رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Soxan.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: امیرحسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: قوی ، عاشق ماشین های کلاسیک، فعال ، صبور ، متهد به قوانین ، کینه توز ، علاقه به دست گیری مجرمان
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداقل 2 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: شروع امتحانات مدارس کمبود فعالیت - تصمیم به ترک فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): من تقریبا فکشن هایی که نیاز بودند را تجربه کردم و دوست داشتم در کنار این ها اقلیت های دسته ویژه را نیز تجربه کنم و لحظات خوشی برای خودم و دیگران در خاطره ثبت کنم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و آشنایی بیشتر با محیط و امکانات سرور
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل ۵ بار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" 

EzraeeI.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق. بامرام. وجدی و احل کار 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10الا5ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00و20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اینک به فدرال بیام

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون که مدیک یک فکشن واقعن عالی هست و قدرت مند و اینکه به مردم کمک میکنه و از فکشنم دفاع میکنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که روحی زیادی دارم و زحمت زیادی برای فکشن میکنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+7

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Override.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: ماهان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از پلیس بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت FBI و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت FBI خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم دزد هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه HM رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان پلیس بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت FBI و کلا دسته ی ویژه رو ببینم -  میخوام بیشتر با جو Cop و FBI آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 15+

ویرایش شده توسط None
اصلاح

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Davidson.png

• سن واقعی:17 

• اسم واقعی: ممد 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-خرخون-عشق ماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-کمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):از 16:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: حوصله نداشتم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم که روزی عضو اقلیت فدرال بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون از اول دوست داشتم وارد اقلیت فدرال بشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Anjelo.png

• سن واقعی: ۲۱

• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با حوصله ، با اخلاق ،مهربون ، کم حرف ، با هیچکسی دشمنی یا مشکلی ندارم فقط کار خودم و مسعولیت خودمو انجام میدم ، و...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +۶

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تجربه دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید به این فکشن ، کارای این فکشن رو دوست دارم ، میخوام پلیس بودن رو در این سرور تجربه کنم ، و افزایش قدرت گانری و...

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه شدید بالا و دوست دارم تجربش کنم و در کنار همکارانم لحظات خوشی را رقم بزنیم .

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +۱۰

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Desolator.png

• سن واقعی: 23

• اسم واقعی: طغرل

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ثبات روانی ندارم و زود از کنترل خارج میشم، حوصله چونه زدن و بخشیدن ندارم و درجا وانتدو میدم، گشنه اکتیویتیم از وانتد دادن به ملت پول بهم میرسه، چهارچوب قانون رو تا جایی که به نفعمه رعایت میکنم و اگر نباشه دور میزنم، پارتی بازی زیاد میکنم و بین بازیکنا تبعیض قائل میشم، بعضی وقتا رشوه میگیرم ولی به قول و قرار عمل نمیکنم،ترجیح میدم وانتد کیل نزدیکو بزنم تا اینگه برم وانتدی که داره پاک میشه رو بگیرم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 00:00 تا 24:00 ( هر وقت وانتد باشه)

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: دکممو زدن پولمم ندادن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون خیلی راحته و هیچ فشاری نمی خوری، با پلیس گاوبندی میکنیم بعد ساسپند کردن دسته متوسط فریسکش بدیم فشار بخوره. رپ ندارم ولی اگه عید گلد مفت بشه رپ میکشم با باتون x6 سمپل میکنم (اگه راب بکسه لیدر نباشه چون بعدش دکممو میزنه)، کلب بقیه فکشنا بازه NG PD FBI نداره که، همه مومنین برادر نا تنی همدیگه ان. لپ کلام اومدم ایجاد آزار و اذیت کنم( برای اوباش و اشرار) و یه پوله مفتی در بیارم تا باش جنس احتکار کنم، حوصلمم سر رفته میخوام وقتمو پر کنم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ بسته به کسایی که فشاری میشن و شکایت میکنن ولی میانگین 4 بار

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mamadhero00.png

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور خوش اخلاق بچه زرنگ

• روزانه چقدر بازی می کنید؟۸ساعت  

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 08:00 - 12:00 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:نداشتم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ همچنین فکری نکردم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ نمیدونم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

feeona.png

mamadhero00.png

#ق‍‌وی ام‍‌ا #ب‍‌ی ح‍‌س ش‍‌ل‍‌وغ #ام‍‌ا ب‍‌ی #ک‍‌س🥀💔

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Vortlu.png

• اسم واقعی: امیرحسین.

