف خیابون میومد با Admin veh که براشم مهم نبود TD و بیمه اینا
100 در 100 مقصر @HiTLeR بوده و باید فحش میخورد که من بودم بدتر از اینم فحش میدادم 
پس این نوع Tohin تهین به حقِ و نباید Ban میکردن ایشون

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان 

• مدارک (فیلم یا عکس): تمامی شکایات و تمامی انتقادات و پیشنهادات

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در یک جمله خلاصه کنم، کسی که به دلیل مزاحمت های مکرر با تمامی اکانتاش بن میشه صلاحیت تصمیم گیری و حتی پیشنهاد دادن نداره

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...