رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Endway - رد صلاحیت , ناعدالتی , بی احترامی

AliExpert

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Expert.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EnDWaY.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:  با سلام و درود خدمت مدیریت محترم سرور

شکایتی از سرپرست عزیز مجموعه Endway مبنی بر نا عدالتی از سوی ایشان قرار میدهم.

ماجرا از دیموت دادن بنده از لیدری  National Guard می باشد که ایشان برای 3 ماه بنده رو Suspend کردند. و پس از اینکه 2 ماه از این ماجرا گذشت بنده به دنبال ایشان بعد از کلی ریپورت و پیام های متعدد که بنده رو از حالت Suspend در بیاورند

میگن که بنده نه تنها از حالت Suspend خارج نمیشم همچنین بعد از خارج شدن از ساسپند هم صلاحیت ورود به تیم Staff رو ندارم. مگر صلاحیت ورود به تیم کارکنان به این گونه نیست؟ کدام یک از قوانین مجموعه و کارکنان در این دو ماه اخیر شکسته شده و زیر پا گذاشته شده توسط بنده؟

مخفی کننده

شرایط مورد نیاز برای ورود:

سطح +25

اخلاقیات خوب، منظم بودن و پایبند بودن به قوانین

کمتر از 2 بار Ban شدن (طی 6 ماه اخیر)
محرومیت‌هایی که مشمول قانون بالا نمی‌باشند: نداشتن فیلم از مسابقه و بیش از حد AFK بودن

کمتر از 3 بار Mute شدن (طی 3 ماه اخیر)

محرومیت از صحبت به دلیل اسپم مشمول قانون بالا نمی‌باشد.

کمتر از 3 بار AJail شدن (طی 3 ماه اخیر)

آشنایی با جزئیات و کلیات بازی

داشتن سلامت کامل از لحاظ روحی و روانی

داشتن حداقل 15 سال سن

داشتن حداقل 20 عدد پست در فروم (در صورتی که نداشته باشید دکمه ثبت نام غیر فعال می شود)

مورد 1 : چطور است که بنده که فکر کنم به تقریبا تمامی قوانین مسلط هستم و تمامی قوانین رو رعایت می کنم حتی اجازه ی Helper شدن هم ندارم با اینکه لاگ بنده رو ببینید کلی لیدری و هلپری و ناظمی و ... می بینید؟

مورد 2 : ایشان بنده رو به شخصی که ( از نظر عقلی و عصبی و روحی و روانی ) ثبات ندارم تشبیه کردن و به من دارن بی احترامی مستقیم می کنند چطور است که اگر همین از سمت ما بود 3 روز بن برای توهین به ادمین در نظر گرفته میشد؟ اما ایشان به این راحتی می توانند به ما بی احترامی کنند و هیچ کاری از دست ما بر نیاد؟

مورد 3 : بنده از سمت ناظمی فروم که ( هیچ ارتباطی به گیم ندارد ) و هیچ Days In Staff ایی ما نداریم و زیر نظر اقای Endway نیست به دلیل تهدید توی بازی گرفته شده که 1 : تهدید کردن در گیم وارن داره و ربطی به فروم نداره 2 : شخصی که تهدید شده نه از اون شکایت شده و نه خود اون شخص شاکی بوده [ @AdmBoT ] چطور شده که با یک کلمه که ما همیشه با هم شوخی داریم ولی هیچ شکایتی از بنده حتی از یکی از کارکنان آرساکیا در این 3 ماه اخیر گذاشته نشده ( به استثنای هاستر ها ) چطور است که میگن شما باید عواقب کار خود را بپذیرید؟ مکه که کاری انجام دادیم که عواقبی در بر داشته باشه؟  

مورد 4 : سرپرست عزیز و ادمین رده بالا نباید بین بازیکنان و کارکنان فرق بگذارند و دنبال مجازات شخص نباشند چطور است که بنده رو به داشتن اختلال روحی روانی تشبیه می کنند و من رو مجازات می کنند؟

نقل قول

ما آزادی بازیکنان در صحبت و ارتباط با دیگران را حق آنها میدانیم اما استفاده کردن از کلمات ناپسند و توهین به سایر بازیکنان یا استفاده از آنها در چت های عمومی و یا چت های اقلیت ممنوع می باشد.

• ادمین ها باید بهترین اخلاق را با بازیکن ها داشته باشند.

• مدارک (فیلم یا عکس):  مدارک برای @Kamyab ارسال شد.  Note

ویرایش شده توسط AliExpert
  • مرسی 2
  • هاها 2
  • ناراحت 3

Expert.png

AliExpert.png

TheExpert.png

DashExpert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

درود؛

توضیحات به مدیریتِ مجموعه @Kamyab داده شد.

Staff-Note

• دوست دارم که 4
  • ناراحت 1

EnDWaY.png 

☠ 
atiye.png

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود خدمت شما شاکی محترم.

در حال پیگیری مشکل شما هستیم...

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

• مدیریت
ارسال شده در (ویرایش شده)

مدارک شما بررسی شد.

سرپرست مربوطه در اوج ادب و احترام پاسخ سؤالات شما رو دادند و چندین بار از جملاتی مانند «ببخشید، عذرخواهی می‌کنم» استفاده کردند.

شما به ما قول داده بودید که از حواشی دوری خواهید کرد و قبلا چندین بار این قول شکسته شد و ما مجددا به شما اعتماد کردیم.

ما زحمات و کاربلد بودن شما را انکار نمی‌کنیم اما این چندمین باری‌است که از راه‌های مختلف خودتان را درگیر حواشی‌ می‌کنید.

تصمیم سرپرست مربوطه از روی انصاف بوده و عملکرد ایشان درست بوده است.

«تا فردا من Unsuspend نشم هرچی دارم می‌ذارم Forum» این جمله‌ی شماست در حالی که قول داده بودید چنین رفتاری نداشته باشید.

با احترام شکایت شما رد شد.

بسته شد.

ویرایش شده توسط Kamyab
  • دوست دارم که 10
  • مرسی 2

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...