رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن کاملا الکی و سطح ادمین سرور

NorthBuffer

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BR%5DADIKAL.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahdi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  -

• توضیحات:  ایشون منو به دلیله گفتن [ Chaghl ] که نه فحش است نه توهین شدت بالا Ban  کردند به مدت یک روز. لطفا رسیدگی شود 

• مدارک (فیلم یا عکس): ajabs_ha.PNG

ویرایش شده توسط RadiKal

???????????

NorthBuffer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @RadiKal.

خوب شما ادعا بر این دارید که کلمه ی Chaghl فحش نبوده! خوب بهم بگید که این کلمه بیشتر شبیه به چیه؟! اصلا این حرفی که زدید یعنی چی؟ منظورتون دقیقا از این حرف چی بوده؟!  اگه فحش نبوده و شما توهین نکردید پس این حرفتون یعنی چی؟ این حرفی که زدید کاملا فحش بوده و من کلمه ای به اسمه Chaghl نمیدونم چیه! کاملا مشابه به فحش میباشید.

بنده با مشورت چند ادمین شکایت از شما رو بررسی کردم و حرفی که شما زدید از همه بیشتر شبیه فحش می باشد! و به هیچ چیزِ دیگه ای غیر فحش نه شبیهِ و نه ربطی داره.

مدارک به مدیریت محترم ارسال شد ، سربلند باشید.

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

باسلام

ازونجایی که این اتفاق در شکایت بنده رخ داده لازم دیدم توضیحاتی ارائه بدم

اولا اینکه تو شکایتم توضیح دادم منشاء این رفتار کجاس

و دوم اینکه وقتی به کسی میگید "چاقال" کاملا مشخصه منظور شما چیه و دارید توهین میکنید (یک مثال میزنم که بهتر متوجه بشید ، مثلا یه نفر چیزی رو  نمیدونه و اشتباه داره میگه ، بهش تعنه میزنن "استاد اشتباه میگی" یا "دانشمند غلط میگی" بجای اینکه مثلا مستقیم بگن "اسکول چی میگی واس خودت"، این قضیه هم دقیقا شبیه همینه ، البته من جهت روشن شدن موضوع این مثال رو زدم و قصد توهین به کسیو ندارم)

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

با سلام

اقای Mahdi@ به نظر شما Chaghl فحش به نظر میاد؟ میشه لطفا توضیح بدید که کجای این حرف فحش بوده؟ میشه ادمین های که با انها مشورت کردید را بگید. !! می خوام بدونم چه ادمین های کلمه Chaghl را یک فحش می دانند.

اقای salimaroni این شکایت هیچ ربطی به شما نداره و قضاوت این کار با شما نیست و لطفا کلمه ای که من اصلا ان را نگفتم استفاده نکنید.

در ادامه : جناب مهدی جان مگه حتما باید شبیه چیزی باشه. بعدشم من اصلا با اقای salimaroni مشکلی یا دوستی ندازم که بخوام به ایشون فحش بدم یا طعنه بزنم.  بزارین بقیه قضاوت کنن ایا کلمه [ چاقل ] فحش محسوب میشه یا هم معنی کلمه  [ چاقال ] هست؟

در کجای لغتنامه نوشته کلمه [ چاقل ] معنی [ چاقال ] رو میده؟ مگه هر کلمه ای که شبیه هم باشه معانی شبیه داره؟

شما فقط  این جانب نگاه کردید که [ چاقل ] هم معنی [ چاقال ] رو می ده لطفا دید گاه خودتونو باز کنید شما اصلا از این نظر فکر نکردید که من می خواستم به ایشون بگم  [ چاق ]  ولی چون دکمه های [ G ] و [ H ]

بغل دکمه [ L ]  هستند دستم به صورت اتفاقی به دکمه [ L ] خورده و تایپ کردم.

???????????

NorthBuffer.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

چاقل یا چَقَل همه بی معنی و بی موردن

درضمن اسکرین شات این حرفت در شکایت من موجوده

دوستی که نه ولی دشمنی رو نمیتونم بگم نداشتی(بازهم مدارکش در پست پایین موجوده) ازونجایی که شما بدلیل شکایت من بن شدی پس به من مربوط میشه

میخاستی بنویسی چاق و اشتباهی شده چاقال ؟ خیلی عجیبه اخه حروف A و L کیبورد بسیار باهم فاصله دارن

حالا اشکال نداره دفعه بعد حتما سعی کن درست تایپ کنی و اشتباهی دستت به کلیدای دیگه نخوره!(البته از حق نگذریم حق شما گرفتن سومین وارن و بن به مدت ۵ روز بود که ادمین مهدی خیلی هم تخفیف دادند)

با تشکر

برای دیدن پست شکایت کلیک کنید

ویرایش شده توسط SaliMaroni

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

شکایت شما رد شد. (کار ادمین مربوطه درست بوده)

کلمه "چاقال" توهین محسوب میشه و طبق قوانین با شما برخورد شد.

آیا شما به خانوادتون  بگید "چاقال" ازتون تشکر به عمل میارن؟ خیر.

+ بسته شد

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 3

Arian.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...