رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر NG

Shawyan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SHayAnb.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Dark.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

بنده از افسر ایشون که وانتد اشتباه دادن شکایت کردم ولی ایشون قبول نمیکنن و میگن کار افسر درست بوده ! 

طبق قوانین بنده از خودم به وسیله gun دفاع کردم و چندین بار شلیک کردم hp کم شده و سپس اقدام به ترک محل برای کیل نشدن کردم که افسر باید به من وانتد Self-defence میدادن ! ولی ایشون وانتد runner دادن ! 

و همچنین صحبت لیدر که خودشون هم تایید میکنن افسر باید به من وانتد self-defence میدادن ، البته در صورتی که من همونجا ایستاده بودم تا افسر منو کیل بده و به گفته ایشون من حق ران نداشتم وگرنه رانر محسوب میشدم ! این گفتشون اصلا منطقی نیست و تویه قوانین هم نیس!

در 5 ساعت قبل، shayanb گفته است:

دوست عزیز زمانی که من مستقیم به ایشون شلیک میکنم و hp ازش کم میشه یعنی دارم از خودم دفاع میکنم اینکه کاملا واضح هست !‌  

در 4 ساعت قبل، HosiDark گفته است:

Bale vali shoma dubare farar kardid age nemikardid harfetun sahih bud

درخواست برخورد با لیدر و مامور خاطی رو داریم (مامور با دریافت fw بیاد اخراج بشه ) 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام !

همونطور که در شکایات گارد ملّی جوابتونو دادم هیچ چیزی تغییر نمیکنه.

شما 3 عدد Ms/ دریافت کردید و مجددا به فرار کردن ادامه دادید.

نقل قول

قبل از کشتن یک مضنون دارای حق تسلیم شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید و در صورتی که به شما اعتنایی نکرد قبل از کشتن آن باید 30 ثانیه صبر کنید؛ در صورتی که فرد از جای خود تکان خورد باید به او درجه تحت تعقیب داده و سپس اقدام به کشتن او کنید (مجازات: Faction Warn).

وقتی اشتباهی رخ نداده یعنی نداده شما چه از ممبرِ من چه از خود بنده شکایت کنید بازهم اشتباهی رخ نخواهد داد.

به امید روزهای بهتر.

• دوست دارم که 1

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

سلام

در ۱ ساعت قبل، HosiDark گفته است:

شما 3 عدد Ms/ دریافت کردید و مجددا به فرار کردن ادامه دادید.

نقل قول

نقل قول

افراد مضنون دارای درجه تحت تعقیبی که به اعضای دسته حمله کنند حق تسلیم خود را از دست داده و باید سریعاً کشته شوند.

توجه کنید طبق قانون من وقتی به ایشون حمله کردم حق تسلیم خودم رو از دست دادم ! و بنده حق داشتم برای جلوگیری از کشته نشدنم فرار کنم ! مگه غیر از اینه ؟ 

زمانی ایشون حق دارن وانتد رانر بدن ک من بعد از /ms  سوم فرار کنم ! نه اینکه بعد از /ms  بزنم کنار - بهشون شلیک کنم(اونم نه یکبار بلکه دوبار ) بعد سوار شم و برم ! این اسمش فرار نیست و دفاع از خوده ! 

موفق باشید

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

هر دو درجه ی تعقییب برای شما صحیح بوده.

چنانچه شما ماُمورانِ مارو می کشتید باید Self-Defence دریافت می کردید نه Runner در این صورت ایشون کارِ درستی رو انجام دادند و هیچگونه اشتباهی صورت نگرفته.

شما 3 عدد Ms/ رو دریافت کردید اگر نمیکردید و از خودتون دفاع میکردید حرف شما صحیح بوده و Self-Defence دریافت می کردید.

اخطارها به دست شما رسیده و اعتنایی نکردید همچنان به کار خودتون ادامه دادید.

در آخر  شما باید تسلیم میشدید چون دارای 3 اخطار بودید و سرپی چی از این اخطارات درجه تعقیبِ Runner یا Ignoring cop رو به همراه دارد.

شما هم موفق باشید.

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، HosiDark گفته است:

هر دو درجه ی تعقییب برای شما صحیح بوده.

چنانچه شما ماُمورانِ مارو می کشتید باید Self-Defence دریافت می کردید نه Runner در این صورت ایشون کارِ درستی رو انجام دادند و هیچگونه اشتباهی صورت نگرفته.

شما 3 عدد Ms/ رو دریافت کردید اگر نمیکردید و از خودتون دفاع میکردید حرف شما صحیح بوده و Self-Defence دریافت می کردید.

اخطارها به دست شما رسیده و اعتنایی نکردید همچنان به کار خودتون ادامه دادید.

در آخر  شما باید تسلیم میشدید چون دارای 3 اخطار بودید و سرپی چی از این اخطارات درجه تعقیبِ Runner یا Ignoring cop رو به همراه دارد.

شما هم موفق باشید.

طبق گفته شما اگر ما افسری رو مورد حمله قرار بدیم و کیلش نکنیم افسر حق نداره درجه وانتد Self-Defence بده دیگه 

و دارید میگید اگر ما 3 تا /ms دریافت کردیم دیگه نمیتونیم از خودمون دفاع کنیم و عملا self-defence کارایی نداره اینجا و اگر به افسر شلیک کردیم افسر نمیتونه self-defence بده  ! 

صحبت شما تویه قوانین نیست و اینطور بیان نشده ،  اگر از این پس افسری از این صحبت شما پیروی نکرد( دو مورد بالا )  بنده حق دارم از افسر و از شما -بابت این حرفتون- شکایت کنم ! 

در مورد /ms هم افسر 30 ثانیه باید صبر میکرد ببینه من وایمیستم یا نه ! تویه مدرک من معلوم نیست ولی تویه مدرک افسرتون کاملا باید واضح باشه من بعد از /ms دوم ایشون موتور رو نگه داشتم و پیاد شدم بهشون شلیک کردم و سوار شدم جلوتور باز همین حرکتو زدم که همون موقع ایشون /ms سوم رو دادن ! 

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

من هرچی بگم شما حرف حرفِ خودتونه, شما در هر زمان و مکان 3 عدد اخطار بگیرید و تسلیم نشوید مجاز به گرفتنِ درجه تعقیبِ Runner یا Ignoring cop هستید.

نشون به اون نشون که گفتید: (سپس اقدام به ترک محل برای کیل نشدن کردم)

[ افسر باید به من وانتد Self-defence میدادن ! ولی ایشون وانتد Runner دادن ! ] این حرف شما صحیح نیست و بایدی هم در کار نخواهد بود.

مدارک بررسی شده و اخطارها به درستی به دستِ شما رسیده و دادنِ وانتد Runner اشتباه نبودهاگر اخطارها به دستِ شما نمیرسید باید وانتد Self-defence دریافت میکردید.

تصمیم گیری و رسیدگی با مدیریتِ محترم.

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...