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشتی،قانون مدار،فعال،تیزبین،گانر،به همه کمک می کنم تا جایی که امکان داره،پارتی بازی در نمیارم،پول دوست،پایبند سرور،فعالیت روزانه حداقل 2 ساعت،وطن دوست،مواظب،کمی دارای استرس،شجاع،سازنده،پلیر PC،فست تایپ،صبور،باحال،مقداری شوخ طبع،خوش اخلاق،کاری به کسی ندارم،علاقه به راب،علاقه به خراب کردنِ رابِ مردم،علاقه به هلپری،علاقه به دسته ویژه،مهربون،علاقه به تست دادن برای دسته ی ویژه،علاقه به تجربه ی دسته ی ویژه،فارسی را پاس می دارم،FEnglish رو بلدم،CMD های دسته ویژه رو بلدم،هدفم کمک به مردمه.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2-5 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 17:00 - 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:فکشنه قبلیم NR بود و آپشن و هیجان زیادی نداشت.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه،گانر بودنم،مهارت در رانندگی،تایم زیاد دارم،نیاز به پول،کمک به مردم،رفع کسر مالی،داشتن یک کار ثابت،خروج از ماتریکس،هیجانه بالای این فکشن،تجربه کنم،کمک به اعضای دسته های ویژه برای کشتن و دستگیر کردنه Wanted ها،تو UCP ایم دسته ویژه هم باشه،تستش رو بدم و برای تستش تجربه کسب کنم،درآمد،کلا گان دستم باشه،Fail کردنه رابه دیگران،بهره مندی از کامند های این فکشن،دراومدن از بیکاری،درآوردن پول از راه حلال.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ گانرم و مهارت رانندگی دارم بنابراین،هست.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +1000

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

.Hossein..png

• اسم واقعی: حسین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال،عاشق cop و البته فکشن FBI، دوست دارم مجرمین و افرادی که به قوانین عمل نمیکنند رو دستگیر کنم،صبور، عاشق گیم، عاشق سرور ارساکیا،وقتم رو برای فکشن میزارم و در نهایت سعی میکنم بهترین خودم رو نمایش بدم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ۶ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای دسته ی ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): حس میکنم در دستگیری مجرمین مهارت دارم و دوست دارم نظم رو به سرور برگردونم،مجرمین رو دستگیر کنم و برای تنبیه به زندان بفرستم تا درباره ی کار خود بیشتر فکر کنند،وقت زیادی برای این فکشن خواهم گذاشت و در نهایت میتوانم در آن موفق باشم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ زیرا به فکشن FBI بیشتر از بقیه فکشن های ویژه علاقه دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۰ بار

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:SIC0R0N.png
• سن واقعی:18

• اسم واقعی: ابوالفضل

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:با اخلاق با ادب تابع قوانین همیشه سرم تو لاک خودم هست گانری عالی با deagle mp5 خیلی خوب میزنم و به قوانین های سرور مسلط هستم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):[08:00 - 12:00] 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خستگی زیاد

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):عاشق فریسک دادن هستم گانری خوب به قوانین مسلط هستم عاشق رنگ ابی و توی این فکشن عالی هستم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون با هوش و گانر هستم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10 - 12 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spoke.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: طاها 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب، با ادبم، بی ادبی نمیکنم، تایم زیاد دارم، پول خیلی خیلی زیاد دوست دارم، با فیل کردن راب میتونم گانریمو بهتر کنم و این برای من خیلی خوبه، علاقه پیدا کردم به گانری و دنبال اینم که کلی باف بگیرم تا توی دسته متوسط به درد بخوره
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم و از لیدری خسته شدم اومدم بیرون
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون میخوام کلی پول جمع کنم و همزمان کلی راب بزنم تا پول در بیارم و به رخ بقیه بکشم همینطور به‌خاطر ارموری که میده میخوام بیام که بتونم کلی باف بگیرم و توی راب ها بقیه رو اذیت کنم و اکتیویتی این فکشن هم خیلی خوبه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون با زدن وانتد کیل ها و فیل کردن راب ها میتونم گانریمو بهتر کنم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5 بار

