رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک کردن اشتباه لیدر Dark.

SalkhordeyeMariz

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dark_Skull.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Dark.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Zap.png

• توضیحات: با سلام. آقا من نتم ته کشیده بود بعد به دوستم گفتم برام درخواست مرخصی بذاره و گذاشت. درخواست مرخصیه من از 2018/8/10 تا 2018/8/17 بود که لیدرِ گرامی Dark. من رو در 2018/8/13 کیک میکنن همراه با 80 تا فکشن پانیش بخاطرِ 3 روز آنلاین نشدن :|  لیدرِ عزیز لطفاً بیشتر دقت کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس):  

http://s8.picofile.com/file/8335220634/SS_of_Shekayat.rar.html

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام !

@Rasool بنده به شما گفتم اشتباهی صورت گرفته حل میشه از نظر شما هم حل شده بود ممنون از مرامی که گذاشتید و این موضوع رو گوش زد کردید سپاس گذارم. (4 روز برای شما ظرفیت نگه داشته شد خودتون کم کاری کردید)

ویرایش شده توسط HosiDark
  • مرسی 1

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

با سلامی دوباره!

شما به من گفتید که 4 روز مهلت آنلاین شدن دارم که من اقدامی کنم؟

اگه می گفتید شاید یه کاری میکردم؛ خودتون می برید و می دوزین! :|

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه

بنده نگفتم مهلت دارین گفتم 4 روز برای پاک شدنِ فکشن وارنتون صبر کردم اقدامی نکردین, من اشتباهمو قبول دارم و برای برگردوندنِ شما هرکاری از دستم بر میومد رو انجام دادم ولی فکشن وارنِ شمارو پاک نکردن مشکلِ من نبوده و تو این 4 روز منتظرِ پاکشدنش بودم که بیارمتون اما متاسفانه اینطور نشد.

دنبالِ این هستیم شمارو برگردونیم شما فکشن وارنتونو پاک کنید اقداماتِ لازم انجام میشه با تشکّر.

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

با سلام،

Faction Punish های شما پاک شده و به اقلیت بازگردانده شدید.

@HosiDark لطفا دقت لازم را داشته باشید.

شکایت بسته شد/

• ناراحت 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...