رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

با سلام همونطور که میدونید td و کیلومتر شمار تاثیری بر ماشین نخواهد داشت ولی بعضی از پلیر هارو مشاهده میکنیم که به خاطره td بالا انتظار دارند ماشین با قیمت کمتری بگیرند این اصلا درست نیست وقتی td و کیلومتر شمار تاثیری ندارند چرا باید قیمت خودرو کاهش پیدا کنه؟

پیشنهاد من اینه که td به طور کلی حذف بشه  پلیر هم بتونه کیلومتر شمار رو هر وقت که خواست به صفر برسونه.

با تشکر

ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند!

leader.png

p1b0i3um3n18lqvah1gkeeir1cjp4_400x600_1_

.Ali.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 ماه بعد...
در در ۱۳۹۷/۶/۱ در 00:35، Smartboy گفته است:

td به طور کلی حذف بشه

خوبه

• دوست دارم که 1

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

@WaKe @MaRia @AMIRabbas @sobhan3 @Sinaw @NasTaraN @GodViper @Tranquility @Tfue @SamanKhan @Torna2 @Saber12 لطفا در نظر سنجی شرکت کنید که ایا TD حذف بشه و کیلومتر شمار هم بتونیم 0 کنیم یا نه

لطفا نظراتتو رو در همین تاپیک بزارید

leader.png

.Ali.png

لینک به دیدگاه

سلام

بله @Smartboy موافقم

نظره خوبیه, بیشتر پلیر ها times destroyed رو ملاک قرار میدند که انگار ماشین موتوریش ضعیف شده و انگار سرعت خودشو نمیره و بخاطر همین موضوع بعضی پلیر ها مجبورن ماشینشون رو خیلی ارزون بفروشن ??

Viper.png
  بهت احترام میزارن, چون با ما دیدنت

لینک به دیدگاه

درود

TD و کیلومتر شمار نباید حذف بشن چون که باید یه فرقی بین ماشین هایی که جدید هستن و اونایی که خیلی TD دارن باشه.

بنظر من باید مثلا قیمت بیمه یا بنزین ماشین TD بالا گرون تر بشه یا سرعت کمتری نسبت به ماشین های جدید بره.

265.png

Tfue.png

لینک به دیدگاه

@Smartboy با سلام.

من مخالف حذف شدن "کیلومتر شمار" هستم.

ولی "Times Destroyed" چون هیچ استفاده ای غیر از ایجاد مشکل در تعیین قیمت و همچنین بروز مشکلات کلاه برداری در معاملات می شود و شکایت ها در این باره باعث شلوغی تاپیک و گرفته شدن وقت ادمین ها می گردد، پس حذف آن بهتر است.

سربلند باشید.

• دوست دارم که 1

NasTaraN.png

??? ???'? ????? ????

Untitled_1_copy.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NasTaraN گفته است:

من مخالف حذف شدن "کیلومتر شمار" هستم.

باسلام @NasTaraN

کیلومتر شمار حذف نخواهد شد فقط شما میتوانید اون رو صفر کنید و فقط Time Destroy حذف خواهد شد.

leader.png

.Ali.png

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Tfue گفته است:

درود

TD و کیلومتر شمار نباید حذف بشن چون که باید یه فرقی بین ماشین هایی که جدید هستن و اونایی که خیلی TD دارن باشه.

بنظر من باید مثلا قیمت بیمه یا بنزین ماشین TD بالا گرون تر بشه یا سرعت کمتری نسبت به ماشین های جدید بره.

باسلام

اگه بنزین ماشین های TD بالا گرون تر بشه و سرعتشون کم بشه طرف دیگه جرئت نمیکنه با ماشین خودش بره بیرون که نکنه ماشینش بترکه و سرعتش کم شه و بنزین پولش زیاد شه که دیگه نتونه استفاده کنه و با قیمت کمی ماشینو بفروشه که البته دیگه فکر نکنم خریداری داشته باشه.

ویرایش شده توسط Smartboy

leader.png

.Ali.png

لینک به دیدگاه

سلام

نظر من اینه که مثل گذشته که قیمت ماشین ها بستگی به بیمه هاشون داشت بشه.

odometer حذف نشه ولی این بیمه ها رو مثل گذشته که به Standard Price ربط داشت بر گردونین و بیمه ی ماشین های گلدی که الان خیلی وحشت ناک شده رو حداقل نصف کنین که یه فایده ای داشته باشه! من وقتی خودم ماشین رو با گلد خریدم تنها دلیلش بیمه اش بود که دیگه الان معنی نداره! مشکل قیمت ماشین ها هم الان با درست کردن قیمت بیمه ها حل میشه!

td حذف بشه بهتره :)

ویرایش شده توسط SamanKhan
  • دوست دارم که 1

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...