ایراد اینه که من بودم با وجدان طرف

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل :
Smarty.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: پویا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش،قوی،علاقه،علاقه به این فکشن،باادب،مسئولیت پذیر،بامزه،عاشق ،عاشق گیم،عاشق حیوانات،عاشق طبیعت،مهربان،عاشق کمک کردن به کسایی که دارن میمیرن،صبور،به قانون ها احترام میزارم،عاشق اسکین این فکشن،عاشق ماشین این فکشن،به کسی فوش نمیدم،با کسی کاری ندارم،خوش خنده، بامزه،زیبا،عاشق فشاری کردن پلیر ها،مغز،توانایی اومن به این فکشن رو دارم،عاشق PC،عاشق دوستامم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  16:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:چون فکشنش باحال نبود.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق رنگ این فکشن،من همه ی فکشن هارو دوست دارم،عاشق ماشین هاش، عاشق کمک کردن به دیگران،حال میده این فکشن،میتونم با حقوقش پول در بیارم و این خیلی خوب هستش،عاشق اومدن به این فکشن، کار با این فکشن راحت هست،میتونم فرد مفیدی باشم واسه ی این فکشن،تایم دارم واسه ی اومدن به این فکشن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خوشم میاد ازش و دوستام اونجاست.
روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ 5بار.

لینک به دیدگاه

@DestroyerGod درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:30)

@blood درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:56)

@Bushehr48 درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:113)

@Automat درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:32)

@theboy درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:168)

@HaMiDGamer درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:29)

@lFarbod درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:79)

@Vince درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:123)

@AnDriaS درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:165)

@AmirMamad درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:77)

@Poetry درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:20)

@Ali13gg درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:27)

@ISaeed درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:48)

@Fayez درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:19)

@Wagner درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:27)

@Cry درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:46)

@OPeRaL درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:25)

@SAJADshojaiy درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:30)

@Ara درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:60

@CAILO7 درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:68)

@Captain درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:121)

@Alir  درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:62)

@Amirmhs  درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:116)

@None  درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:37)

@MMD12 درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:35)

@FrozenThrone درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:15)

@Vortlu درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:17)

@FriendOfGod درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:57)

@SIC0R0N درخواست عضویت شما قبول شد.(ساعت بازی کرده در ماه:77)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Terrorism درخواست عضویت شما در بازی زمانی مربوطه نمی باشد. درخواست عضویت شما رد شد.

@EzraeeI درخواست عضویت شما رد شد.(حضور داشتن در اقلیت دیگر)

@Brayden درخواست عضویت شما رد شد.(حضور داشتن در اقلیت دیگر)

@Anjeloدرخواست عضویت شما رد شد.(نداشتن رنک دو متوسط)

@FeeOnA درخواست عضویت شما رد شد.(نداشتن رنک دو متوسط و ملایم)

@Spoke درخواست عضویت شما در بازی زمانی مربوطه نمی باشد. درخواست عضویت شما رد شد.

@TheSmarTyدرخواست عضویت شما در بازی زمانی مربوطه نمی باشد. درخواست عضویت شما رد شد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اولویت بندی به شکل زیر است.

1-Inevitable.png

2-AnDRiaS.png

3-Vince.png

4-StuXnet.png

5-Soxan.png

6-Sargurd.png

7-Farbod.png

8-SIC0R0N.png

9-Desimon.png

10-%28Cailo%29.png

11-ALI.SID.png

12-Ara.png

13-.Hossein..png

14-Boold.png

15-LoverGod.png

16-iElyas.png

17-Override.png

18-Davidson.png

19-Automat.png

20-PlMAX.png

21-Rename.png

22-Hunter_Killer.png

23-McClane.png

24-Wagner.png

25-UnCerTaiN.png

26-Poetry.png

27-Fayez.png

28-Vortlu.png

29-Desolator.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته: هرگونه تماس با لیدر یا ساب لیدر جهت تست موجب نادیده گرفته شدن درخواست عضویت شما میشود.

