رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

nastaran

MrSoheiL

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلMr_MmD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلNasTaraN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

توضیحات: با سلام من ریپورت دادم ایشون هنوز باز کردن گفتند مشکلی دارید بعد کلوز داد بعد اشتباه نکنید من هنوز با ایشون حرف نزدم داشتم با هلبر حرف میزدم

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_027.png

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@MrSoheiL با سلام.

شما سؤال کردید و از دستورات (Report/) و (Helpme/) به طور همزمان استفاده کردید.

لذا من Report را بستم تا شما در Helpme سؤال کنید.

پ.ن: اول در مورد صحّت گزارشتون اطمینان داشته باشید و بعد فرم گزارشات رو اشغال کنید!

سربلند باشید.

• مرسی 1
  • چی چی 1

NasTaraN.png

??? ???'? ????? ????

Untitled_1_copy.jpg

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد اولا من کاری که با هلپر داشتم سوال بود وبا ادمین میخواستم بگم که یه شخصی ایجاد مزاحمت می‌کند ولی شما هنوز ریپورت رو باز کردید بستید

ویرایش شده توسط MrSoheiL

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد، سعی کنید در گزارش (Report/) که استفاده میکنید به جای ? حرفتون رو بزنید

نکته: ادمین نسترن به شما توصیه میشود قبل از بستن Report کمی صبر و دقت داشته باشید.

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...