رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مسخره کردن هلپر

MrSoheiL

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_MmD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.Gh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  از تو شکایت میتونید نگاه کنید و  از تو عکس هم همه چی معلومه

• توضیحات:   من از ایشون شکایت کردم  ایشون در شکایت خواص اب هویچ گذاشتن و  بنده رو مسخره میکنند

• مدارک (فیلم یا عکس):bandicam_2018_08_12_09_28_41_087.jpg             http://s8.picofile.com/file/8334303284/bandicam_2018_08_12_09_27_14_157.jpg                                    

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب با سلام بنده کجا شمارو مسخره کردم؟؟؟؟ ایا اب هویج مسخره کردنه؟؟؟ یعنی الان من لینک سایت picofile رو بزارم یعنی به شما بی ااحترامی کردم؟؟؟؟ عزیزم لطفا با این شکایت هاتون وقت بنده رو نگیرید 

باشد تا عاقل و رستگار شویم

34.pngAria.Gh.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...