موارد تست:

1- 5 سوال از قوانین عمومی سرور 

2- 17 سوال از قوانین دسته ویژه

3-  3 سوال از قوانین فدرال 

(یک تست از گان mp5 یا Deagle)

اماده تست باشید.

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%28.ERFAN.%29.png

• سن واقعی: ۱۷

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر بدکی نبودن معدب پلییر خلاق بهترین خوش رفتاری رو دارم برای همه سرور ها رسیدگی می شع عالی بودن شغل برا دسته متوسط بودن برا من که بهترین تاپ دسته متوسط هستش که بخواهم برا ان شرکت کنم واحساس می کنم این اقلیت دسته متوسط برا من بهترین است

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵یا ۶ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00-02:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:این اقلیت

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبه یع  احساس می کنم بهترین باشع و با شوق خوبی منتظرم برم اقلیتش که بتوانم به خواسته خودم برسم و کار هایی دیگرم راحت تر می شع

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اوکی بودن اقلیت برا من خوبه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۲یا ۴

لینک به دیدگاه

با سلام 

ظرفیت اقلیت فدرال تکمیل می باشد و تا اطلاع ثانوی هیچ عضوی نمی پذیریم،

در صورت خالی شدن اسلات مجدداََ در همین تاپیک اعلام خواهد شد.

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت علاقه مندان به فدرال اقلیت فدرال, آماده ی پذیرش عضو فعال می باشد. بازیکنانی که ساعت بازی کرده در ماه آنها بیشتر است اولویت بیشتری دارند.

توجه:تمامی درخواست هایی که قبل از این پیام ارسال شده اند نادیده گرفته می شوند پست ها از تاریخ 17-03-2024 و در ساعت 22:00 باز می شود و در تاریخ 19-03-2024 در ساعت 22:00 بسته می شود.

لطفا برای عضویت درخواست خود را مجدداََ ارسال کنید.

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iElyas.png
• اسم واقعی: الیاس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران - دوست دار مردم - رو راست - صلح طلب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 6 ساعت ثابت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به اقلیت FBI.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا این فکشن یکی از فکشن های دپارتمنت هست؛ اکتیویتی خوبی رو نسبت به سایر اقلیت های دسته ویژه داره و به این فکشن علاقه دارم. همچنین سعی می‌کنم بر انجام وظایف این اقلیت توانا و پایبند باشم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو به همراه خودش داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +3 بار.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Brate.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: امیر

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي؛ بامعرفت

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 4الی 8

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8صبح الی 24 شب

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: برای اومدن به فکشن بالاتر

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبی برای شما هست؟ میدونم که هست و موفق میشوم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟313

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Marz.png

• اسم واقعی: اشکان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عاشق کشور تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به گیم علاقه مند به ورزش فوتبال به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم و انلاین باشم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر میکنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی و بامرامی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند به بازی ویدیویی هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت به بالا

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00 - 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس ویژه بودن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های عالی و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و هست و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو نا امنی پاک کنم و ارامش و صلح رو به این شهر برگردونم و مطمئن هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه عضویت در این فکشن رو دارم از پسش خوب بر میام.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قبلا حضور داشتم پس حتما میتونم کارمو خوب انجام بدم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

4fff11_243cb309-245519845.jpg

کاش میشد از کیسه خلیفه انسانیت ببخشیم..

