رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل maxter

amirkz

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amirkz.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maxter.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Carhonson.png

• توضیحات: بن بی دلیل لطفا برسی کنید من با یکی درگیر شدم طرف جلو ادمین به من فوش ناموسی داد شاهدم دارم بعد ادمین منو بن کرد اونم 20 روز چون جرم DM ادمین jail هس لطفا کمکم کنید من تو این سرور زحمت کشیدم  در ضمن من به طرف فوش مدادم اگه چیری هم گفته باشم فوش جنسی و ناموس نبوده که بن 20 روز شه

• مدارک (فیلم یا عکس)داخل ucp قابل مشاهده هس

ویرایش شده توسط amirkz
توضیحات بیشتر
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاکی عزیز، سلام؛ شکایت شما درحال بررسی می‌باشد، لطفاً صبور باشید.

@MaxTeR عزیز، لطفاً مدارک و توضیحات لازمه را نهایتاً تا 24 ساعت آینده پس از ارسال این پست، ارسال کنید.

Noise.png

لینک به دیدگاه

درود طبق حرف هایی که گفتید باید مدارک داشته باشید برای اثبات حرفتان و الکی کسی را قضاوت نکنید 

نقل قول

با یکی درگیر شدم طرف جلو ادمین به من فوش ناموسی داد شاهدم

اگه درباره ی این موضوع مدرکی دارید بفرستید برای پاسخگوی عزیز هر مجازاتی در نظر بگیرن برای بنده با کمال میل قبول میکنم مدارک به همراه توضیحات ارسال شد Staffe-Not

Be the one that nobody‌ thought you could be

💀

لینک به دیدگاه

شاکی عزیز، طبق بررسی‌ها:

• شما در 20:01 18-08-2024 و در مکان عمومی، درحال ایجاد آلودگی صوتی بوده‌اید و ادمین مربوطه، با توجه به سابقه‌های قبلی‌تان، بدرستی شما را 20 روز محروم کرده است.
  • اما از آنجایی که شما، خودتان را رفع محرومیت کرده‌اید، از تغییر دلیل محرومیت شما صرف نظر شد. همچنین ادمین مربوطه مجازات‌های لازمه را دریافت خواهد کرد.

شکایت شما رد/تایید و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

Noise.png

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...