رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جوابه اشتباه

MrSoheiL

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_MmD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.Gh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:با سلام من از ایشون سوال کردم اگه رنکه 2 باشم بخوام رنک 3 بشم با یک [av]چقدر طول میکشه؟ ایشون گفتند4هفته که میشه 5 هفته لطفا رسیدگی بشه عکس ها به ترتیب هستند

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_065.png

sa_mp_066.png

sa_mp_067.png

sa_mp_068.png

ویرایش شده توسط MrSoheiL
  • دوست دارم که 1

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب سلامی مجدد جناب اقایه @MrSoheiL شما قبل از جواب به شکایتتون نسبت به من  برید به لینک زیر و کاملا مطالعه کنید

https://bazdeh.org/فایده-شگفت-انگیز-آب-هویج/

خب مطالعه کردی؟؟؟؟

عزیزه من تو سومین عکسی که فرستادی بنده گفتم که چون AV دارید یه جلسه هفتگی باید بیشتر بری!!!

حالا من نمیدونم ریاضی شما خرابه یا نه اما باز توضیح میدم که از رنک 2 تا 3  . 4 جلسه باید برین و گفتم که به خاطر اخطارتون یک جلسه باید بیشتر برین!!! حالا محاسبه کن

4+1=5

حالا کجایه این اشتباهه؟

*باشد تا عاقل و رستگار شویم*

34.png

Aria.Gh.png

ویرایش شده توسط AriaGh
  • هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...