رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بدون سوال بستن hl/

MrSoheiL

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_MmD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dark_Skull.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: همه چی معلومه

• توضیحات:با سلام من [/helpme]  دادم که این اقا جواب دادن و سوال اول من رو جواب دادن که من هنوز سوال داشتم که ایشون [/helpme]رو بستن

• مدارک (فیلم یا عکس):sa_mp_021.png

ویرایش شده توسط MrSoheiL
  • دوست دارم که 1

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شاکی محترم.

دوستِ عزیز اگر یکم چت ها رو بالا می کشیدید میدید که من به شما گفتم "Soale digeyi nadarid?" و شما هم گفتید "Ty"

من در این باره مدرکی جم آوری نکردم ولی در موردِ این که من گفتم "Soal digeyi nadarid?" و شما هم در جواب من گفتید "Ty" رو بسیار اطمینان دارم.

باشد تا رستگار شویم.

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه

با سلام بنده در '/helpme ' اول همچین چیزی ندیدم ولی ببعد چند دقیقه دوباره /helpme دادم و شما گفتید ولی در اولی نگفتید بعدم در /اhelpme دوم شما که ‍‍پرسیدید من گفتم نه ولی درhelpme اول من به خاطره جواب دادن[ty] شما تشکر کردم

• دوست دارم که 1

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد، مدارک جهت برخورد با هلپر مورد نظر کافی نیست

مدارک خود را کامل کنید در تاپیک جدید ارسال کنید

بسته شد

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...