رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گان داشتن لیدر

MrSoheiL

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_MmD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.Gh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: .

• توضیحات:

• مدارک (فیلم یا عکس):sa_mp_149.png

sa_mp_147.pngsa_mp_000.pngsa_mp_148.png

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اقا گان داشتن و با هل‍‍‍‍‍‍‍بر سرور {Duel} میدادنبه اسمه{[AG]hadi_ys7} و از من درخواست داشتن که مکان رو ترک کنم لط فا رسیدگی شود

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز ما از راب برگشته بودیم و قرار بود ftp  کنیم و بنده هم اخطار لفظی توسط Magnito گرفتم به خاطر اینکار

mahsa_masoumi.png

OverIord.png

hadi_ys7.png

..Amir.png

Jackson%5Br%5D.png%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

اینا تو ftp بودن

لینک به دیدگاه

سلام مجدداین دو شخص در [FBI] هستند چطور امدند Ftp

OverIord.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png[/img]

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

با سلام بنده Overlord بودم و شاهد بودم که ما می خواستیم افراد جمع کنیم واسه ftp اصلا به به اریا گفتم چون وانت گرفته بودم و اصلا مشکلی در این موضوع نمیبینم چون میخواستیم ftp کنیم شاهیدنم که هستند بعدشم چه ربطی داره شخص کاپ نتونه ftp  کنه با مولتی ام بودم 

لینک به دیدگاه

درود!

با توجه به این که نام بنده در لیست شاهدین ذکر شده، مشاهدات خود را بیان میکنم تا بیگناهی لیدر آریا ثابت شه!

ایشون وانتد درجه 1بودن و وقتی بنده برای دستگیریشون به سمتشون رفتم با تیر اندازی بنده رو کشتن که همونجوری که میبینید بهشون Self-Defence دادم!

sa_mp_737.png

این که بنده دیر اقدام به سراغ وانتد رفتن کردم این بود که سرم شلوغ بوده!

@MrSoheiL دوست عزیز ، لطفا درمورد چیزی که نمیدونید شکایت نکنید، با یک پرس و جوی ساده از Cop ها میشد این موضوع رو فهمید...

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

سلام و درودی مجدد عکسی که شما دادید  در ساعت 16:15

و عکسی که بنده دادم ساعت15:51

و وانتد در 19 دقیقه ‍‍پاک میشه و از ساعتی  که من و شما دادید باهم جمعش میشه 24 دقیقه و اون یک وانتده دیگر است

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

در در 8/31/2018 در 16:15، MrSoheiL گفته است:

این اقا گان داشتن و با هل‍‍‍‍‍‍‍بر سرور {Duel} میدادنبه اسمه{[AG]hadi_ys7} و از من درخواست داشتن که مکان رو ترک کنم لط فا رسیدگی شود

با سلام

•عزیز دل من شما رو بر اساس اینکه دسته متوسط بودم کشتم و اگر دقت کنین طبق قوانین 3 بار کشتمتون.

•اگر مدرکی دارین که ما تو چت به شما گفتیم برو از اینجا بزار.

و درباره شکایت شما از لیدر Aria.GH

عزیز دلم خودتون شاید دیده باشید که چرا اونجا اینقدر شلوغ بود ، این شلوغی واسه این بود که FTP بود پس لطفا اول دقت کنید و بعد شکایت کنید.

..Live for ourselves not for showing that to others..

..براي خود زندگي كنيم نه براي نمايش دادن آن به ديگران..

TiredBoy.png

TiredBoy

لینک به دیدگاه

در در 02/09/2018 در 23:04، MrSoheiL گفته است:

سلام و درودی مجدد عکسی که شما دادید  در ساعت 16:15

و عکسی که بنده دادم ساعت15:51

و وانتد در 19 دقیقه ‍‍پاک میشه و از ساعتی  که من و شما دادید باهم جمعش میشه 24 دقیقه و اون یک وانتده دیگر است

دوست عزیز تو عکس fbi  معلومه که وانتد self-defence  داده و هر وانتد 20 دقیقه میشه 40 دقیقه

بنده هم 2بار  car-jack  کردم و همچنین هادی و عرفان

ویرایش شده توسط AriaGh
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، AriaGh گفته است:

دوست عزیز تو عکس fbi  معلومه که وانتد self-defence  داده و هر وانتد 20 دقیقه میشه 40 دقیقه

بنده هم 2بار  car-jack  کردم و همچنین هادی و عرفان

‎‫دوست عزیز واقعاََ این حرف شما خنده داره! شما وقتی که یک وانتد میگیرد (اگر Premium نداشته باشید!) 19 دقیقه زمان دارید تا از دست پلیس فرار کنید, اما وقتی که یک وانتد دیگه میگیرید دوباره 20 دقیقه با اون تایم قبلی جمع "نمیشه" بلکه دوباره از 20 شروع میشه! شما چطور 40 مین زمان فرار داشتید؟ =))‬‎

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد الان چند روز از این شکایت می‌گذرد من از ادمین@BiHan میخوام به این شکایت رسیدگی کنه تا تکلیف من با این لیدر مشخص بشه:acigar:

ویرایش شده توسط MrSoheiL

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

شکایت شما طبق بررسی های انجام شده تایید شد

کار لیدر مربوطه اشتباه بوده

1) Duel در جایی که برای عموم قابل رویت است

2) همراه داشتن اسلحه پیش از FTP 

لیدر مورد نظر یک اخطار لفظی برای هر اشتباه دریافت کرد

بسته شد

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...