رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برداشتن قانون جدید

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

یه پیشنهاد دارم که قانون اون به تازگی اجرا شده و اینه که وقتی میخوای فرار از زندان کنی وقتی بیل را به میله زندان می‌زنیم فقط فقط میشه از همونجا فرار کرد و یک مزاحم میاد اونجا می ایستد و نمیذاره فرار کنی و frisk میشی برای ۵ ثانیه Report/ هم میدند یه درخواست شخصی محسوب میشه و شخص اعصابانی میشه چون برای خودم پیش اومده اگه میشه این قانون برداشته بشه باتشکر 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ضربه زدن به وال های متفاوت توسط یک شخص میتونه مشکلای زیادی رو به وجود بیاره ولی واقعا باید یه فکری برای افرادی که میان میچسبن به دیواره زندان و نمیزارن کار رو انجام داد کرد ...

حتی اگر بخوای بری یه دیوار دیگه اون شخص هم صد درصد میاد ....

میشه مثلا یه محدوده ای دور دیواری که یک نفر انتخاب کرده اجازه ورود به باقی زندانی ها داده نشه یا مثل جلوی اسپری که ماشین ها به هم نمیخورن در دیوار هم پلیر با بیل دمیج نخوره و ازش رد شه بخوره به دیوار ...

(در حد نظر همینجوری و بدونه مقدمه هست ... اگر چیز دیگه ای به ذهنم رسید میگم بعدا)

با نظرتون در مورد برداشتن قانون زدن فقط یک دیوار مخالفم.

--------------------------------------

Evil_Fader ==> (Click)       صرفا جهت یادگیری 

انگار نفرین کرده‌اند ...

این خاک را اجداد ما ...

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، Fader گفته است:

میشه مثلا یه محدوده ای دور دیواری که یک نفر انتخاب کرده اجازه ورود به باقی زندانی ها داده نشه یا مثل جلوی اسپری که ماشین ها به هم نمیخورن در دیوار هم پلیر با بیل دمیج نخوره و ازش رد شه بخوره به دیوار

+

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Hekhamanesh گفته است:

با سلام

یه پیشنهاد دارم که قانون اون به تازگی اجرا شده و اینه که وقتی میخوای فرار از زندان کنی وقتی بیل را به میله زندان می‌زنیم فقط فقط میشه از همونجا فرار کرد و یک مزاحم میاد اونجا می ایستد و نمیذاره فرار کنی و frisk میشی برای ۵ ثانیه Report/ هم میدند یه درخواست شخصی محسوب میشه و شخص اعصابانی میشه چون برای خودم پیش اومده اگه میشه این قانون برداشته بشه باتشکر 

+

لینک به دیدگاه

درود میتوانید به دلیل Non-RP اون طرفی که اینکارو میکنه شکایت کنید ولی موافقم (+)

LayDen.png

OuTLawS                  

SprY.png

‌با هیچ‌کس نبودن بهتر از بودن با آدم اشتباهیه!  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...