RedHorse.png

Pattern.png

Baroz.png

0d4409_242e1f02-24image0-2-2-2-2-1-gif-e

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلBoold.png
• اسم واقعی: محمد رضا 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب، خوش اخلاق، مشتی، بامرام، گانر، با معرفت، رودار، صلح طلب، کمک کننده، مهربان، دانا، با استعداد، با ادب، عاشق گیم، بافر، رو راست، یاری رسان، رفیقامو دوست دارم، صبور، متهد به قوانین، قانون مدار. 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: fp80
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق رنگ این فکشن،من همه ی فکشن هارو دوست دارم،عاشق ماشین هاش، عاشق کمک کردن به دیگران،حال میده این فکشن،میتونم با حقوقش پول در بیارم و این خیلی خوب هستش،عاشق اومدن به این فکشن، کار با این فکشن راحت هست،میتونم فرد مفیدی باشم واسه ی این فکشن،تایم دارم واسه ی اومدن به این فکشن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشن خوبیه و علاقه دارم.
روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟+5

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: G0DLike.png
• اسم واقعی: ابوالفضل 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب، خوش اخلاق، مشتی، بامرام، گانر، با معرفت، رودار، صلح طلب، کمک کننده، مهربان، دانا، با استعداد، با ادب، عاشق گیم، بافر، رو راست، یاری رسان، رفیقامو دوست دارم، صبور، متهد به قوانین، قانون مدار. 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به دسته ویژه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشن خوبیه و علاقه دارم.
روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟+5

ویرایش شده توسط Suzhee
اشتباه شد

04da14_24IMG-۲۰۲۴۰۲۱۳-۱۵۴۸۰۳.jpg

از اون موقع که آدم هارو بیشتر شناختم دل بستم به ماشینم...!

My account
ProFeN.png

My brothers

G0DLike.png

Boold.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Terror.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و با معرفت و عصبی و ناراحت اهل دعوا

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 الی 21

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): گانری خوب و فعال با استعداد پایبند قوانین

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  هست , شک نکن !

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8+

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mmd_TURK.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و با معرفت و عصبی و ناراحت اهل دعوا

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 الی 21

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): گانری خوب و فعال با استعداد پایبند قوانین

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  هست , شک نکن !

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8+

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   Automat.png

• سن واقعی: 18 

•اسم واقعی: علی 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: منطقی صادق با ادب با فکر احترام میذارم کم حرف پر تلاش صاف و ساده خوش اعصاب آرام گاهی از کوره در میرم ولی کنترل خودمو دارم، بیشتر اوقات ساکتم و بیشتر به حرف بقیه گوش میکنم مهربونم و خوش قلب و بیشتر مواقع جدی. 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 10 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 ظهر الی 00:00 شب 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بی حوصلگی و تکراری بودن فکشن و اینکه میخواستم بیام ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): واقعا به دسته ی ویژه به خصوص همین فکشن FBI علاقه ی زیادی دارم و عاشق گشتن افراد و کارای دیگه ی این فکشن هستم و فکر میکنم در حال حاضر با توجه به شرایط سرور و اقلیت ها،میتونم مناسب باشم و مفید واقع بشم و امیدوارم که طرز تفکرم درست باشه. 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکر میکنم علاقه ی زیادم به این دسته و مخصوصا FBI باعث بشه بتونم ممبر خوبی باشم. 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 50+

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: 

Osip.png

• سن واقعي: 23

• اسم واقعي: امیر

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي؛ بامعرفت

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 4الی 8 ساعت

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8صبح الی 24 شب

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: برای اومدن به فکشن بالاتر

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبی برای شما هست؟ میدونم که هست و موفق میشوم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟313

در حیــرتم از مــرام ایــن مــردم پـست               

ایــن طــایفــه زنــده کــش و مــرده پــرست
---------------------------------------------------------------------------

Final.png

[Kw]

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Desimon.png

• اسم واقعی: امیرمحمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از دسته متوسط بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت ng و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی متوسط آشنا بشم - از اقلیت ng خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم خلاف هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه Cop رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان دسته متوسط بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت MG و کلا دسته ی متوسط رو ببینم - میخوام بیشتر با جو Cop و ng آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: ماهان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از پلیس بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت FBI و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت FBI خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم دزد هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه HM رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان پلیس بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت FBI و کلا دسته ی ویژه رو ببینم -  میخوام بیشتر با جو Cop و FBI آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 15+

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...