رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Cheat AimBot - LasTStorm

SpeedinG

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SpeedinG.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _______

• توضیحات: ایشون از چیت اِیم بات استفاده میکنن.هونطور که میبینین 1 تیرِشم خطلا نمیره.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/8lme_gta_sa_2018-08-14_22-14-55-277.avi/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما

اِیم بات اینطور نیست لطفا اول اطلاعات کسب کنید و بعد به بنده تهمت بزنید.

همونطور که در فیلم خودتون مشخص هست تیر اول کامبت بنده شما رو sTUN میکنه و 4 تا تیر بعدی در حالت Stun به شما برخورد میکنه، وقتی شما Stun هستید مسلما تیر ها به شما برخورد میکند

و بنده Sensivity Mouse بالایی دارم و چرخش رو سریع انجام میدم این اسمش اِیم نیست. اگر شما هم دقت کنید بعد از اینکه منو Stun میکنید به همون اندازه به بنده Damage میدید و Armour من به کلی میره

و اینکه تیر های کامبت پخش میشه و اگر اِیم بود شما با همون 8 تا تیر اول میمردید  
:)

به هر حال چون فیلم داشتن از اونت "  الزامیست  " بنده هم از فیلم گرفتن دریغ نکردم و فیلم از بازیم گرفتم.

ولی با این حال چون میخواستم ابهامات برای شما به وجود نیاد به شما توضیح دادم، اگر میخواهید مطمعن بشید برید با به قول خودتون Aimbot تست کنید رو دیگران و بعد نورمال بزنید ببینید بنده اِیم زدم یا معمولی زدم.

فیلم برای ادمین تشخیص چیت "  Pip " فرستاده شد.

ویرایش شده توسط SasyLast
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @SpeedinG.

بازیکن مورد نظر به مدت 24 ساعت فرصت دارد تا فیلم خود را همینجا ارائه دهد.

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

با سلام @FerDinaNDتقریبان از شکایت من و حرف شما که گفتین 24 ساعت وقت دارن تا فیلمشونو اینجا بفرستند 4 روز میگذره! هنوز 24 ساعت نشده ؟نمیخواین /Ban کنید ایشون رو ؟!                                                       

لینک به دیدگاه

Hello, i could help you with this complaint becouse i'm experienced in this type of things.

for your next complaint please use slow motion so you can show admins the issue, as i can tell this guy "LasTStorm" is cheating and he is Using Poor Aimbot.

http://uupload.ir/view/xelz_lasthit.mp4/

as you can see this guy "LasTStorm" is shooting the wall but those bullets are comming after "speeding".

Have a great day!

لینک به دیدگاه

''''سلام, اولن که از زمان فیلم دادنتون 6 روز میگذره , شما باید زود تر از اینا فیلمتونو میدادین, دومن که این دوستمون صحنه اهسته فیلم و فرستادن همه چی معلومه که شما تیرتون جوری زده میشه مثل موشک دنبال کننده که همون  Aim عه , سومن که شما گفتین که نمیدنم با combat stun میشه هیچ ربطبی نداره و  من کلن 1 بار stun شدم که تو فیلم شما و من معلومه , شما کلن با Aim کار هاتونو پیش میبرین و فکر میکنین خیلی قدرت دارین میخواستم بگم اشتباه میکنی اینطور نیست شما کله Game عت به Aim بنده و اونو اگه نداشتین هیچی ''نبودین'' :*  ''''                                            از ادمین مربوطه تقاضا دارم که سریع تر رسیدگی شه,ممنون        

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SpeedinG گفته است:

''''سلام, اولن که از زمان فیلم دادنتون 6 روز میگذره , شما باید زود تر از اینا فیلمتونو میدادین, دومن که این دوستمون صحنه اهسته فیلم و فرستادن همه چی معلومه که شما تیرتون جوری زده میشه مثل موشک دنبال کننده که همون  Aim عه , سومن که شما گفتین که نمیدنم با combat stun میشه هیچ ربطبی نداره و  من کلن 1 بار stun شدم که تو فیلم شما و من معلومه , شما کلن با Aim کار هاتونو پیش میبرین و فکر میکنین خیلی قدرت دارین میخواستم بگم اشتباه میکنی اینطور نیست شما کله Game عت به Aim بنده و اونو اگه نداشتین هیچی ''نبودین'' :*  ''''                                            از ادمین مربوطه تقاضا دارم که سریع تر رسیدگی شه,ممنون        

من فیلمو در همون روز دوم فرستادم واسه ادمین در پیام خصوصی مدرکشم هست شما اینقدر جوش نخورید

فیلم توسط " Keshish " دیده شد گفتن لگ بودی و چیت نیست مدرکشم دادم ، شما اگه فک میکنی چیته مشکل خودته برو تمرین کن گانر شی 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @SpeedinG.

شکایت شما در حال بررسی می باشد ، چندین ادمین فیلم فرد مورد نظر رو بررسی خواهند کرد ، صبور باشید قطعاََ کسانی که از تقلب استفاده میکنن مجازات خواهند شد.

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...